Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 500 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 63. den (5.3.2021)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Návrhy, s nimiž přijdou kamarádi, jsou velice dobré. Je jen potřeba, abyste je vyslechli a slíbili, že jim s realizací jejich záměrů moc rádi pomůžete.

Býk

Zejména v práci přijdou rychlé a nečekané změny. Vy byste se jim však bránit neměli. Do života vám sice vnesou starosti, ale taky mnoho dobrého.

Blíženci

Nápad, s nímž přijde partner, a který se týká letní dovolené, vyhodnotíte jako skvělý. Nezapomeňte ho ujistit, že vy byste něco takového nevymysleli!

Rak

Dech vám vyrazí člověk, který si od vás nedávno půjčil peníze. Přijde nejen s penězi, ale i s pozorností, kterou vám za vaši pomoc doslova vnutí.

Lev

Ve vztazích máte štěstí. Člověk, kterého zaujmete, je na tom naprosto stejně. Navíc vám jasně dá najevo, že chce, aby váš vztah byl ještě intenzivnější!

Panna

V práci musíte stále dokola vysvětlovat důvody svých rozhodnutí. Trpělivost je sice obvykle vaší silnou stránkou, ale tentokrát vám začíná docházet.

Váhy

Konjunkce Merkura s Jupiterem pozitivně ovlivní vašeho partnera. Konečně pochopí, proč vám na něčem záleží, a rozhodne se, že vám vaše přání splní.

Štír

Konjunkce Merkura s Jupiterem vás dostává do situací, kdy musíte hodně mluvit. Přesto byste si měli dát pozor, abyste nemluvili víc, než je zdrávo.

Střelec

Konjunkce Merkura s Jupiterem vám poskytuje neskutečnou výmluvnost. Díky ní a vašemu kouzlu osobnosti se otevřou dveře dosud velmi pevně zavřené.

Kozoroh

Konjunkce Merkura s Jupiterem patří k těm dobrým. Vzniká šance na investici, která je tak skvělá, že vám ji schválí i váš jindy opatrný partner.

Vodnář

Především se nenechejte nikým a ničím děsit. Je sice pravda, že se kolem dějí věci, které se vám nelíbí, ale to nic neznamená. Vy si s nimi poradíte.

Ryby

To, co v práci uslyšíte, není sice příjemné, ale přesto je potřeba, abyste to vzali vážně. Navíc na to musíte co nejrychleji a správně reagovat.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA