Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2021 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2021 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2021 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 215. den (4.8.2021)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

O zmatky se postará bývalý partner vašeho miláčka. Nedokáže pochopit, že jeho éra skončila a že nezbude, než aby se smířil s novými podmínkami.

Býk

Zejména dopoledne se v práci vyvarujte hádek. Vy byste tím sice vypustili páru, ale na vaší pracovní výkonnosti by se to projevilo velice negativně.

Blíženci

Mluvte, vyjednávejte, organizujte a plánujte akce, které do konce prázdnin uskutečníte. Když se do toho dáte naplno, sklízíte úspěch za úspěchem.

Rak

V jakékoli debatě si nenechejte vzít vedoucí slovo. Všichni musí pochopit, že vy jste tam na to, abyste poroučeli, a ostatní na to, aby poslouchali.

Lev

Kvadraturu mezi Merkurem a Uranem zvládáte opravdu obtížně. Dobře víte, že nemáte zbytečně mluvit, ale přesto se v kritické chvíli neovládnete.

Panna

Ranní kvadratura mezi Lunou a Neptunem vás nutí, abyste se na věci dívali jinak, než dosud. Naštěstí to bez větších problémů dokážete.

Váhy

Dopoledne si dávejte pozor na lidi, kteří se vás snaží dojmout srdcervoucími historkami. Pokud jim uvěříte, budete pak sami na sebe právem naštvaní.

Štír

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vám dává energii. Potíž je v tom, že pod jejím vlivem nejdříve mluvíte a až potom začínáte uvažovat důkladněji.

Střelec

Partner je daleko aktivnější, než jste zvyklí. Pokud s ním chcete i dál držet tempo, bude vás to stát spoustu námahy jak tělesné, tak i duševní.

Kozoroh

Čekejte naštvaného miláčka. Vy sice s jeho mizernou náladou nic společného nemáte, ale on se tváří, jako byste mohli za všechny jeho nepříjemnosti.

Vodnář

Luna v Blížencích vám zásadně usnadní komunikaci se všemi lidmi, kteří vám vstoupí do cesty. Je šance, že si najdete pár nových príma přátel!

Ryby

Člověk, který se na vás dívá obdivně, velice dobře ví, proč to dělá. Smiřte se s tím, že jste v jeho očích jedničky, které hned tak něco nezastíní.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA