Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 03. týden (13.1.2020 - 19.1.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Musíte mu vysvětlovat věci, které by měly být každému myslícímu člověku jasné. Naštěstí se s vámi nehádá a sám uzná, že jsou pravidla, která by se měla dodržovat.

Býk

Na to, co vám říká, nereagujte. Když vám řekne, že něco, po čem vy toužíte, vlastně ani nepotřebujete, museli byste se leda tak pohádat.

Blíženci

Planetární tlak sice úplně nezmizel, ale alespoň značně polevil. Poznáte to podle toho, že se váš Blíženec směje a vy se dobře bavit spolu s ním.

Rak

To, že mu nevěříte, je vaše věc, měli byste si však dávat pozor, aby to nebylo z vašeho jednání až příliš cítit. Celá situace je patrně jiná, než to vypadá a než si vy myslíte.

Lev

Když se rozhodne, že se bude za každou cenu a vzdor zdravému rozumu prosazovat, je to jeho věc. Nesmí se však divit, že vy mu k tomu svou obvyklou podporu poskytovat nebudete!

Panna

Jsou věci, kterým nedokážete odolat, i když je vám jasné, že byste měli. Zejména provokace vašeho Berana mohou přinést zcela jiný efekt, než jste čekali.

Váhy

Jsou věci, které byste s ním měli probrat o samotě. Když budete sami, nebude se zbytečně rozčilovat, ale bude spolu s vámi hledat rozumné řešení.

Štír

Vůbec si neuvědomuje, co po vás vlastně chce, Vám to však velice rychle dojde. Rozhodnete se, že se sice můžete pohádat, ale že něco takového riskovat nebudete.

Střelec

Pokud chcete někam jet, měli byste si co nejrychleji sehnat lístky a zajistit pobyt. Váš Beran vás sice ujišťuje, že to má ještě čas, ale vy se přemluvit nenecháte.

Kozoroh

Záležitosti, které dlouho tkvěly v místě, se konečně pohnuly kupředu. Vy to sice moc optimisticky pořád nevidíte, ale váš Beran nadšením skoro lítá!

Vodnář

Zkuste být nezávislí na jeho názoru. To, že s vámi souhlasí, vám sice dodává sebejistotu, ale nic jiného a zásadnějšího vám to stejně nenese.

Ryby

Jeho myšlení jde po zcela jiných cestách, než to vaše. Můžete se sice snažit, ale nakonec stejně zkonstatujete, že jde o věci, v nichž se shodnout nedokážete.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA