Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2023 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2023 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 900 102 a linka pro horoskop na rok 2023 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 900 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 12. týden (20.3.2023 - 26.3.2023)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Zásadní vliv na vás planety vyvíjejí v pondělí a v úterý. Slunce, které v pondělí vkročí do vašeho znamení, a který v úterý vytvoří spolu s Lunou novoluní, vás dá energii, kterou vám lze jen závidět.

Býk

Jeho životní šance se objevují tam, kde byste je nikdy nehledali. Když zjistíte, že se do nich vrhá s nadšením a beze strachu, měli byste mu držet palce.

Blíženci

Pokud máte pocit, že tím, že na něj zvýšíte hlas, něco získáte nebo něčeho dosáhnete, měli byste si uvědomit, že je to z vaší strany zásadní omyl. Slušným jednáním získáte daleko víc.

Rak

Jeho hovory o tom, jak bude dělat kariéru, vám dost lezou na nervy. Dává vám jasně najevo, že hodlá profesně růst, ale ani ho nenapadne, aby se zeptal, zda s tím souhlasíte.

Lev

Všichni vaši kamarádi mají pocit, že u vás dvou jsou dveře vždycky otevřené. Obvykle to sice platí, ale při nynější frekvenci návštěv vás to začíná rozčilovat.

Panna

Hrozí, že na některé záležitosti utratí víc peněz, než by vám připadalo rozumné. Teď o tom nemluvte, ale příště si ho v tomto směru raději ohlídejte.

Váhy

To, že mu něco budete opravdu soustředěně vysvětlovat, ještě neznamená, že vás pochopí. Daleko pravděpodobnější je stav, kdy vás bude sice poslouchat, ale pak si bude myslet své.

Štír

Všechny návraty, pro které se rozhodne, dopadnou dobře. Vy se na to díváte s trochou pochybností, ale to nevadí, je důležité, že si věří on!

Střelec

Většina toho, co se v jeho životě děje, není sice nijak mimořádná, ale on to jako něco mimořádného vnímá. Právě proto by bylo dobré, abyste mu to nerozmlouvali.

Kozoroh

Na dlouhodobé krize, které by mezi vámi mohly vypuknout, nejste připravení. Právě proto by bylo lepší, abyste usoudili, že něco takového propuknout nenecháte.

Vodnář

V pondělí pro jistotu počítejte s tím, že vám to zase tak moc ladit nebude. V úterý se situace změní, i ty nejtěžší záležitosti budete zvládat s úsměvem a s náladou ještě lepší, než dobrou.

Ryby

Všechno, co přichází zadarmo, vám přinese problémy spíše větší než menší. Když vám Beran říká, že to máte přijímat opatrně, měli byste mu věřit.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA