Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 335. den (1.12.2020)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Merkur, který se večer dostává do Střelce, zvyšuje vaši akceschopnost. Konečně jste pochopili, jak jednat, abyste získali i to, co vám dosud unikalo.

Býk

Je potřeba, abyste se bez obav a naplno vyjadřovali ke všemu, co se kolem vás děje. Na veškerý ostych zapomeňte. Dnes potřebujete odvahu a akci!

Blíženci

Zatímco přes den vám partner dává zapravdu naprosto ve všem, večer to je jinak. Do vašeho partnerského sektoru se dostává Merkur a dává mu sebevědomí.

Rak

Vaši dlužníci se začínají chovat rozumně. Pochopí, že by vám měli peníze začít vracet. Sami vám pak zavolají a domluví si splátkový kalendář.

Lev

Merkur, který se večer dostává do Střelce, vám zásadně vylepší náladu. Negativní emoce vyvanuly a vy se spolu s partnerem začínáte zase smát.

Panna

Všechno, co pro svého partnera uděláte, se vám přičte k dobru. Váš miláček konečně pochopí, že se s ním sice nemazlíte, ale že to s ním myslíte dobře.2.12 - StředaPři Luně v Raku se cítíte naprosto skvěle. Váš miláček je navíc plný pochopení. To, co chcete, vám splní tak rychle, že se ani nebudete muset hádat.

Váhy

Večerní vstup Merkura do Střelce vám přidá odvahu. Konečně zjistíte, že se nebojíte a dokážete to, co je potřeba, nazvat tím správným jménem.

Štír

To, že se vám někdo líbí, berte jako podnět. Než se mu to rozhodnete říct, měli byste přemýšlet, co budete dělat v případě, kdy se mu to líbit nebude.

Střelec

Merkur, který se večer dostává do vašeho znamení, vám dodá spoustu odvahy. Konečně se dokážete překonat a nazvete to, co se děje, pravým jménem.

Kozoroh

Do večera byste měli využít energii Merkura ze svého sektoru přátel. Pokud potřebujete kamarádům něco připomenout, bez obav to udělejte.

Vodnář

Na jedovatosti, které dnes na vaši adresu padnou, raději nereagujte. Merkur je pořád ještě ve Štíru, což znamená, že hádky vyhrát nemůžete.

Ryby

Úvahy o tom, kam pojedete na dovolenou, jsou příjemným odlehčením jinak náročných dnů. Konečně máte šanci zjistit, kam by se váš miláček rád podíval.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA