Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 321. den (18.11.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Těšte se na den, kdy se vám bude dařit naprosto ve všem, lásku nevyjímaje! Ráno si domluvte rande a pak se už jenom těšte na velice vzrušující večer.

Býk

Jste výbušní podstatně víc, než je zdrávo, a pak se divíte reakcím, které to vyvolává. V práci si dělejte, co chcete, ale doma vsaďte na mírnost.

Blíženci

Miláčkovy poznámky vážně neberte. Kdyby byl upřímný, přizná, že není naštvaný na vás, ale na někoho, koho neznáte a nikdy v životě jste ho neviděli.

Rak

Člověka, který si myslí, že má podstatně víc práv, než vy, musíte energicky zarazit. Pokud mu dovolíte, aby si to myslel dál, riskujete průšvih.

Lev

Opravdu se musíte překonávat a dělat to, do čeho se vám nechce? Kdybyste se věnovali jen tomu, k čemu vás to opravdu táhne, bude výsledek lepší!

Panna

Když se něčeho bojíte, klidně to nahlas přiznejte. Bude to lepší, než kdybyste si vymýšleli výmluvy, které by zněly nevěrohodně, a nikdo jim nevěřil.

Váhy

Než dáte do pořádku chyby, které jste udělali z roztržitosti, bude to chvíli trvat. Naštěstí je denní atmosféra velkorysá a nikdo to komentovat nebude.

Štír

V práci se obloukem vyhýbejte všemu, co se netýká vašich povinností. Opravdu musíte i letošní vánoční večírek organizovat stejně jako jindy jen vy?

Střelec

To, že jste při Luně ve Lvu velkorysí, je normální.Velkorysost se však může obrátit proti vám. Hrozí, že pomůžete někomu, kdo je na tom lépe než vy.

Kozoroh

Všechno je najednou jinak. Okolnosti vás donutí, abyste se na jednoho ze svých kamarádů podívali jinýma očima a od základů na něj změnili názor.

Vodnář

Požadavky vašeho partnera vám už lezou na nervy. Máte pocit, že neustále vyžaduje něco, co vás vytrhuje ze zaslouženého klidu a vytouženého odpočinku.

Ryby

V práci počítejte se spoustou zbytečných nedorozumění. Nakonec se sice všechno vyřeší tak, jak potřebujete, ale vy z toho budete naprosto vyždímaní.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA