Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 350. den (17.12.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Při Luně v Beranu kolem vás všechno lítá a vy překypujete energií. Nedivte se, že svým jednáním lezete všem na nervy. Mají pocit, že se jen předvádíte.

Býk

V práci počítejte s nervozitou. Váš nadřízený navíc sjezdí každého, kdo se mu dostane pod ruku. Když se mu budete vyhýbat, bude to nejlepší.

Blíženci

Klidně se podělte o zkušenosti, co jste v životě nasbírali. Vám mohou připadat jako něco zcela přirozeného, ale pro neznalé to může být skutečný dar.

Rak

Sextil mezi Marsem a Plutem vás nutí, abyste věnovali více pozornosti svému životnímu druhovi. Všechno ostatní je ve srovnání s ním nepodstatné!

Lev

To, o čem jste dosud jen snili, se začíná uskutečňovat. Skutečnost není tak zářivá, jako vaše sny, ale vy jste přesvědčení, že budoucnost bude lepší.

Panna

S nadřízeným musíte komunikovat! Když to neuděláte, riskujete situaci, kdy vy nebudete vědět, co máte dělat, a on vám bude vytýkat, že to neděláte.

Váhy

Neustále vám opakují, že je v životě potřeba riskovat. Když se ale pro nějaké riziko rozhodnete, zase se dozvíte, že nemáte rozum a nemyslíte kupředu.

Štír

Sextil mezi Marsem a Plutem vás nabije neskutečným množstvím energie. Všechno, co se po vás chce, berete jako šanci dokázat, že jste opravdu dobří.

Střelec

Opravdu není důvod, abyste někomu ustupovali jen proto, že je starší. Pokud je to jediný důvod, který byste měli respektovat, klidně ho odmítněte.

Kozoroh

To, že se v práci něco nedaří, není důvod, abyste nabízeli radu a pomoc. Počkejte, až si pro vás sami přijdou a o vaši pomoc vás pěkně poprosí.

Vodnář

Když chcete něco získat, nepočítejte s tím, že to dostanete zadarmo. Musíte se snažit a dávat najevo, že jste kvůli tomu ochotni i tvrdě bojovat.

Ryby

Je čas, abyste se definitivně rozloučili s některými ze svých iluzí. Udělejte za nimi tlustou čáru a rozhodněte se, že začnete jinde a hlavně jinak!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA