Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 03. týden (22.1.2018 - 28.1.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Nejde o to, že by vás omezoval, ale o to, že vás chce mít pod kontrolou stejně jako své pracovní a jiné záležitosti. Budete se bránit, nebo mávnete rukou, a necháte ho, ať si myslí, že vám vládne?

Býk

Neustále vám vysvětluje, jak potřebuje vaši radu, ale ve skutečnosti o nic takového nestojí. Byl by nejspokojenější, kdybyste všechno udělali za něj a jemu předali k užívání hotové dílo.

Blíženci

Najednou ho vidíte ve zcela novém světle. Uvědomujete si, co v něm máte a dokonce nahlas přiznáte, že jeho osoba ve vašem životě funguje jako garant pohody a klidu.

Rak

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Kozorohu, se oba držte zpátky. Mohli byste si říct leccos, co se sice lehce pronese, ale co se hodně dlouho nezapomene.

Lev

Spoustu krásného vám přinese čtvrtek a další dny. Najednou zjistíte, že ve stejné míře milenci i kamarádi, kteří se mohou jeden na druhého spolehnout.

Panna

Na vašich nápadech se dá bez problémů stavět. Problémy s nimi může mít Beran - ten je zvyklý, že všechno důležité iniciuje on a s vaší aktivitou se jen těžko smiřuje.

Váhy

Jsou věci, do kterých musíte šlápnout. Beran vám sice bude tvrdit, že to přeháníte, ale vy se nesmíte dát; konečné rozhodnutí musí být jenom na vás!

Štír

To, že se do něj zamilujete, pro vás bude testem. Hned na začátku byste si měli uvědomit, že Beran rozhodně nepatří k lidem, kterým byste mohli diktovat své požadavky a čekat, že je splní.

Střelec

Přiznejte si, že byste k sobě ze všeho nejvíce potřebovali třetího, který by se staral o praktické denní záležitosti. Vás ani miláčka to nezajímá a je to pro vás stálý zdroj hádek a sporů.

Kozoroh

V jeho společnosti je vám opravdu dobře. Ke konci týden vám navíc potvrdí, že i on si kontakty s vámi užívá podstatně lépe, než byste čekali.

Vodnář

Doma ho přes veškerou snahu neudržíte. Můžete mu sice vysvětlovat, jak by to bylo hezké, ale Beran se stejně bude snažit, aby se z vašeho vlivu vymanil.

Ryby

K tomu, aby byl rozvážný, ho nedonutíte. Může sice uznat, že by měl nad tím, co dělá, víc přemýšlet, ale tím veškerá jeho aktivita taky skončí.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA