Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 196. den (16.7.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Do toho, co máte dělat, vám mluví spousta lidí. Z vaší strany to chce trpělivost. Vyslechněte je, do háje je nepošlete, ale dál si dělejte svoje.

Býk

O lásce zbytečně nemluvte. Nadělalo by to více škody, než užitku. Čím víc budete o lásce mluvit, tím víc partner přemýšlí, co svými slovy maskujete.

Blíženci

Většině dnešních nepříjemností se můžete lehce vyhnout. Stačí, když dáte najevo, že jsou záležitosti, o kterých se odmítáte s kýmkoliv bavit.

Rak

Na dovolené si to užívejte. Pro vás i pro děti bude příjemnější stavění hradů z písku na pláži, než návštěva památek, bez kterých se klidně obejdete.

Lev

Podaří se vám zachránit něco, co se skoro rozpadá. Je však potřeba, abyste si uvědomili, že to tím nekončí. Budete s tím mít ještě spoustu práce.

Panna

Zatímco ostatní práce děsí, vás baví a naplňuje. Na nové úkoly se těšíte. Konečně máte šanci, abyste předvedli svůj důvtip a ukázali, co ve vás je!

Váhy

To, že vám něco na první pokus nejde, vás neodradí. Bude sice chvíli trvat, než pochopíte, jak na to, ale večer budete triumfovat a slavit vítězství!

Štír

Patříte k lidem, kteří umí vsadit všechno na jednu kartu. Tentokrát vyhrajte, ale jsou to takové nervy, že si slíbíte, že to nikdy opakovat nebudete.

Střelec

Znovu musíte vysvětlovat to, co jste už mnohokrát vysvětlovali. Doma to ještě zvládnete, ale na úřadech to bude záležitost pro opravdu silné nervy.

Kozoroh

Vzhledem k Luně v Panně se máte opravdu na co těšit. I když se vůbec nesnažíte, osud vám klade dary k nohám a jenom prosí, abyste je využili.

Vodnář

Kromě toho, co děláte kvůli užitku, si musíte najít i pár věcí, které si uděláte jen tak pro radost. Odměnou bude dobrá nálada a rodinná pohoda.

Ryby

Některé věci nedokážete zvládnout, i kdybyste moc chtěli. V takovém případě potlačte svou hrdost a požádejte partnera, aby vám s tím pomohl.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA