Věštírna-Horoskopy.cz



Seznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 17. den (18.1.2020)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Při Luně ve Štíru si hlídejte své reakce. I slova, kterým vy žádný zvláštní význam nepřikládáte, budou pro lidi z vašeho okolí neobyčejně důležitá.

Býk

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do hodně nemilých situací. Opět prožíváte den, kdy nejdříve mluvíte a až pak si uvědomíte, co jste řekli.

Blíženci

Čeká vás neskutečná spousta práce. Naštěstí si ji dokážete rozplánovat tak, abyste stihli všechno, co je potřeba, a ještě si zašli třeba do kina.

Rak

Na žárlivé výpady svého partnera musíte správně reagovat. Hlavně mu nezačněte vysvětlovat, že vás podezírá neprávem a že žádný úlet v plánu nemáte!

Lev

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem varuje. Ani to, že se pořádně rozčilíte, neomlouvá stav, kdy lidem kolem sebe vmetete pravdu brutálně přímo do očí.

Panna

Jsou záležitosti, které musíte řešit sami a podle vlastního uvážení. Na to, abyste je nejdříve probrali s někým jiným, nebudete mít dost času.

Váhy

Luna ve Štíru vás nutí k úvahám o penězích. Po chladné a racionální úvaze si uvědomíte, že jsou věci, na které nemáte a o nichž nesmíte ani snít.

Štír

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do bojové nálady. Pokud narazíte na něčí nesouhlas nebo odpor, zametete s ním tak, že se bude moc divit.

Střelec

Když se miláček rozčiluje, zachovejte vážný a důstojný pohled. Nejraději byste se sice začali od srdce smát, ale to je právě to, co udělat nesmíte.

Kozoroh

Pokud jste se včera s partnerem pohádali, snažte se najít cestu ke smíru. Když to miláček přijme, bude dobře. A když ne, je míč na jeho straně hřiště.

Vodnář

Jste pod vlivem kvadratury Merkura s Uranem. Proto si musíte dávat pozor na každé slovo. Neprovokujte zbytečně lidi, které ještě budete potřebovat!

Ryby

Pozor si dejte na Vodnáře a na Býky. Jsou pod silným planetárním tlakem, a proto se snaží zkomplikovat život každému, kdo je na světě rád a spokojený.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA