Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2020 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2020 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2020 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 88. den (29.3.2020)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Z fotek ze včerejší akce si udělejte seriál, který dáte na sociální sítě. Odezvy, které dostanete, budou velice pozitivní. Je vidět, že se umíte bavit!

Býk

Při trigonu mezi Venuší a Plutem můžete bez problémů změnit všechno, co chcete a potřebujete. Vy změnu navrhnete a váš miláček ji dotáhne do konce!

Blíženci

To, že začíná letní čas, vás z míry nevyvede. Potíže budou ale s partnerem a s dětmi. Těm se biorytmus rozhodí tak, že s nimi nebude rozumná řeč.

Rak

S tím, že vám něco půjde automaticky, raději nepočítejte. Je pravděpodobnější, že se to budete muset nejdříve naučit a až potom to začít dělat.

Lev

To, že se láme čas, vám kupodivu nevadí. Vstanete s chutí a s vynikající náladou. A protože máte štěstí, bude ve stejném příjemném rozmaru i rodina!

Panna

Trigon mezi Venuší a Plutem je opravdu náročný. Dobře víte, že byste neměli riskovat. Přesto se dáte do flirtu, který přinese vášeň, ale i průšvih.

Váhy

O tom, co budete dělat, rozhodujte jen vy sami. Můžete sice vyslechnout požadavky, které k vám má partner, ale konečné rozhodnutí je jen na vás.

Štír

To, že máte se svým partnerem problém, ještě neznamená, že ho máte řešit s kamarády. Bude podstatně lepší, když se ho nejdříve pokusíte zvládnout sami.

Střelec

Přechod na letní čas zvládnete letos naprosto bez problémů. Trochu horší je to s vaším miláčkem, ale i on nakonec uzná, že to proběhlo docela dobře.

Kozoroh

Trigon mezi Venuší a Plutem vás dožene k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Opustíte to, co bylo stabilní a jisté, a vykročíte na dobrodružnou pouť.

Vodnář

Změna času vám problémy nedělá. Vstanete stejně odpočatí a ve stejné dobré náladě, jako jindy. Dobrá nálada se vás navíc bude celý den držet!

Ryby

Trigon Venuše s Plutem vám dodává sebevědomí. Klidně partnerovi řeknete něco, co už dlouho intenzivně cítíte, ale o čem jste s ním dosud nemluvili.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA