Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 287. den (15.10.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když se rozhodnete, že vykonáte dobrý skutek, udělejte to hned a bez váhání. Člověk, který je v nouzi, potřebuje, abyste mu pomohli hned teď.

Býk

Snažte se fungovat s dostatečnou časovou rezervou. Bude to lepší, než kdybyste všude, kam půjdete, museli začít tím, že se budete omlouvat za zpoždění.

Blíženci

O tom, že byste někomu ustoupili bez boje, nemůže být řeč. Pár lidí se o to sice pokusí, ale vy už jim dokážete vysvětlit, že se zásadně spletli.

Rak

Dopoledne se rozhodujete rychle a přesto dobře. Vaše sebevědomí letí zaslouženě vzhůru. Dokonce i partner uzná, že jste po všech stránkách vynikající.

Lev

Den od vás chce vytrvalost ve všem, do čeho se pustíte. Navíc je potřeba, abyste svým blízkým dali najevo, že potřebujete, aby vám pomohli.

Panna

Dárky, které vám kamarád doveze z dovolené, vás skoro dojmou. Nemají sice žádnou zásadní cenu, ale nade vší pochybnost dokazují, že tam na vás myslel.

Váhy

To, že něco tvrdošíjně odmítáte vzít na vědomí, neznamená, že to neexistuje. Čím dříve si připustíte, že máte problém, tím lehčeji se bude řešit.

Štír

Ráno se snažte z domova vypadnout co nejrychleji. Vyhnete se tak podrážděnému miláčkovi a výrokům, kterými by se vás dotkl v tom nejcitlivějším místě.

Střelec

Luna z Býka vás brzdí a vy jste jí za to vděční. Díky její blahodárné energii se vyhnete minimálně jedné nepříjemné hádce s dlouhodobými důsledky.

Kozoroh

Konečně si uděláte čas na svého partnera a na to, abyste si jenom tak povídali. S údivem zjistíte, že se tak dá prožít neobyčejně příjemný večer.

Vodnář

Člověk, který si myslí, že vydělá na vaší hlouposti a naivitě, má smůlu. Jeho záměry včas odhalíte a postaráte se, aby svého rozhodnutí upřímně litoval.

Ryby

O svých dalších životních plánech mluvte především s partnerem. Jakmile si získáte jeho trvalou a dlouhodobou podporu, půjde dál už všechno samo.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA