Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 900 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2023 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2023 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 900 102 a linka pro horoskop na rok 2023 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 12. týden (20.3.2023 - 26.3.2023)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Strach z nového partnera a z toho, jak vám to po erotické stránce bude ladit, sice cítit můžete, ale ovlivňovat by vás neměl. Momentálně by bylo lepší, kdybyste se na to, co přijde, jednoduše těšili. Když si první společný večer naplánujete na úterý, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní, můžete čekat večer i následnou noc plnou vášnivých prožitků, bude to stát za to!

Býk

Když se rozhodnete, že svého milence či milenku budete maskovat kamarádem, musíte si především správně naplánovat logistiku. Především je potřeba, abyste kamarádovi vysvětlili, co a kdy po něm vlastně chcete. Pokud však máte přítele, o kterém víte, že opravdu nepoví jen to, co neví, máte problém, pak by snad bylo lepší, abyste původní plány odpískali a vymysleli nové řešení.

Blíženci

I když obvykle pospícháte a žádné zbytečné zdržování rádi nemáte, momentálně to zejména v sexu funguje trochu jinak. Když vydržíte až do neděle, kdy vám na pomoc přijde energie Luny ve vašem znamení, dostanete svou sladkou a zároveň i vzrušující odměnu. To, že s miláčkem z postele ráno nevstanete a do večera z ní nevylezete, vám naštěstí vadit nebude.

Rak

Když chcete miláčkovi něco vytknout nebo mu kvůli něčemu dokonce vynadat, měli byste to stihnout hned v pondělí. K tomu, abyste správně vyjádřili všechno, co máte na srdci, vám přispěje sextil mezi Sluncem a Plutem, večer si pak můžete udělat krásnou chvíli ve dvou, kdy všechno uvedete na pravou míru. Obvykle sice usmiřovací sex moc rádi nemáte, ale tentokrát ho oba vyhodnotíte jako něco naprosto skvělého!

Lev

Zásadní vliv na váš erotický život bude několik dalších let vyvíjet Pluto, který se ve čtvrtek přesouvá do vašeho partnerského sektoru. Čekejte dlouhé období, kdy budete o svém erotickém životě přemýšlet v daleko širších souvislostech, než jste zvyklí. Nápady, které budete v tomto směru mít, si dobře zapamatujte, na vaši další partnerskou budoucnost budou mít velký vliv!

Panna

Opravdu nevíte, čím máte péči o svého miláčka a o jeho erotickou spokojenost odstartovat. Kdyby vás ale napadlo, že byste mohli spolu jet do termálů nebo jinam, kde se oba uvolníte a kde se o vás budou ve všech směrech starat, berte to jako velice zajímavou myšlenku. Velikonoce, kdy byste dny trávili mezi lidmi a večery spolu, by byly naprosto dokonalé.

Váhy

Slunce, které se v pondělí večer přesouvá do vašeho partnerského sektoru, a novoluní, které v něm v úterý večer probíhá, vytvoří atmosféru, která je pro všechny erotické aktivity neobyčejně příznivá. Pod jejím vlivem odkládáte veškeré zábrany a konečně předvádíte partnerovi svou pravou podobu. O tom, že budete nejdříve překvapený a pak nadšený, nepochybujte!

Štír

Mars, který se v sobotu v poledne dostává do Raka, vás v tom, co se týká erotiky a sexu značně aktivuje. Kdyby se však stalo, a miláček vás odmítl s tím, že momentálně nemá tu pravou náladu, nesmíte se na něj zlobit. Jste dost zkušení na to, abyste věděli, že na sex je kromě dostatku času potřeba i oboustranně vstřícná nálada, bez ní si to prostě neužijete.

Střelec

Slunce, které se v pondělí večer přesouvá do vašeho sektoru lásky a romantiky, váš přístup k sexu modeluje k lepšímu! Najednou sami od sebe a bez dalšího vysvětlování chápete, že je potřeba, abyste k sexu přistupovali jinak, než dosud. Pokud vás napadne, že byste mohli intimní aktivity obohatit o něžná slůvka, klidně to udělejte, partnerova reakce bude stejně něžná nebo ještě něžnější.

Kozoroh

I když máte pocit, že jste si s miláčkem v erotické oblasti dost dlužní, nahlas to neříkejte, Vaše slova by vzal jako kritiku a jako na kritiku by na ně taky reagoval. Když místo toho počkáte do soboty, kdy se Mars přesouvá do vašeho partnerského sektoru, bude to daleko lepší. Díky jeho pomoci zapomenete na výčitky a začnete přemýšlet, jak situaci vylepšit.

Vodnář

Obavy o svého partnera a o to, jak se v náročných situacích bude rozhodovat, mít nemusíte. Na jeho rozhodnutí budete mít totiž velký vliv zejména vy! Když se postaráte, aby každou volnou chvíli trávil ve vašem objetí, budete mít dost příležitostí, abyste mu vysvětlili, co by měl podle vás dělat a co by bylo rozumné. K vašemu překvapení to přijme bez boje a podle všeho i rád.

Ryby

Zásadní vliv na vás vyvíjí Pluto, který se vrací do vašeho sektoru tajemství a věcí skrytých. Pokud pod jeho vlivem usoudíte, že byste si konečně měli dopřát nějaký zálet, je to celkem pochopitelné, měli byste však být velice opatrní. Znáte se a víte, že ve vašem případě to, že jsou ryby němé, opravdu neplatí-hrozí, že byste na sebe prozradili i to, co jste původně prozradit vůbec nechtěli.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA