Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 175. den (25.6.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Luna ve vašem znamení vás nabije energií. Konečně pochopíte, že se nesmíte spoléhat na nikoho jiného, ale že musíte vzít svůj osud do rukou sami.

Býk

To, že se necítíte úplně dobře, může mít naprosto normální příčiny. Vylepšování svého stavu byste měli začít od důsledného dodržování pitného režimu.

Blíženci

S miláčkem je to opravdu obtížné. Ať řeknete cokoli, začne vám vysvětlovat, že se mýlíte a že by bylo dobré, kdybyste převzali jeho postoje.

Rak

V práci se můžete těšit na další úkoly navíc. Obvykle se nehádáte, protože víte, že to jinak nejde. Tentokrát se však ozvete opravdu důrazně.

Lev

V práci se těšte na hodně bouřlivé porady. Nakonec na nich ale vyděláte. Právě proto, že jste nechtěli nemožné, jste získali víc, než jste chtěli.

Panna

I kdyby se dělo něco, co je vám opravdu nepříjemné, musíte svou žárlivost ovládat. Když ji dáte najevo, rázem se posunujete do kategorie těch slabších.

Váhy

Luna ve vašem partnerském sektoru se vám postará o bouřlivé ráno. Miláček vás obviní z něčeho, za co nemůžete, a ještě se diví, že se vám to nelíbí.

Štír

Práce máte až nad hlavu, ale kupodivu vás to baví. Čím víc máte práce, tím méně se máte čas zabývat tím, co nenávratně minulo a co moc postrádáte.

Střelec

Čím méně budete do průběhu dne aktivně zasahovat, tím to bude lepší. Bez plánu a podrobného časového rozvrhu toho zvládnete daleko víc, než s ním.

Kozoroh

Hledejte vhodné výmluvy, na jejichž základě se vyhnete firemní oslavě. Ještě se musíte tvářit jako někdo, komu je to opravdu líto, ale jinak nemůže.

Vodnář

Když se miláček rozhodne, že se vyjádří k tomu, co se ve vaší rodinné větvi děje, raději mu to nerozmlouvejte. Je potřeba, aby si nos nabil sám.

Ryby

Při řešení rodinných problémů se raďte se starší generací. Zjistíte, že to, co prožíváte, není nic zvláštního. Na řešení navíc existuje prověřený vzor.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA