Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 500 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 48. týden (28.11.2022 - 4.12.2022)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Zejména o víkendu, kdy Luna prochází vaším znamením, byste si měli hlídat žárlivost-pokud si nedáte pozor, hrozí, že vám přeroste přes hlavu. Pak je docela možný stav, kdy se budete obávat každého úsměvu, který váš miláček vyšle na adresu jen trochu přitažlivějšího reprezentanta opačného pohlaví. To, že žárlíte zbytečně a že se chováte v podstatě trapně, vás však ani nenapadne.

Býk

Když se dostanete do situace, kdy si můžete v lásce vybírat mezi vzrušením, výbuchy vášní a klidem, měli byste si pro tentokrát vybrat klid a pohodu. V dnešní době, která je náročná a nejistá, potřebujete pohodu a příjemnou atmosféru ze všeho nejvíc. Dokonce i erotické sblížení by mělo probíhat tak, aby vám do života vneslo klid a atmosféru po všech stránkách vyrovnanou.

Blíženci

Pokud má miláček pocit, že váš erotický zájem posílí tím, že vás bude odmítat, musí zjistit, že se v tomto ohledu zásadně spletl. K tomu, že byste přímo před jeho očima začali flirtovat s někým jiným, nebudete mít zatím dost odvahy. Přesto mu však dokážete naznačit, že vás svým nepromyšleným jednáním nutí k úvahám o tom, zda si nenajít někoho, koho byste o sex prosit nemuseli...

Rak

Zásadní vliv na vás vyvíjí Neptun, který jde velmi pomalu, a který se v neděli dostává do přímého chodu. Pokud nechcete mít v lásce spoustu zcela zbytečných problémů, je potřeba, abyste uměli odlišit sny od reality a to, co byste chtěli, od toho, co máte. Když se dokážete soustředit na skutečnost, bude jakákoli komunikace včetně té erotické rázem snazší a hlavně jednodušší.

Lev

Když vám miláček dává najevo, že si dovede představit (a třeba si i aktivně představuje) svůj život s někým jiným, musíte se zachovat správně. Místo scén, na které čeká, a kterými by mohl zdůvodnit, že se s vámi opravdu nedá žít, mu s úsměvem sdělte, že vy o něčem takovém uvažujete taky. Pak si už jen vychutnejte jeho překvapení a ujišťování, že to byl jen žert a že to vážně nemyslel.

Panna

Kdybyste se rozhodli, že chcete miláčka nalákat na dobré jídlo, musíte nejdříve pochopit, že se jeho a vaše představy toho, co to dobré jídlo je, dost zásadně liší. Zatímco vy milujete všechno lehké a zdravé, on dává přednost klasické kuchyni. V tom, že máte rádi čokoládu, se však shodnete oba, ta navíc ve vašem případě působí jako spolehlivé afrodisiakum!

Váhy

V pondělí a v úterý, kdy se Luna nachází ve vašem sektoru lásky a romantiky, byste si na sex měli nejenže udělat čas, ale taky byste si pro něj měli vytvořit patřičnou atmosféru. Kdybyste si třeba večer zapálili s miláčkem svíčku a u té byste si začali povídat, zjistíte, že to vůbec není špatné. A to, že byste od řečí záhy přešli k erotice ve všech podobách, by bylo už jen logické.

Štír

Pozor si dávejte zejména na člověka, který má pocit, že si dokáže všechno koupit a že se nenajde nikdo, kdo by mu odolal. Když za vámi přijde s tím, že by vaši erotickou přízeň vyměnil za to, že vám po všech stránkách ulehčí život, nevydržíte a naplno mu řeknete, co si o jeho jednání myslíte. Potíž je v tom, že jde o člověka, který je vám jinak docela sympatický, a který by vás po erotické stránce opravdu zajímal.

Střelec

V pátek a v sobotu, kdy se Luna pohybuje vaším sektorem lásky a romantiky, budete mít na lásku nejenže neskutečnou chuť, ale navíc i dostatek času. Kdybyste ale opravdu chtěli, aby byl miláček vašimi výkony příjemně překvapený, dopřejte si ve večerních hodinách ještě jednu kávu. Spánek a veškerou únavu zažene do nenávratna a postará se vám o opravdu krásné dvě noci.

Kozoroh

Vaše tvrdohlavost, kterou vyhráváte veškeré životní boje, vám v lásce a zejména při budování erotických vztahů nadělá spíše nepříjemnosti. Pokud vám miláček dává najevo, že mu vaše technika zase tak moc nevyhovuje, netvařte se uraženě, ale zeptejte se ho, jak by si průběh vašich erotických setkání představoval. Když vám to poví a vy mu vyhovíte, dostanete se na samý kraj ráje!

Vodnář

V pondělí si sex užijete přesně tak, jak jste si vždycky představovali,díky harmonickému vztahu mezi Marsem a Saturnem se můžete těšit na výdrž, kterou předvede jak váš miláček, tak vy. Kolem půlnoci mezi pondělkem a úterkem si pak můžete dopřát další kolo. Ze spánku sice nic nebude, ale to vám tentokrát vadit ani překážet nebude, zdařilý sex vyhodnotíte jako podstatně lepší zábavu, než spánek.

Ryby

Rychle pochopíte, že upřímnost není zrovna to, co by vám do erotického života vneslo nový svěží vzduch, který oba tak potřebujete. Když miláčkovi budete tvrdit, že se vám vaše erotické chvíle opravdu líbí, překoná veškeré své vlastní osobní rekordy tak, abyste byli oba spokojení. Vy pak pochopíte, že přísloví o cvičení, které dělá mistra, pořád ještě platí.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA