Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2022 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2022 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2022 má číslo 73.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 26. den (27.1.2022)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Luna se dostává do Střelce a vám se vrací sebedůvěra. Dařit se vám začíná zejména v tom, co jste dosud vnímali jako naprosto nezvládnutelnou cestu.

Býk

Při Luně ve Střelci jste jedni z mála, kteří dokážou rozumně přemýšlet. Velice vás překvapí partner, který se rozhoduje až po důkladné poradě s vámi!

Blíženci

Na své vlastní záležitosti se soustředit nemůžete, protože na to nemáte čas. Pokaždé, kdy se do toho budete chtít pustit, se najde něco důležitějšího.

Rak

Na lidi, kteří mají pocit, že byste jim měli automaticky pomáhat, reagujete naštvaně. Máte pocit, že jste pro něj udělali daleko víc, než bylo nutné.

Lev

Luna ve Střelci vás nutí, abyste svou pozornost obrátili k partnerovi. To, že o něčem přestal mluvit, ještě neznamená, že na tato přání zapomněl.

Panna

Do svých rozhodnutí si mluvit nenechejte. Každý, kdo vás ovlivňuje, sice tvrdí, že to dělá pro vás, ale ve skutečnosti si jen ohřívá vlastní polévku.

Váhy

Doby, kdy jste lidi potřebovali a těšili se na projevy jejich přízně, jsou za vámi. Teď jste se konečně dostali do stavu, kdy si se vším poradíte sami.

Štír

Luna ve Střelci vás nutí k opatrnému hospodaření. Naštěstí to pro vás není problém. Počítat umíte a ze zbytečného utrácení máte skoro až hrůzu.

Střelec

Luna, která se dostává do vašeho znamení, vám dává vitalitu a chuť měnit od základů všechno, co se měnit dá. Naštěstí je toho kolem vás víc než dost.

Kozoroh

Lidem, kteří mají negativně nastavenou povahu, se vědomě vyhýbejte. Klidně jim řekněte, že máte svých starostí dost a o žádné další prozatím nestojíte.

Vodnář

Luna ze Střelce vám vysvětluje, že opravdu nemusíte dohlížet na každý detail. Vy pak musíte odlišit ty, na něž je potřeba dohlížet, od těch ostatních.

Ryby

Luna ve Střelci vás přece jenom rozhodí. Kromě překvapení, na která jste byli nachystaní, přijde večer jedno, které vás doslova zbaví daru řeči!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA