Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2017 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2017 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2017 má číslo 73.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 42. týden (16.10.2017 - 22.10.2017)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Najedno máte dost prostoru na sex a jiné společné zábavy. Potěší vás partner, který na příští měsíc navrhne prodloužený víkend s vyloženě erotickým programem. Moc dobře vám udělá společná koupel v pivních lázních. Příznivá bude zejména pro pána z vašeho páru. Zjistí, že po pivu vydrží podstatně déle, než obvykle, což posílí nejen rozkoš pro dámu, ale i jeho vlastní erotické sebevědomí.

Býk

To, že v práci musíte zůstat déle, než jste zvyklí, váš vztah kupodivu nikterak negativně nepoznamená. Když miláčkovi zavoláte a popíšete mu, co byste s ním dělali, kdybyste byli doma, skvěle tím povzbudíte jeho fantazii. Partner bude o vašich slovech nejen přemýšlet, ale převede je i ve skutek. Večer po návratu se připravte na skutečnou erotickou liveshow, kterou vám připraví!

Blíženci

Než polezete do postele, nezapomeňte si telefon buď úplně vypnout, nebo si ho alespoň přepnout na vibrace. Předejdete tím nemilým překvapením. Kdyby vám v nejlepším zavolali rodiče, ještě byste to zvládli, ale kdyby vás oslovil šéf, který by si s vámi chtěl povídat o vašich pracovních úkolech a svých dalších plánech, miláček by to snášel obtížně a vy byste s tím měli potíže ještě větší.

Rak

To, co v posteli prožíváte, nepřipomíná sice ani trochu zážitky z vašich oblíbených romantických filmů, ale přesto je to velice uspokojivé. Navíc zjišťujete, že vlastně ani nemusíte tolik spát, protože vás erotika nabíjí spoustou záviděníhodné energie. Zvlášť krásný bude v tomto směru pátek, sobota a nedělní jitro. Luna je ve Štíru a vy dokážete harmonicky spojit romantiku, erotiku a navíc i trochu brutálního sexu.

Lev

Vaším největším nebezpečím je nový erotický partner, kterého milujete a před nímž se jako milenec chcete předvést v tom nejlepším světle. Pozor si dávejte zejména o víkendu, kdy bude Luna ve vášnivém Štíru a kdy budete mít na erotiku dost času. Když si při nějaké odvážnější a fyzicky náročné poloze vyhodíte plotýnku, nezbude, než nechat všeho, co děláte, a zavolat si rychlou. Opravdu to chcete riskovat?

Panna

To, co fungovalo na vašeho předešlého partnera, se v případě vašeho aktuálního miláčka naprosto míjí s účinkem. Zatímco tomu předešlému jste mohli klidně vyhrožovat odepřením všech erotických rozkoší, u toho nynějšího to nějak nezabere. Když mu jen naznačíte, že byste něco podobného mohli udělat, dozvíte se, že by to byla vaše škoda, protože byste přišli o spoustu příjemných chvil, které vám nikdo jiný nedá.

Váhy

Základem toho, abyste v posteli byli konečně spokojení, je uvolnění. Když pochopíte, že miláčka ani tak nezajímá, jak vypadáte, ale že potřebuje, abyste se ho dokázali nejdříve vzrušit a pak uspokojit, budete se rázem cítit lépe. Když si navíc počkáte do nedělního večera, kdy bude Luna ve Střelci, zjistíte, že miláček je v tomto směru ještě chápavější, než jste mysleli.

Štír

Zkuste trochu snížit rychlost, s níž se vztahem posouváte. Kdybyste si alespoň jednou v týdnu dokázali dát klasické staromódní rande, kdy se budete jen líbat a laskat, bylo by to naprosto dokonalé. Navíc máte oba šanci zjistit, že jsou chvíle, kdy polibky naprosto stačí. Když k erotice, dotažené až do konce, přistoupíte až v pátek, kdy bude Luna ve vašem znamení, bude to po předchozí důkladné přípravě prostě dokonalé.

Střelec

Představa, že miláčkovi nabídnete na nedělní večer společné sledování erotického filmu, není vůbec tak mimo, jak se vám může v první chvíli zdát. Když s tím přijdete, dozvíte se, že je to sice skvělý nápad, ale že musíte partnerovi dovolit, aby film vybral on. Klidně to na něm nechte, ale připravte se na šok, který vám tím způsobí. To, co vybere, bude totiž daleko tvrdší než film, kterým jste chtěli večer zpestřit vy.

Kozoroh

Nebojte se svou lásku překvapit tím, že jí do ucha zašeptáte něco opravdu pikantního. Pak se můžete zatvářit nevinně a předstírat, že jste nic neřekli. Vaše láska bude přemýšlet, zda je přeslechla nebo nepřeslechla - ale vám je jasné, že v ní vaše slova pracují a pozvolna ji dovádějí k přesně tomu prahu vzrušení, který zajistí, aby se z normálního večera stal večer po všech stránkách neobyčejný.

Vodnář

S nově poznaným člověkem si musíte dopřát více času na seznámení. Je potřeba, aby pochopil, že váš smysl pro humor vás nepřejde ani v posteli. Když mu to dojde, nehrozí, že by si každý váš vtípek, který k němu v intimní situaci pronesete, bral osobně. Vzhledem ke zkušenostem s těmi, které vaše legrácky urazily, i když neměly proč, sami pochopíte, že bude lepší, když ho na své libůstky upozorníte takříkajíc preventivně.

Ryby

Mějte radost z toho, co vás baví a co vám přináší rozkoš ve všech možných podobách. Hlavně si nenechte od miláčka vnutit jeho obvyklý sportovní přístup k životu a nedovolte, aby ze sexu učinil závody. Týká se to hlavně víkendu, kdy je Luna od pátečního rána až do nedělního poledne ve Štíru, a kdy se okolnosti samy seskládají tak, abyste z postele vůbec nemuseli vylézat.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA