Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 08. týden (18.2.2019 - 24.2.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Zájem, který si projevujete, se vám utajit nepodaří. Uvědomte si, že se k sobě chováte tak nápadně, že by si toho bez problémů všiml i slepý...

Býk

Jsou věci, které jsou možné, ale nejsou pravděpodobné. Pokud vám Beran říká, že se z lásky k vám vzdá své vrozené výbušnosti, zní to sice dobře, ale vy mu věřit nemusíte.

Blíženci

Získáte ho svým smyslem pro humor. S údivem pochopí, že jsou na světě i lidé, kteří si dokážou dělat legraci z toho, co jeho dosavadní partneři vnímali jako jedno velké drama.

Rak

Překvapení, která vám vnáší do vašeho života, máte až nad hlavu. Momentálně byste byli spokojenější, kdyby vám dopřál trochu klidu a ničím nerušené pohody.

Lev

Je potřeba, abyste ve vzájemném vztahu byli vyrovnaní, naštěstí v tom není problém. Oba si dokážete o tom, o čem je třeba promluvit, a o tom, o čem je třeba, pomlčet.

Panna

Do debat s jeho rodiči se raději nepleťte, nedopadlo by to dobře. I když by bylo všechno jasné, nikdy by neuznali, že jejich dítě mohlo udělat nějakou zásadní životní chybu.

Váhy

Vyrazí vám dech! Konečně začne respektovat vaše koníčky! Navíc vám domů sám, dobrovolně a za vlastní peníze přinese něco, co vám ulehčí jejich provozování...

Štír

Jsou věci, které byste měli vzdát dřív, než z nich bude skutečný problém. Beran vás sice přesvědčuje, že je to předčasné, ale vy byste mu podléhat neměli.

Střelec

Když přijde s tím, že byste měli svůj vztah postavit na nové základy, měli byste ho poslouchat. Jeho postřehy se vám sice zamlouvat nemusí, ale přesto jsou pravdivé.

Kozoroh

Když mu něco vysvětlujete, opravdu nemusíte zvyšovat hlas, riskujete, že se rozkřičí i on. Kraválu by byla fůra, ale k rozumné domluvě by nedošlo.

Vodnář

Jsou věci, do kterých byste se plést neměli. Když vás někdo požádá, abyste mu u svého Berana něco vyjednali, dejte od toho ruce pryč. Bude to bezpečnější.

Ryby

Jeho myšlení se zastaví na něčem, co vy máte už dávno vyřešené. Teď je jen potřeba, abyste ho dovedli do stavu, kdy sám a dobrovolně převezme vaše stanovisko.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA