Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 51. den (21.2.2020)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Dosud klidný partner vás překvapí touhou po zásadních životních změnách. Pokud nenaráží na to, co chcete a potřebujete vy, měli byste mu vyhovět.

Býk

Překvapí vás intenzivní touha po fyzickém pohybu. Kdyby se vám ještě večer podařilo přemluvit partnera ke společné procházce, bude to vynikající!

Blíženci

Při Luně ve Vodnáři se musíte srovnat s novými nároky. Naštěstí to není zdaleka tak obtížní, jak jste se báli. Zvládnete to rychle a bez problémů!

Rak

Trigon mezi Marsem a Uranem vám dodává odvahu. Když usoudíte, že je potřeba něco udělat, nepřemýšlíte nad následky, ale jdete do toho bez obav!

Lev

To, co vám říká partner, se sice neposlouchá dobře, ale to není důležité. Když se nad jeho slovy zamyslíte, musíte přiznat, že má ve všem pravdu.

Panna

Hlavně si dobře definujte to, co od života chcete. Při trigonu mezi Marsem a Uranem je možné, že se vaše přání ještě dřív, než ho nahlas vyslovíte.

Váhy

Partnera musíte brzdit. Neustále se žene do něčeho nového! Vůbec nechápe, že tím ohrožuje jak stabilitu vašeho vztahu, tak vaši psychickou pohodu.

Štír

Bylo by dobré, abyste trochu ustoupili a přenechali volné pole působnosti svému partnerovi. Na rozdíl od vás přesně ví, co má mluvit a jak má jednat.

Střelec

Při Luně ve Vodnáři je potřeba, abyste mluvili a mluvili. Pokud lidem kolem sebe jasně a jednoznačně neřeknete, co mají dělat, vědět to nebudou.

Kozoroh

Na lidi, kteří vám radí, jste alergičtí. Než však jejich vstupy do svého života odmítnete, přemýšlejte, zda jejich rady nemají náhodou hlavu i patu.

Vodnář

Konečně jste přišli na argumenty, které jsou tak neprůstřelné, že přesvědčí i rodiče vašeho partnera. Miláček bude nadšený a taky to dá patřičně najevo!

Ryby

Jste na tom velice dobře. Bez problémů zvládáte i situace, které by vás jindy dostaly do rozpaků. Navíc z nich dokážete vytěžit i něco pro sebe!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA