Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 349. den (16.12.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Chovejte se hezky i k lidem, kteří vás na první pohled štvou. Z vaší strany je to tak trochu zlomyslnost, protože je tím naštvete ještě daleko víc.

Býk

Sextil mezi Venuší a Saturnem stabilizuje veškeré vaše vztahy. Pokud si chcete s partnerem promluvit o budoucnosti, zaveďte na to u odpolední kávy řeč.

Blíženci

Musíte se protáhnout. Nejlepší by byla lezecká stěna nebo něco podobného. Kdyby to ale nešlo, nic se neděje. V krajním případě je dobrá i procházka.

Rak

Nezapomeňte si zkontrolovat stav účtu! Kdybyste náhodou zjistili, že máte jednu položku zaplacenou dvakrát, hned a bez váhání přistupte k reklamaci.

Lev

Luna je v Beranu a vy chcete od základů změnit svůj život. Je to však pokušení, jemuž byste neměli podléhat. Není to tak snadné, jak to vypadá.

Panna

Než někam vyrazíte, zásobte se vizitkami! Seznámíte se se spoustou nových zajímavých lidí, kteří na vás budou chtít číslo, na která vám mohou volat.

Váhy

Adventní koncerty a jiné akce, na nichž vystupují vaše děti, dopadnou skvěle. S dobrou náladou na ně vyrazíte, a s ještě lepší se budete vracet domů.

Štír

Pokud si někdo myslí, že mu ustoupíte bez boje, je to z jeho strany naivní. Opravdu nevidíte důvod, proč někomu ustoupit jen proto, že to od vás čeká.

Střelec

Dobrá předsevzetí, která jste měli, moc nevyjdou. Mohli jste si sice slibovat, že si už nekoupíte nic pro radost, ale stejně to nakonec nevydržíte.

Kozoroh

Prožijete opravdu krásnou adventní neděli. Budete sice stále řešit něco, co se týče rodiny, práce bude až nad hlavu, ale vy budete přesto šťastní.

Vodnář

Sextil mezi Venuší a Saturnem stabilizuje veškeré vztahy. Ještě nedávno jste si mysleli, že vaše láska Vánoce nepřežije, ale teď měníte názor.

Ryby

Pocit, že jste na všechno sami, se stále zesiluje. Naštěstí dokážete vymyslet řešení. Není optimální, ale ukáže se jako jediné proveditelné a možné.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA