Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 113. den (24.4.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

S partnerem se dohodnete, že oba potřebujete odpočinek. Problém je ve stacionárním Plutu. Ten vám klidný a uvolněný večer prostě nedovolí a nedopřeje.

Býk

Stacionární Pluto v sektoru dalekých cest zásadně změní váš postoj k životu. Dosud jste si říkali, že si dovolenou odpustíte, ale teď měníte názor.

Blíženci

Jsou věci, před nimiž byste neměli zavírat oči. Nedovolte, aby se to, co dnes vnímáte jako lehkou nepříjemnost, časem změnilo v opravdu velký průšvih.

Rak

Partner se podle vašeho názoru chová velice nerozumně. Vy mu to však zakázat nemůžete. Můžete se však snažit, aby na to přišel co nejrychleji sám.

Lev

Veškeré pracovní problémy řešíte levou zadní. Navíc v žádné situaci neztrácíte smysl pro humor. Večer vám za to od miláčka dostanete příjemnou odměnu.

Panna

Velice vás překvapí děti. Musíte zkonstatovat, že mají svou hlavu. Pokud zároveň pochopíte, že musíte jejich názory respektovat, je všechno v pořádku.

Váhy

Nedovolte, aby se vaši rodinní příslušníci začali hádat. Hádky, které se rozpoutají při stacionárním Plutu, budou mít dlouhodobé negativní důsledky.

Štír

Hlavně se nenechte ukřičet! Když jste si jistí, že máte pravdu, musíte ji taky hájit. Naštěstí si můžete být jistí, že vašim argumentům nikdo neodolá.

Střelec

Stacionární Pluto ve vašem sektoru majetku vám nabízí zajímavé investice. Nejdříve je však proberte s partnerem. Za jeho zády nic nepodnikejte.

Kozoroh

Opravdu vás nemusí zajímat, co si o vás lidé myslí. Nějaké náznaky sice slyšet můžete, ale není důvod, abyste jim věnovaly přehnanou pozornost.

Vodnář

Najednou pochopíte něco, co jste měli vědět už dávno. Naštěstí se máte možnost vrátit a začít znovu. Musíte však sebrat odvahu a udělat to co nejdříve.

Ryby

Kamarádi mají pocit, že se mají právo vyjádřit ke všemu, co děláte. Vy je sice můžete vyslechnout, ale rozhodovat se musíte sami a vlastní hlavou.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA