Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 333. den (30.11.2022)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Než usoudíte, že byste měli partnerovi pro klid v rodině v něčem ustoupit, chvíli počkejte. Když budete dost trpěliví, ustoupí vám sám jako první!

Býk

Zjistíte, že si v podstatě nemáte na co stěžovat. Situace, ve které jste, není sice tak úplně jednoduchá, ale to opravdového průšvihu má hodně daleko.

Blíženci

Čím stručněji budete zejména dopoledne mluvit, tím to bude lepší. Pak je velká šance, že si to, co řeknete, všichni zapamatují do posledního písmenka.

Rak

Luna v Rybách vás motivuje k charitativním aktivitám. Všechno, co v tomto směru vymyslíte, přijme vaše okolí s uznáním a neskrývaným nadšením.

Lev

Je potřeba, abyste si dali dohromady účetnictví. Musíte jasně vědět, kolik peněz máte k dispozici a jakou částku můžete utratit za přípravu Vánoc.

Panna

Partner vás překvapí svou rozumnou řečí. Návrhy, se kterými přijde, patří k těm, které byste vy sami nevymysleli. Měli byste ho za to pochválit!

Váhy

Dokážete udělat radost maličkostmi, které jsou vlastně nepodstatné. Vy však jimi uděláte radost lidem, kteří si ji zaslouží a které máte moc rádi.

Štír

Nápady, jež ohledně vylepšení svého partnerského života máte, jsou skoro geniální. Pokud se vám je podaří uskutečnit, budete patřit mezi šťastné lidi.

Střelec

Mluvíte opravdu moudře a tak, abyste svými argumenty zbytečně nenaráželi. Opravdu nevidíte důvod, proč se hádat s lidmi, které ještě budete potřebovat.

Kozoroh

Díky harmonickému vztahu mezi Merkurem a Saturnem vyjednáte všechno, co potřebujete. A dohody, které dnes uzavřete, budou brát všichni opravdu vážně.

Vodnář

Lidi, kteří apelují na váš zdravý rozum, neposlouchejte. To, co byste podle nich měli dělat, jim sice pomůže, ale vy sami byste se tím poškodili.

Ryby

Luna ve vašem znamení vás obdařuje enormní citlivostí. Když se před vámi snaží někdo něco skrýt, přijdete na to rychleji, než si umí představit.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA