Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 225. den (13.8.2020)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Hlavně se zbytečně nevztekejte! Váš hněv by byl sice naprosto oprávněný, ale při kvadratuře mezi Marsem a Plutem by nadělal víc škod, než užitku.

Býk

Klidně si vyjeďte někam, kam se už dlouho chcete podívat. Když s vámi partner nebude chtít jít, nechte ho doma. Oba si tak užijete velice krásný den.

Blíženci

Vyhýbejte se zejména Beranům a Kozorohům. Jsou v mizerné náladě a hledají někoho, na koho by mohli svést své průšvihy. Vás by na to byla škoda.

Rak

Kvadratura mezi Marsem a Plutem je opravdu náročná. Hádat se sice nechcete, ale přesto může nakonec dojít k situaci, kdy jinou možnost mít nebudete.

Lev

Pozor si dávejte na Berany a Kozorohy. Všechny neustále nutí k aktivitě, aniž by je napadlo, že jejich jednání přinese daleko více škody než užitku.

Panna

Při Luně v Blížencích máte tendenci mluvit víc, než je zdrávo. Naprosto dokonale sice chápete, jak moc tím riskujete, ale pomoci si nedokážete.

Váhy

Kvadratura mezi Marsem a Plutem vás dostane do situací, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Naštěstí se v nich rychle zorientujete a správně zareagujete!

Štír

Počítejte s větší aktivitou nejrůznějších provokatérů! Když vás na silnici někdo ohrožuje, chovejte se přesně podle vyhlášky... ale hned volejte policii.

Střelec

To, že je den bouřlivý a že se všichni hádají, ještě neznamená, že se k nim musíte přidat. Stáhněte se do pozadí a nedávejte najevo, že se dobře bavíte.

Kozoroh

Při kvadratuře mezi Marsem a Plutem musíte jednat opatrně. To, že jste si jistí, že máte pravdu, ještě neznamená, že ji můžete prosazovat násilím.

Vodnář

Na veškeré důležité akce byste měli jít spolu s partnerem. Aktivně do jejich průběhu sice nezasáhnete, ale mu bude stačit pocit, že na to není sám.

Ryby

Luna je v Blížencích, což znamená, že se musíte soustředit daleko víc, než obvykle. Spěch může přinést chyby, které byste později těžko napravovali.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA