Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 900 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 900 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 3. měsíc (1.3.2023 - 31.3.2023)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

Pocit, že jsou záležitosti, kterým nerozumíte, mít můžete. Ve vašem případě to však je jen podnět k další zvýšené aktivitě. Kdybyste si potřebovali doplnit znalosti, uděláte to s chutí a tak důkladně, že budete moci poučovat lidi, kteří vás to měli učit. V práci přijdou zásadní podněty, které s sebou nesou růst vaší kariéry. Peníze to sice zatím nepřináší, ale ještě není všem dnům konec.

Býk

Doma čekejte dosti ostré debaty. Vedete je s partnerem a týkají se zařízení vašeho bytu. Zatímco vy chcete mít doma spoustu maličkostí, při jejichž prohlížení můžete vzpomínat na lidi, kteří vám je dali, váš životní druh vyžaduje strohý interiér s dokonalými doplňky. Ke shodě sice nakonec dospějete, ale počítejte s tím, že se s ním budete hádat o každý hrnek!

Blíženci

Šancí na to, abyste se přihlásili na další studia nebo do kurzu, který má posílit vaše vědomosti, a zařídit vám další uplatnění na trhu práce, už moc nemáte. Právě proto je potřeba, abyste využili všech možností, které v tomto ohledu dostanete. Na lidi, kteří vám tvrdí, že to vlastně ani nepotřebujete, nedejte. Mluví z nich jen závist. Závidí vám, že vy odvahu měnit aktivně svůj život máte, zatímco oni ne...

Rak

Především je potřeba, abyste si přestali myslet, že relaxaci nepotřebujete, a odpočinek nevnímali jako něco, o čem se ve slušné společnosti nemluví. Je nutné, abyste si dopřáli aktivitu, která se zásadně liší od všeho, čemu se věnujete normálně. Při sedavém zaměstnání věnujte každou volnou chvíli tělesným aktivitám, zakončeným plaváním. Pokud pracujete fyzicky, měli byste si sednout a nechat myšlenky jen tak volně plynout.

Lev

Naději na vylepšení rodinných vztahů mít sice můžete, ale tím to taky končí. Jakmile pochopíte, že jde o věci, ve kterých na tom, co si vy sami přejete, vlastně vůbec nezáleží, bude to lepší. Když se však přesvědčíte, že skoro nic z toho, co se děje, neprobíhá podle vašich přání, musíte zbystřit. Pak je potřeba, abyste překonali svou velkorysost, a energicky zasáhli.

Panna

Nic z toho, co se kolem vás děje, se vás nepřekvapí. Lidi kolem vás však každý den znovu překvapuje vaše reakce. Všechno zvládáte bez hnutí brvou a s naprosto nevzrušeným komentářem. To, co se ve vás děje, rozumně nedáváte najevo. S tím, jak to na vás působilo, se svěříte až doma partnerovi. Ten vás za vaši nevzrušenou reakci pochválí. Dobře ví, že byste si otevřeným projevem zbytečně komplikovali život.

Váhy

Postřehy, které máte ohledně dalšího vývoje situace ve firmě, v níž pracujete, jsou sice nepříliš příznivé, ale zato velice pravdivé. Právě proto byste měli přemýšlet o nové práci. Zavrhovat byste však neměli ani nápad na založení vlastní firmy. Než ho však začnete na úřadech vyřizovat, musíte se poradit s partnerem. Bez jeho podpory se neobejdete.

Štír

To, že se kolem vás nachází spousta lidí, kteří mají pocit, že to s projevy své tvrdohlavosti přeháníte, roli nehraje. Dobře víte, že díky ní dokážete vyhrávat i boje, které všichni ostatní považují za předem ztracené. Zejména v práci vám bude tato vlastnost nesmírně užitečná. Díky ní dokážete ke změně názoru přimět i svého nadřízeného. Navíc si můžete být jistí, že litovat nebude.

Střelec

Člověk, který vás kdysi zklamal, přijde s prosíkem a prosbou, abyste mu odpustili. V takové situaci je potřeba, abyste se nad celou situací důkladně zamysleli. Chápete, že se mohl změnit, ale taky je vám jasné, že někomu takovému podruhé věřit nedokážete. Klidně mu řekněte, že jste mu odpustili už dávno, ale zapomenout a celou událost si vymazat z mysli neumíte.

Kozoroh

Když chcete prosadit něco, na čem vám opravdu záleží, musíte předem vymyslet správnou taktiku. Kdybyste dokázali nasadit skromný obličej, kterým dokážete, že se jako mistři světa rozhodně necítíte, mohlo by to zabrat. Pak byste se mohli těšit na neustálý příliv lidí, kteří se sami nabídnou, že vám pomohou. To, co vám dávají, přijměte. Není potřeba, abyste dělali to, co neumíte. Místo vás to přece mohou dělat ti, kteří s tím potíže nemají.

Vodnář

To, že jste věrní a že dodržujete veškeré sliby, které jste kdy komu dali, je vám vlastní. Když však zjistíte, že druhá strana se něčím takovým zatěžovat nehodlá, rozhodnete se, že se začnete chovat jinak a konečně svobodně. Pro vaše okolí to bude velice překvapivá změna. Zejména mladší generace je však uvítá. Dokonce se dozvíte, že jí imponujete daleko víc, než jste imponovali dosud.

Ryby

Konflikty, které vás v tomto období čekají, zvládnete bez větších problémů. Hned na začátku si slíbíte, že se nebudete zbytečně rozčilovat kvůli tomu, co stejně nedokážete ovlivnit podle svých představ. Díky tomuto přístupu dokážete bez problémů vyjít se všemi lidmi, které vám život postaví do cesty. Kromě ostatních se do nich započítají i partnerovi rodiče, což se dá bez přehánění vyhodnotit jako zázrak.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA