Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2018 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2018 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2018 má číslo 73.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

Člověka, který se rozhodl, že před vámi bude pomlouvat vašeho životního druha, poslouchejte pečlivě. Zároveň přemýšlejte, co ho k takovému jednání vede. Nenechte si namluvit, že to dělá proto, že vás má rád a stará se o vaše blaho. Je daleko pravděpodobnější, že vás chce získat pro sebe a používá k tomu i triků, které by se daly označit jako totálně podpásové.

Býk

Svého miláčka musíte respektovat. Jeho názory se vám sice nemusí líbit, ale jste dost staří, abyste věděli, že je ani kvůli vám nezmění. Stále dokola si to opakujte zejména o víkendu. Vyhnete se tak situaci, kdy budete svého partnera nutit k něčemu, co mu není vlastní, zatímco on bude mít dojem, že se veškerá vaše láska někam vypařila a že ho už nemáte vůbec rádi.

Blíženci

Všechny, kdo se vás ptají, proč jste se dali dohromady se svým aktuálním partnerem, pošlete do háje. Hrozí nebezpečí, že čím víc to budete vysvětlovat, tím větší zmatek budete mít v hlavě vy sami. Nakonec usoudíte, že vás patrně dal dohromady zvlášť ironicky naložený osud. Jinak by si spolu přece dva tak rozdílní lidé nic začít nemohli - a i kdyby si začali, nemohlo by jim spolu být tak dobře...

Rak

Všechno, co vypadalo na první pohled složitě, je v podstatě jednoduché. Když se seznámíte s jeho rodiči, bude vám jasné naprosto všechno. Konečně pochopíte, proč každé rozhodnutí, které uděláte, musí s rodiči probrat a nechat si ho od nich schválit. Teď je jen na vás, aby pochopil, že jsou chvíle, kdy se může a dokonce musí rozhodovat i sám za sebe.

Lev

V úterý, kdy jste pod vlivem úplňku v Beranu, se podívejte jasně jak na sebe, tak na svůj partnerský život. Dojde vám, co děláte dobře, i to, co byste mohli zlepšit. Se svými zjištěními však partnera raději neseznamujte. Neopomněl by vám připomnět, že toho, co byste podle jeho názoru mohli a dokonce měli změnit k lepšímu, by podle jeho názoru mohlo být daleko víc.

Panna

Na to, že se některé záležitosti mění na poslední chvíli, jste zvyklí. Když si tím však přijde miláček těsně před předem naplánovaným prodlouženým víkendem, upřímně se naštvete. Zprvu si sice stále dokola opakujete, že se tím nenecháte vyvést z míry, ale nakonec to stejně nevydržíte a všechno mu řeknete. Dejte si jen pozor, abyste nesklouzli do hádavé roviny a nevyčítali mu něco, co s jeho aktuálním proviněním nemá nic společného.

Váhy

O tom, že byste svému partnerovi ustupovali jen proto, že se může opřít o sílu úterního úplňku ve vašem partnerském sektoru, ani neuvažujte. Jemu by to k ničemu neprospělo a vy byste se cítili hloupě. Sice se vám to nezdá, ale váš životní druh opravdu potřebuje zjistit, že máte na život svůj názor a na něj své vlastní požadavky. Udělejte to dřív, než se váš vztah nebezpečně vychýlí z rovnováhy!

Štír

Jde o týden, kdy budete mít konečně klid. Oba s partnerem se těšíte na prodloužený víkend tak, že vás ani nenapadne, že byste se mohli hádat. Bez problémů se dokážete dokonce dohodnout i na programu. Sami od sebe pochopíte, že bude lepší, když vedle sebe budete mít pozitivně naladěného partnera, který dělá to, co ho baví, než toho, který by byl naštvaný, že je zase po vašem.

Střelec

Krásně si užijete zejména neděli. Luna bude ve vašem partnerském sektoru a vy si budete s miláčkem vychutnávat krásný společný den. Váš partner dokonce pochopí, že by zásadní rozhodnutí měl probírat především s vámi. Dosud si nedovedl představit, že by všechno důležité neprodebatoval s rodiči nebo se sourozenci a nevzal v úvahu jejich názory a jejich připomínky.

Kozoroh

Když se vám miláček svěří s něčím, co se mu opravdu nepovedlo, zachovejte se rozumně. Předem si uvědomte, že mu opravdu nepomůžete tím, že začnete jeho jednání rozebírat a vysvětlovat mu, co udělal špatně a co měl udělat jinak. Bude daleko lepší, když se kousnete do jazyka, partnera obejmete a vyjádříte přesvědčení, že všechno zlé je za ním a teď už bude jen lépe.

Vodnář

Jsou záhady, které vás sice mohou trápit, ale které stejně nevyřešíte. Bude lepší, když se smíříte s tím, že jsou věci, které se týkají minulosti vašeho miláčka, a které pro vás alespoň zatím zůstanou tajemstvím. Kdybyste k sobě byli upřímní, sami přiznáte, že miláček s jistým tajemstvím je pro vás daleko zajímavější než člověk, o němž byste věděli naprosto všechno.

Ryby

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, se do hovorů, které by měly hodnotit váš vztah, raději nepouštějte. Ještě opatrnější byste měli být v komunikaci, která se týká budoucnosti vašeho vztahu. Když se spokojíte s tím, že spolu budete zamilovaně a vyrovnaně mlčet, bude to podstatně lepší. Vyhnete se tak tématům, která by mezi vás vnesla zbytečné napětí.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA