Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 500 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 500 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 48. týden (28.11.2022 - 4.12.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Na to, abyste si vyčítali slova, která jste si kdysi v pohnutí mysli řekli, není vhodný čas. Momentálně je potřeba, abyste se nesoustředili na to, co vás dělí, ale naopak na to, co vás spojuje.

Býk

Když sám nahlas přizná, že má dojem, že vás jeho rodina jen zbytečně zatěžuje, neříkejte mu, že to tak není. Buďte naopak rádi, že na to konečně přišel.

Blíženci

Než se rozhodnete, že mu ustoupíte, pořádně si to rozmyslete. Kdybyste mu místo toho dali najevo, že o tom, že máte pravdu, diskutovat nehodláte, bude to lepší.

Rak

Když se vám něco na jeho jednání nelíbí, musíte mu to říct jasně, zřetelně a jednoznačně. Nezapomeňte, že Beran náznaky buď nechápe, nebo je chápat nechce.

Lev

Požadavky, které na vás klade, se nestresujte, není to potřeba. Váš miláček si stejně valnou většinu toho, co po vás chtěl, nezapamatuje.

Panna

O nových plánech můžete sice uvažovat, ale nakonec se jich vzdáte. Když dáte hlavy dohromady, pochopíte, že bude lepší, když všechno necháte tak, jak to je.

Váhy

V pondělí a v úterý, kdy jste pod vlivem Luny z Vodnáře, se k sobě chováte velice přátelsky. Dokonce si slušně dokážete promluvit i o tom, co by se jindy stalo zdrojem střetů.

Štír

Velice dobře ví, co byste měli dělat vy, ale ve svých povinnostech moc jasno nemá. Zkuste mu je vlídně, ale důrazně připomenout!

Střelec

Jsou věci, o kterých byste z nejrůznějších důvodů nahlas mluvit neměli. Vy to pochopíte a svému Beranovi to rychle vysvětlíte.

Kozoroh

To, že si myslíte, že ho znáte, je zásadní omyl. Zejména o víkendu vám o sobě řekne tolik věcí, o nichž nemáte ani tušení, že vám půjde hlava kolem.

Vodnář

Toho, že by vás opustil nebo myslel na někoho jiného, se obávat opravdu nemusíte. Velice dobře vít, že tak, jak se má s vámi, by se s nikým jiným neměl.

Ryby

Moc by vás chtěl, ale přesto je mu jasné, že by to rozumné nebylo. Když jeho důvody vyslechnete, budete mu muset dát alespoň částečně za pravdu.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA