Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 20. den (21.1.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Člověk, který vás úkoluje, by se měl zamyslet, zda na to má alespoň nějaké právo. Neuškodí, když mu to připomenete tak, aby couvl a vám se omluvil.

Býk

Klidně si dopřejte pyžamový den! Užívejte si zaslouženého odpočinku, kdy do ruky nic jiného než oblíbenou detektivku vy ani miláček nevezmete.

Blíženci

I když je neděle, měli byste se věnovat pracovním záležitostem. Když krom vlastních vědomostí dokážete využít i intuici a inspiraci, bude to vynikající!

Rak

Zapojte intuici, která vám poradí, čemu se máte věnovat a co zase tak moc vážně brát nemusíte. Když se jí budete řídit, čeká vás velice krásný den.

Lev

Odpočinek si neodpírejte. Příští týden bude náročný a vy na jeho zvládnutí budete potřebovat síly nejenom fyzické, ale hlavně psychické.

Panna

Když se partner žene k plotně, hlavně mu v tom nebraňte. Využijte ojedinělé šance, kdy v neděli dopoledne můžete klidně sedět a třeba si něco číst.

Váhy

Nemusíte se bát, že to, na co se dnes vypravujete, je rande. Bude z toho schůzka, která je příjemná, ale která vás zároveň k ničemu nezavazuje.

Štír

Další den, kdy se vám z domova nikam nechce. Rodina vás sice může přemlouvat ke sportu, ale vy odoláte. Zajistíte si tak klidné osamělé odpoledne.

Střelec

Hlavně se nenechte umluvit k něčemu, co se vám na první pohled nelíbí. Člověk, který vás přemlouvá, vám může být sice sympatický, ale zlomit vás nesmí.

Kozoroh

Zvládnete všechno, co na vás dnešní den nastraží. Přesto by bylo dobré, abyste se domů z víkendu vrátili co nejdříve. Vyhnete se tak večerním kolonám.

Vodnář

Luna v Rybách vás přiměje k nečekaným výdajům. Nejdříve si vysvětlujete, že na své zábavy nemůžete tolik utrácet, ale nakonec stejně neodoláte.

Ryby

Zapojte smysl pro humor. Když se tomu, že se něco nepovede, dokážete třeba i s partnerem zasmát, bude se vám rázem dýchat daleko příjemněji a lehčeji.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA