Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 288. den (16.10.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Nálady svého nadřízeného neřešte. Kdybyste začali, museli byste říct, že se chová jako rozmazlené dítě. Byla by to pravda, ale vám by to neprospělo.

Býk

Oslava, která v práci proběhne, dopadne dobře. Když vás však kolegové budou lákat, abyste s nimi ještě pokračovali, nechoďte. To by dobře nedopadlo.

Blíženci

V práci to vypadá na přesčas. Vám je sice jasné, že byste při lepší organizaci práce všechno zvládli daleko rychleji, ale nahlas to raději neříkáte.

Rak

Místo oběda si dejte zákusek a kávu. Budete mít pocit velice příjemného vybočení z normálního dne. Ze zákusku navíc získáte spoustu rychlé energie.

Lev

S miláčkem chodíte jako siamská dvojčata. Pokud se má někam vypravit, říká, že tam bez vás nepůjde, protože by nevěděl, jak se tam má chovat.

Panna

V práci čekejte překvapení. S údivem zjistíte, že nadřízený, kterého jste moc nemuseli, odchází. Na jeho místo přichází člověk, s ním si rozumíte.

Váhy

Když se na někoho zlobíte, klidně mu vysvětlete, co se stalo. Bude překvapený. Ani ve snu ho nenapadlo, že jeho slova mohou vyvolat takovou reakci.

Štír

Na návrhy svého miláčka reagujte přímo. Když pro vás nejsou přijatelné, vysvětlete mu, proč. Jedině tak pochopí, že vaše důvody jsou opravdu vážné.

Střelec

Nedávejte otázky, na které nechcete dostat až nepříjemně přesné odpovědi. Když se spokojíte jen s přibližným tušením, bude to po všech stránkách lepší.

Kozoroh

Při Luně ve svém znamení jste velice vnímaví. Bez problémů odhalíte člověka, který je do vás zamilovaný. Nedává to najevo jen proto, že se ostýchá.

Vodnář

V práci je to problematické. Kolegové mají pocit, že byste měli rozhodovat jejich spory. Vůbec nechápou, že vám se do ničeho takového vůbec nechce.

Ryby

Pokuste se blízkého člověka upozornit na rizika, která vyplývají z jeho jednání. Když vás neposlechne, je to jeho věc. Vy jste svůj úkol splnili.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA