Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2017 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2017 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2017 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 42. týden (16.10.2017 - 22.10.2017)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Hlídejte se ve čtvrtek! Oba jste pod vlivem opozice mezi Sluncem a Uranem - a oba můžete prásknout dveřmi, aniž byste si uvědomili, že jde o krok, který se zpět vzít nedá.

Býk

Jeho dosavadní průšvihy vás nezajímají. Vy jste se rozhodli, že za minulostí uděláte tlustou čáru a začnete znovu - a od něj očekáváte, že se bude chovat stejně.

Blíženci

Hlavně mu na sebe v dobré víře neprozraďte víc, než je zdrávo! To, co dnes bere jako dobrý vtip, by se pro něj zítra stal důkaz vašeho špatného charakteru, a důvod pro to, aby vám nevěřil.

Rak

Výčitky svědomí, které se vás zmocní ve chvíli, kdy mu něco vytknete, nejsou na místě. To, že jste Beranovi trochu srazili sebevědomí a řekli mu pravdu, mu jen prospěje.

Lev

S partnerem z tohoto znamení se domluvíte beze slov. Ve čtvrtek se můžete dokonce těšit na chvíli, kdy na sebe jen mrknete, a oběma vám bude jasné, co si myslíte.

Panna

Když zapomenete na něco, co jste mu slíbili, klidně to přiznejte. Bude to podstatně lepší, než kdybyste mlžili a hledali pro své jednání omluvu, kterou stejně nenajdete.

Váhy

Když navrhne, že zvolníte tempo, zpozorněte. V jeho případě to taky může znamenat, že on nebude dělat nic, zatímco vám zůstanou na starosti veškeré praktické stránky vašeho společného života.

Štír

To, že jste ho získali, je životní výhra. Konečně máte vedle sebe člověka, u kterého si můžete být jistí, že vám říká to, co si myslí. Vy pak v jeho slovech nemusíte hledat skrytý smysl, protože žádný není.

Střelec

Když se s vámi chce večer dívat na detektivku, klidně mu ustupte. Ve chvíli, kdy přijde na výběr mezi vztahem a prací, je zákonité, že práce ustoupí a zvítězí potřeby vztahu.

Kozoroh

Hlavně ho nepodezírejte z nevěry. Kdybyste přišlo na vysvětlování, dozvíte se, že mu volají kamarádi, kteří mají trable, a kteří čekají, že jim komunikace s vaším Beranem vrátí optimismus.

Vodnář

Bývalé lásky z tohoto znamení si zakažte. V tomto týdnu by to sice vypadalo jako velkolepý návrat, ale na začátku týdne příštího byste pochopili, že šlo jen o velkolepý průšvih.

Ryby

Hlavně mu nedávejte za každou cenu najevo svou lásku. Když ho v tomto směru dokážete nechat alespoň trochu na pochybách, bude to pro vás oba daleko prospěšnější.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA