Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2022 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2022 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2022 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 185. den (5.7.2022)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Den se zklidní a všechno začne probíhat pomaleji, než jste čekali. Jindy by vás to rozčilovalo, ale dnes jste rádi, že si můžete odpočinout.

Býk

Mars, který vstupuje do vašeho znamení, vám dává spoustu energie. Vy sice víte, že je svátek a tedy klid, ale o aktivitu se přesto připravit nedáte.

Blíženci

Ohledně svého partnera máte jasno. Chápete, že jsou s ním sice čas od času problémy, ale taky je vám jasné, že vy sami ho nevyměníte za nic na světě.

Rak

Ráno vstanete s tím, že jste plní energie, pro niž hledáte ventil. Na rozdíl od ostatních vám pak energie nebude ubývat, ale spíše jí bude stále víc.

Lev

Pocit, že se všechno zpomalilo, mít můžete. Nebude vám však vadit. Kdybyste byli sami k sobě upřímní, přiznáte, že jste na takový den dlouho čekali.

Panna

Všechno, co se na obloze děje, je vám ku prospěchu. Zejména ráno, kdy na vás příznivě působí sextil Merkura s Marsem, obhájíte něco, na čem vám záleží.

Váhy

Merkur, který se dopoledne dostává do Raka, vám trochu komplikuje život. K tomu, co děláte, se totiž vyjadřují i lidé, jímž po tom nic není.

Štír

Mars, který vstupuje do vašeho partnerského sektoru, vnáší mezi vás a miláčka spoustu energie. Pokud ji dokážete správně využít, čekají vás samé úspěchy.

Střelec

Na veškeré změny, které přijdou, musíte reagovat s rozumem a bez zbytečných emocí. Naprosto stačí emoce, kterým se neubrání vaši nejbližší!

Kozoroh

Knížku, která vám přišla, si na dovolenou nenecháte. Usoudíte, že dnes je právě ten volný den, který se k jejímu přečtení velice hodí.

Vodnář

Volný den vyloženě uvítáte. Celé tělo vám říká, že pár hodin, kdy můžete odpočívat a vůbec se nestarat o povinnosti a jejich plnění, moc potřebujete.

Ryby

Veškeré planetární změny, které probíhají, vám prospějí. Během dopoledne zázračným způsobem ztratíte komplexy a obnovíte si sebevědomí.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA