Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2020 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2020 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2020 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 03. týden (13.1.2020 - 19.1.2020)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Slunce se v pondělí přesouvá do Vodnáře, což znamená, že období, kdy jste k sexu a erotice přistupovali odpovědně a s rozmyslem, končí. Přicházejí dny, kdy si budete užívat a kdy se budete v této oblasti řídit pouze tím, co chcete sami. Naštěstí máte partnera, který vám v tomto ohledu skvěle sekunduje. Sex si vychutnáte tak, že žádnou jinou zábavu potřebovat nebudete.

Býk

Než se začnete kvůli tomu, co vám miláček říká, zbytečně rozčilovat, měli byste si uvědomit, že vás svými slovy rád a s chutí provokuje. Když mluví o tom, jak by ve vztahu potřeboval více svobody a jak by si dovedl představit život ve třech, neberte ho vážně. Zkuste naopak zkonstatovat, že je to dobrý nápad, a nabídnout, že někoho třetího seženete. Uvidíte, jak rychle obrátí...

Blíženci

Hrozí, že se necháte svést někým, kdo to s vámi sice v posteli umí, ale kdo vám do života jinak nic dobrého nepřinese. Akutní ztráta rozumu vám sice nehrozí, ale i to, co se s vámi děje, může být pro vás dost nepříjemné. Dejte si pozor, aby dotyčný neusoudil, že si za své erotické výkony zaslouží nejen vaši lásku a oddanost, ale i klíč od bytu a hesla k účtům.

Rak

Jako Raci to opravdu nemáte snadné. Každý, kdo se s vámi seznámí, má pod vlivem nejrůznějších astrologických knih pocit, že jediné, po čem toužíte, je rodina. To, že momentálně ze všeho nejvíce chcete divoký a nespoutaný sex, ho ani nenapadne. V takovém případě pak nezbude, než abyste se překonali a pořádně mu vysvětlili, jak se věci doopravdy mají.

Lev

Jsou věci, kterým věřit můžete, ale taky nemusíte. Když vám miláček začne povídat o svých erotických úspěších, berte to s rezervou. Je vám jasné, že si vymýšlí podstatně víc, než je zdrávo. To, že byste mu řekli, že sex patří k záležitostem, ve které měl více snahy než štěstí, snad raději nedělejte. Byla by to sice pravda, ale jeho byste svým postřehem moc nepotěšili.

Panna

Váš erotický život byste měli směrovat na čtvrteční večer. Jde o hodiny, kdy budete pod vládou Venuše ve svém sektoru partnerském a Jupitera, který ovlivňuje vaše lásky a váš erotický život. Sexu budete mít přesně tolik, kolik potřebujete, a v kvalitě, o níž můžete jindy leda tak snít. Miláčkovi i sobě uděláte ze života alespoň na chvíli pravý a skutečný ráj.

Váhy

Vaše snění o lásce dopadne trochu jinak, než byste čekali. Musíte se smířit s tím, že jste zamilovaní do člověka, který vás sice ctí a uznává, ale kterého nijak nepřitahujete. Kdybyste se rozhodli, že se podíváte pravdě do očí a podle toho si zařídili svůj život, bylo by to rázem jednodušší. Slunce ve vašem sektoru lásky vám místo něj pošle spoustu jiných lidí, kteří o vás budou mít zájem.

Štír

Novoluní, které v pátek probíhá ve Vodnáři, vám může silně zkomplikovat život. Váš miláček má pocit, že si v sexu nedopřejte žádné inovace, takže je to celkem nudná a do posledního detailu předvídatelná záležitost. Vy mu marně vysvětlujete, že jste naopak rádi, protože vás všechno nové skoro až děsí. Hledání nějakého kompromisu se sice jeví jako nemožné, ale nakonec se podaří.

Střelec

Rady, které vám ohledně erotiky, sexu a mezilidských vztahů vůbec s obzvláštní chutí rozdává jeden váš kamarád, poslouchat můžete, ale taky nemusíte. Kdybyste chtěli zapnout svůj zdravý rozum a sami sebe se zeptali, proč vám vlastně má potřebu radit člověk, kterému lásky nevychází a v sexu mu to moc nejde, dýchalo by se vám rázem podstatně lehčeji.

Kozoroh

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, partnerovi pro jistotu preventivně přikyvujte na všechno, co říká. Nebavte se s ním o žádných zbytečnostech včetně sexu. Jakmile byste se do něčeho takového pustili, mohli byste čekat problémy. Všechno by se nakonec obrátilo proti vám. Miláček by si stěžoval na nízkou erotickou frekvenci a vy byste mu vysvětlovali, že to vidíte jinak.

Vodnář

Páteční večerní novoluní, které následuje víkend, kdy ve vašem znamení zůstává Luna, vytvoří pro váš erotický život podmínky naprosto blahodárné. Je jen potřeba, abyste vy i partner konečně pochopili, že jste pro sebe tím nejdůležitějším na světě. A kdyby se stalo, a vám se spolu doma líbilo ze všeho nejvíc, klidně nechejte propadnout i lístky na ples.

Ryby

Neustále máte poct, že to nejlepší na vás v erotice teprve čeká. V tomto týdnu se konečně začne rýsovat něco, co by mohlo váš stav změnit k lepšímu. Pokud se něco takového opravdu děje, dejte si pozor, abyste to s projevy nadšení zbytečně nepřehnali. Chovejte se tak, aby dotyčnému bylo jasné, že právě vyhrál svůj životní jackpot a že vám má být za co vděčný.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA