Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 34. týden (19.8.2019 - 25.8.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Stojí to opravdu za to, krásné dny, kdy bylo Slunce ve Lvu, a vy se bavili, sice skončily, ale to vám ani trochu nevadí. Teď začínáte přemýšlet nad dalším společným životem a je to jízda!

Býk

Zní to skoro paradoxně, ale je to tak. Připravte se na týden, kdy vám dvěma nejvíce uškodí právě ti, co se prohlašují za nejlepší kamarády.

Blíženci

Pokud se chcete domluvit na něčem důležitém, musíte to zvládnout do středečního večera. Pak se Merkur přesune do Panny a vy začnete hledat chyby i tam, kde nejsou.

Rak

Vas Beran na vás nikdy nezapomene! Může se o to snažit, může o tom mluvit jako o hotově věci, ale ve skutečnosti se k vám bude vracet stále dokola.

Lev

Hlavně si dejte pozor, abyste s ním nezačali mluvit o svých snech. Usoudil by, že tak sníte jen proto, že máte málo práce, a hbitě by vám nějakou přidal.

Panna

Na jeho žhavé pohledy se pokuste nereagovat. Pokud mu na vás opravdu záleží, měl by sebrat odvahu a sám vám říct, co chce a co čeká.

Váhy

Jakmile vám začne radit, musíte ho zarazit. Když mu jednou dovolíte, aby si myslel, že vás ovlivňuje, bude to dělat už napořád.

Štír

Dalo by se říct, že si koledujete o problém. Když si budete ze svého Berana dělat stále legraci, dožijete se jednou chvíle, kdy si ji udělá i on z vás-a pak to bude stát za to!

Střelec

Když se mu něco nepovede, nechejte to raději bez komentáře. Bude to lepší, než kdybyste mu vytýkali něco, za co z valné části nemůže a co se už stejně nezmění.

Kozoroh

Opravdu nevíte, zda se máte kvůli jeho náhledům na život zlobit nebo rozčilovat. S tím, že si Beran myslí, že ostatní jsou na světě k tomu, aby mu sloužili, však nic nenaděláte.

Vodnář

Pracovní tempo, které jste nasadili, je opravdu zběsilé. Když vám Beran říká, že se k sobě máte chovat ohleduplněji, měli byste ho poslouchat, opravdu si nevymýšlí.

Ryby

Z toho, co vám říká, se hroutit nemusíte. Při bližším zkoumání zjistíte, že skutečnost není zdaleka tak dramatická jako to, co vám líčí.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA