Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 234. den (23.8.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Do Panny se dostává i Slunce a vy nevíte, co máte dělat. Práce je stále víc, ale času, který na ni máte, zůstává stejně. Stejně tak nepřibývá ani peněz.

Býk

Do Panny se dostává Slunce, což příznivě změní atmosféru. Konečně se začnete cítit jako člověk, kterého jeho okolí bere s náležitou vážností.

Blíženci

Odpoledne, kdy se Slunce v Panně dostává do kvadratury s Lunou, si dejte pozor na zbytečné rozpory. Pravdu mít sice můžete, ale to je vám málo platné.

Rak

Nová pracovní nabídka vás zaskočí. Na jedné straně vám lichotí, že vám ji vůbec dali, ale na druhé si přiznáte, že se na její přijetí necítíte.

Lev

Vstup Slunce do Panny vás kupodivu zklidní. Přestanete přemýšlet nad letními láskami a začnete dumat nad povinnostmi, které vás na podzim čekají.

Panna

Do vašeho znamení se v poledne dostává Slunce a vy si oddechnete. Konečně se zbavíte starostí a začnete se těšit na to, co další dny přinesou.

Váhy

Je nejvyšší čas, abyste se rozhodli, zda v práci skončíte, nebo zda zůstanete. Pokud jste zvolili první možnost, začněte pomalu sepisovat výpověď.

Štír

Vstup Slunce do Panny se vám postará o krásné a vyrovnané odpoledne. Konečně se dočkáte chvíle, kdy všechno proběhne tak, jak jste si představovali!

Střelec

Polední vstup Slunce do Panny vás přivede do lehce nostalgické nálady. Je vám jasné, že prázdniny jsou u konce a že vás čeká další dávka povinností.

Kozoroh

Vstup Slunce do Panny vás nutí k zamyšlení. Můžete dospět k závěru, že jste si léto vlastně vůbec neužili. Pak začnete přemýšlet, jak si ho prodloužit.

Vodnář

Za to, že miláčka přešla dobrá nálada, opravdu nemůžete. Zkuste mu to vysvětlit, ale nedivte se, když bude vypadat, jako by vás vůbec neposlouchal.

Ryby

Odpoledne, kdy jde Luna do Blíženců, to s aktivitou raději nepřehánějte. Hrozí, že z nepozornosti naděláte chyby, které bude později těžko napravovat.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA