Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 09. týden (1.3.2021 - 7.3.2021)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Než se rozhodnete, že mu ve sporech ustoupíte, přemýšlejte, k čemu to bude. Kdybyste místo toho vymysleli oboustranně přijatelný kompromis, bude to daleko lepší.

Býk

Chovejte se k němu tak, jak byste chtěli, aby se on choval k vám. Je to jediný způsob, jak zejména v pondělí a v úterý zabránit výbuchů, ke kterým má váš Beran sklon.

Blíženci

V jeho práci to funguje vyloženě na hraně. Kdybyste mu nenápadně vysvětlili, že by si podle vašeho názoru měl hledat něco jiného, bude to lepší.

Rak

Když vám něco vysvětluje, zaměňuje příčinu a následek. Můžete mu sice vysvětlovat, že je to jinak, ale s velkým úspěchem raději nepočítejte.

Lev

Máte dojem, že se v tom, co je důležité, neustále míjíte. Nezbude, než abyste využili začátku týdne, kdy má Beran Lunu ve svém partnerském sektoru a konečně ho donutili k řeči.

Panna

S nabízením pomoci to raději nepřehánějte. Mohlo by to taky skončit tím, že vy byste mu pomáhali a on vám vysvětloval, co děláte špatně.

Váhy

Na to, abyste ho získali, máte více šancí, než si myslíte,je jen potřeba, abyste s tím zbytečně nečekali. Když začnete v pondělí, můžete se v úterý těšit na kladný výsledek.

Štír

V lásce máte starosti, s nimiž jste nepočítali. Pak je potřeba, abyste dali ne na city, ale na to, co vám radí zdravý rozum.

Střelec

K tomu, abyste spolu vycházeli, potřebujete především trpělivost. Platí to zejména pro pondělí a úterý, kdy jí budete potřebovat opravdu hodně!

Kozoroh

Po tom, čím vybíjí napětí, které během dne v práci nasbíral, vám nic není. Poznámky ohledně jeho křížovek nebo sudoku si nechejte pro sebe!

Vodnář

Nápady s nimiž váš miláček přijde, stojí opravdu za to. Dokonce i vy musíte uznat, že jsou tak kvalitní, že je je potřeba nejdříve pořádně promyslet a pak do poslední tečky uskutečnit.

Ryby

Když se dozvíte, že se vám něco nepodařilo, svému Beranovi se s tím svěřovat opravdu nemusíte. Jeho jedovaté poznámky by vás moc nevadilo.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA