Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2021 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2021 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2021 má číslo 73.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 292. den (20.10.2021)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Člověka, který se s vámi viditelně nechce bavit, ke komunikaci nenuťte. Momentálně bude lepší, když si počkáte, až s vámi začne mluvit sám.

Býk

Úplněk na konci Berana vám přináší velice zajímavé sny. O jejich poselství naštěstí přemýšlet nemusíte. Všechno vám bude jasné od první chvíle!

Blíženci

Úplněk ve vašem sektoru přátel vás donutí, abyste problémy kamarádů přijali za své. Je vám jasné, že když jim nepomůžete vy, neudělá to nikdo.

Rak

V práci musíte zastoupit někoho, kdo z důvodu nemoci nefunguje. S údivem zjistíte, že to není zdaleka tak zlé, jak vám se vám všichni snažili namluvit.

Lev

Když se s vámi někdo nechce bavit, překonejte se a oslovte ho. Je totiž možné, že počítá s vaší hrdostí a doufá, že vám nebude muset nic vysvětlovat.

Panna

Nezdá se vám, že zbytečně tvrdohlavě prosazujete něco, co za to nestojí? Kdybyste vědem nechali volný průběh, dopadlo by to daleko lépe.

Váhy

Pravdu byste říkat měli, ale všechno na sebe prozradit nemusíte. Čím stručněji dnes budete mluvit, tím větší je šance, že se svými požadavky uspějete.

Štír

Úplněk ve vašem sektoru zdraví na vás působí velice pozitivně. Konečně se přijde na zdroj vašich zdravotních potíží, a začne se s nimi něco dělat.

Střelec

Úplněk ve vašem sektoru romantiky vám do cesty postaví novou lásku. Můžete sice říkat, že nic takového nepotřebujete, ale to roli hrát nebude.

Kozoroh

Úplněk ve vašem sektoru rodiny funguje velice překvapivě. Najednou vám bude jasné nejenom to, co se děje, ale i to, jak máte reagovat a co dělat.

Vodnář

Na lidi, kteří vám dávají úkolem něco, na co nemají právo, reagujete vyloženě alergicky. Jejich důvody sice chápete, ale jejich přístup se vám nelíbí.

Ryby

Musíte si přiznat, že jste v životě narazili na člověka, který vaše názory zásadně ovlivňuje. Zatím to zvládáte, ale víte, že ke střetu stejně dojde.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA