Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 147. den (27.5.2020)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

V práci vás čekají náročná jednání s kolegy. Hlavně dopoledne je potřeba, abyste se ovládali a před každou větou počítali minimálně do desíti.

Býk

Luna ve Lvu je pod náročnými aspekty. Počítejte se spoustou lidí, kteří budou chtít, abyste jim velkoryse pomáhali, a na které nemáte kapacitu.

Blíženci

Luna ve Lvu vás nutí k velkorysému jednání. Pokud máte šanci někomu pomoci, uděláte to tak nenápadně, že si toho nikdo z jeho okolí ani nevšimne.

Rak

Potíž budete mít s prací, kterou pro vás dělají kamarádi. Hádáte se kvůli tomu, že vy jim ji chcete zaplatit, zatímco oni tvrdí, že nic nechtějí.

Lev

Luna ve vašem znamení vás obdaří značnou velkorysostí. Pomáháte i lidem, s nimiž máte negativní zkušenosti a kteří vám nikdy nic dobrého neudělali.

Panna

Dejte si pozor, abyste něčí jednání neomlouvali jen proto, že je vám ho líto. Pletli byste tak dohromady věci, které spolu nic společného nemají.

Váhy

Opravdu nemusíte mít všechno, co se vám zamlouvá. Měli byste si dávat pozor na zbytečné utrácení. Peníze budete záhy potřebovat na něco důležitějšího.

Štír

Dopoledne nic neřešte, nevysvětlujte a pokud možno ani nepište. Není na to vhodný čas. Zpoždění se nebojte. Odpoledne všechno bez problémů doženete.

Střelec

O nabídce na slevu, kterou dostanete, byste měli alespoň uvažovat. Je výhodnější, než to na první pohled vypadá. Když jí využijete, litovat nebudete!

Kozoroh

Podaří se vám vyřešit i náročné věci. V konečném součtu vás to sice bude stát víc, než jste čekali, ale to nevadí. Berte to jako dobrou investici.

Vodnář

Luna se dostává do vašeho partnerského sektoru a vy jste s miláčkem konečně v pohodě. Dokonce se rozhodnete, kam spolu vyrazíte na letní dovolenou!

Ryby

Luna ve Lvu vám přinese sice spoustu práce, ale taky velice zajímavé peníze, které za ni dostanete. Neváhejte a po nabídce co nejrychleji sáhněte!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA