Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 13. týden (23.3.2020 - 29.3.2020)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Důvod pro to, že byste mu odpustili, se vám najít nepodaří. Máte sice spoustu dobré vůle, ale důvody k odpuštění přes veškerou snahu objevit nedokážete.

Býk

Jde o týden, kdy byste si měli vzájemně dopřát pohodu a klid. Pro vás to obtížné nebude, ale váš činorodý Beran to může vnímat skoro jako urážku na cti.

Blíženci

Naštěstí ví, co se sluší a když přijde na návštěvu, donese vám malý dárek. Pro vás je to sice něco samozřejmého, ale vaše rodina je z jeho návštěvy nadšená.

Rak

K nadřízenému z tohoto znamení se musíte chovat hodně sebevědomě. Musí vědět, že ho sice respektujete, ale že se ho v žádném případě nebojíte.

Lev

Velice dobře chápete, v čem je v jeho případě problém. Vy sami jste sice single, ale o tom, že byste si začali s Beranem, neuvažujete ani ve snu.

Panna

Pocit, že se partnerovi nedaří tak, jak vás přesvědčuje, je stále silnější. Zkuste využít pondělí, kdy je Luna v jeho komunikačním sektoru, a trochu ho rozpovídejte.

Váhy

Oddělení lásky a práce vám problémy nedělá, Vy v tom máte jasno. Trochu horší je to s vaším miláčkem, ten myslí doma na práci a v práci na vás...

Štír

Když mu nabídnete nějakou pomoc, můžete čekat, že se mu to líbit nebude. Až později pochopíte, že doufal, že uděláte všechno za něj a on bude v pohodě.

Střelec

Jeho šmrnc vás přitahuje i ve chvílích, kdy jste na něj opravdu naštvaní. Nakonec přiznáte, že naštvaní být můžete, ale milovat ho nepřestanete...

Kozoroh

To, co spolu prožíváte, je občas až na hranici lidských možností. Nechcete trochu snížit obrátky a nenutit sebe i Berana k výkonům, které nejsou v lidských silách?

Vodnář

Usoudí, že vás něčím překvapí, a udělá pro to všechno, co se jen dá. Potíž je v tom, že to je věc, kterou už dávno znáte a kterou vás rozhodně z míry nevyvede.

Ryby

Jeho přátelé vám moc nesednou. Budete se k nim sice chovat zdvořile, ale taky nebudete zapírat, že byste byli rádi, kdybyste je viděli poprvé a naposledy.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA