Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 138. den (19.5.2021)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Tendenci provokovat sice máte, ale musíte ji ovládnout. Neriskujte stav, kdy se kvůli zbytečnému vtípku pohádáte s někým, s kým potřebujete vycházet.

Býk

To, co dnes nestihnete, klidně a hlavně bez výčitek svědomí odložte na zítřek. Aktivity, které byste lámali přes koleno, nic dobrého nepřinesou.

Blíženci

Na večer pro jistotu nic neplánujte. Vypadá to, že se bez vaší vůle přihodí něco, čemu se budete muset věnovat celý večer s plným nasazením.

Rak

O svých plánech do budoucnosti byste si měli promluvit s někým, kdo vás dobře zná a kdo vás umí upřímně a otevřeně upozornit i na to, že děláte chyby.

Lev

Dopoledne mluvte, hádejte se a vyřizujte. V zápalu boje můžete sice leccos zkazit, ale pořád to bude lepší, než kdybyste seděli a nedělali vůbec nic.

Panna

I když nechcete, budou se vám lidé z vašeho okolí svěřovat. Navíc půjde o tajemství takového kalibru, že vám po jejich vyslechnutí půjde hlava kolem.

Váhy

Je potřeba, abyste začali intenzivněji pracovat na svém sebeprosazení. Partner bude změnu vašeho přístupu překvapený, ale nakonec to nějak vydýchá.

Štír

Některé záležitosti jsou trochu komplikovanější, než se vám zdálo. Pokud to jde, bylo by skoro lepší, kdybyste jejich řešení odložili na zítřek.

Střelec

Opět se ukáže, že patříte k rozeným optimistům. Něco dobrého dokážete objevit i v situaci, kdy všichni ostatní svorně tvrdí, že větší průšvih nezažili.

Kozoroh

Dostanete šanci na nové začátky. Neberte ji jako nějakou zvláštní milost životních okolností, ale spíše jako odměnu za to, co jste dosud udělali.

Vodnář

Na partnera si musíte udělat čas i v případě, kdy byste ho na nic jiného neměli. Neriskujte stav, kdy někdo obhlídne terén a udělá si čas místo vás!

Ryby

Kvůli tomu, že si miláček donese na večer práci domů, se nerozčilujte. Kdybyste se ho zeptali, dojde vám, že je mu to nepříjemné stejně jako vám.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA