Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 49. týden (30.11.2020 - 6.12.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

To, co se kolem vás děje, vás z míry ani v nejmenším nevyvede. Pozorujete svět a opakujete si, že se přece nebudete nervovat, protože jste přežili i horší.

Býk

Bude komentovat naprosto všechno, co řeknete nebo uděláte. Vy si pak můžete vybrat, zda se s ním pohádáte, nebo zda v klidu počkáte, až přijde k rozumu.

Blíženci

Opravdu vám imponuje,potíže, které má v práci, řeší aktivně a okamžitě. Rozhodl se, že si peníze vydělá i jinak a taky se do toho hned pustí.

Rak

Jde o týden, který po vás obou vyžaduje energii. Zatímco váš miláček by ji měl napřít ven, od vás se chce, abyste mu vytvářeli zázemí a kryli záda.

Lev

Než se rozhodnete pro nové začátky, musíte to probrat s partnerem a zajistit si jeho podporu. Jste sice dobří, ale bez jeho pomoci to zvládnout nedokážete.

Panna

Když se s vámi začne dělit o své životní zkušenosti, dostane vás do rozpaků. Můžete ho sice milovat nade vše, ale přesto o něm naprosto všechno vědět nemusíte.

Váhy

Ve středu a ve čtvrtek si budete rozumět naprosto ve všem. Právě proto by bylo dobře, kdybyste se zabývali společnými plány na budoucnost-to, co vymyslíte, taky vyjde!

Štír

S partnerem je kupodivu rozumná řeč. Když něco řeknete nebo navrhnete, nejde hned do protiútoku, ale kupodivu vás vyslechne a třeba i poslechne.

Střelec

S těmi nejzajímavějšími lidmi se seznámíte přes kamarády. Pokud vám kamarádi dohazují Berana, měli byste ho brát všemi deseti!

Kozoroh

Smiřte se s tím, že mu to momentálně planety namíchaly podstatně lépe, než vám. Nezáviďte mu, ale snažte se na jeho možnostech alespoň trochu přiživit.

Vodnář

Moc dobře vám udělá prohlídka vašich starých společných fotek. Zjistíte, jak velký kus života jste spolu zvládli a pochopíte, že máte na co být pyšní.

Ryby

Patří k lidem, v jejichž jednání rozumný přístup nenajdete. Kdybyste ho však přesvědčili, aby vás nechal jednat a sám nedělal nic, bylo by to dobře.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA