Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 33. týden (10.8.2020 - 16.8.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

I když nemáte čas vůbec na nic, na svého partnera si ho udělat musíte. To, co si spolu nevyřešíte do středečního večera, se bude táhnout dlouho a nepříjemně dál.

Býk

Jeho životní plány mu nerozmlouvejte,nemělo by to cenu. Když vydržíte do víkendu, pochopí to, a tichým duchem se jich vzdá sám a dobrovolně.

Blíženci

Když vám začne něco rozmlouvat s tím, že si to máte ještě rozmyslet, měli byste o tom alespoň uvažovat. Opravdu to není špatný nápad.

Rak

Než se s ním domluvíte, bude to hodnou chvíli trvat. Až později zjistíte, že s vámi chtěl souhlasit už od začátku, ale že si s vámi jen se zalíbením pohrával.

Lev

Od pátečního do nedělního poledne, kdy je Luna v jeho znamení, to s ním bude naprosto skvělé. Konečně se dožijete chvíle, kdy dá vaším zájmům přednost před těmi svými.

Panna

Sliby byste měli plnit i v případě, kdy se vám to nehodí. Nedávejte Beranovi záminku, aby se ve chvíli, kdy se to nebude hodit zase jemu, zachoval stejně.

Váhy

Pohodu, která mezi vámi panuje, si pořádně vychutnejte. Od čtvrtka se nebe zatáhne a Beran začne přemýšlet o práci a vy se ho marně budete snažit přesvědčit, že život je i o něčem jiném.

Štír

Zkoušíte všechno, co je nové a zajímavé... a jste moc rádi, že máte právě svého partnera. Drží s vámi krok a ještě sám aktivně přichází se spoustou zajímavých nápadů.

Střelec

Hlavně nedovolte, aby mu někdo namlouval, že něčemu nerozumí, nebo že se mu něco nedaří. Naštvaný a zakomplexovaný Beran je to poslední, co potřebujete.

Kozoroh

Myslíte jak na sebe, tak na jiné,na Berana však myslet nemusíte. O svou dávku pozornosti si řekne sám - a provede to způsobem, jemuž se nedá odolat.

Vodnář

Všechno dopadne trochu jinak, než jste čekali,naštěstí jste se na různá překvapení dopředu připravili. To, co se stalo, vás tedy překvapí, ale nezaskočí.

Ryby

V pondělí bude mluvit víc, než je zdrávo. Zase ho ale můžete poslat vyřizovat to, co by se vám nikdy nepodařilo, zvládne to na výbornou!

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA