Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 900 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 900 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 81. den (23.3.2023)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Pluto, který se dostává do sektoru přátel, změní atmosféru. Když pochopíte, že je máte respektovat a jejich názory jim nerozmlouvat, bude to skvělé.

Býk

Pluto, který vstupuje do Vodnáře, zásadně mění atmosféru. Počítejte s tím, že startuje období, kdy se musíte v práci naučit spoustu nových věcí!

Blíženci

Odpoledne čekejte zajímavé podněty. Když se dozvíte, že byste mohli léto trávit v Patagonii nebo v Nepálu, není to ironie osudu, ale strohý fakt.

Rak

To, co se děje, berte opravdu vážně. Když nad tím mávnete rukou s tím, že to vlastně není tak důležité, budete mít dost času, abyste toho litovali.

Lev

Když je potřeba, aby se něco vysvětlilo partnerovým rodičům, měli byste se toho ujmout vy. Na rozdíl od naštvaného miláčka to zvládnete bez hádky.

Panna

Když se dozvíte, že jste nad míru sebevědomí, nerozčilujte se, ani neříkejte, že to tak není. Můžete leda tak zkonstatovat, že na to máte svaté právo.

Váhy

Když chcete někomu pomoci, měli byste se nejdříve ujistit, zda o to vůbec stojí. Kdyby vás odmítnul, buď byste se urazili, nebo upřímně naštvali.

Štír

Pluto, který přechází do Vodnáře, vás dostává do situací, s nimiž nemáte moc zkušeností. Je jasné, že se budete muset učit spoustu nových věcí.

Střelec

Opět se ujistíte, že patříte k těm šťastným, kteří mají práci jako koníčka. Nahlas to však raději neříkejte. Ironickým poznámkám by nebylo konce.

Kozoroh

Lidé, kteří vás podceňují, si naběhnou. Vychutnáte si je způsobem, který sice není tak úplně ušlechtilý, ale který ti, co vás znají, naprosto chápou.

Vodnář

Kamarád, který si k vám přijde půjčit, peníze hodně potřebuje. Když vám dá pevné datum, do něhož vám je vrátí, měli byste mu věřit. Opravdu to udělá.

Ryby

Pluto, který se dostává do vašeho sektoru tajemství a věcí skrytých, vám přináší novinky, po kterých netoužíte. Navíc o nich nesmíte s nikým mluvit!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA