Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 29. týden (16.7.2018 - 22.7.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

O lásce se ve vašem případě moc mluvit nebude. Na pořadí dne jsou zajímavější věci. Partner přijde s tím, že byste mohli investovat do nemovitostí. Budete překvapení, protože ho dosud nic podobného nenapadlo. Když však místo, které vybral, uvidíte, sami přiznáte, že to je vlastně velice dobrý nápad. Popřemýšlejte nad financemi a bez obav jděte do toho!

Býk

Vaše skrývané lásky vám nic pozitivního nepřinesou. Mají se sklon projevit způsobem, který vám jen zkomplikuje život. Hned na začátku týdne, kdy je Luna ve vašem sektoru lásky, byste měli přemýšlet nad rolí, kterou dotyčný člověk ve vašem životě hraje. Pokud přiznáte, že značnou, bylo by rozumné, kdybyste o víkendu odtajnili jeho inkognito a váš vztah zveřejnili.

Blíženci

To, co vám miláček říká, poslouchejte. Intenzivně byste se však měli zajímat o to, o čem se bavit odmítá. Pokud je v jeho rodině nějaké ne moc příjemné tajemství, měli byste to vědět. Nejde o to, abyste ukojili svou zvědavost, ale o to, abyste byli připravení na něco, co může váš vztah ovlivnit nebo ohrozit. Využijte středy a čtvrtka, kdy je Luna v partnerských Vahách, a pokuste se ho rozpovídat.

Rak

Než na partnera vyrukujete s pravdou, hodně dobře si to rozmyslete. Nahlas sice říká, že o vás a vaší minulosti chce vědět všechno, ale v reálu o to zase tak moc nestojí. Když ho připravíte o iluze, které o vás dosud měl, může to mít následky, jež si nedokážete představit. Partner se sice může snažit, ale s pravdou se smířit nedokáže. Nebylo by lepší, kdybyste alespoň prozatím zůstali zticha?

Lev

Svého partnera můžete sice milovat, ale to neznamená, že pro něj musíte udělat všechno, co si vzpomene. Zejména o víkendu, kdy jeho požadavky překračují rozumnou míru, by bylo lepší, kdybyste se se svou štědrostí drželi spíše zkrátka. Pomozte mu, poraďte mu, ale zároveň dejte najevo, že ho z průšvihů (do kterých se navíc ještě dostal jen svou vlastní vinou) tahat nebudete.

Panna

Poslední celý týden, kdy je Luna v Raku, si naplánujte akce s přáteli. Kamarádi budou nadšení! Skvělý bude zejména víkend. Počítejte, že se vás sejde podstatně víc, než jste čekali. Půjde o setkání, kterým nejvíce překvapíte svého partnera. Počtem vašich kamarádů a úctou, se kterou se k vám chovají, bude vyvedený z míry. Konečně pochopí, co doma má, a bude na to náležitě pyšný.

Váhy

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, se svým partnerem zacházejte jemně a přívětivě. Hrozí, že to, co vy myslíte jako nevinný vtípek, vezme jako jedovatost nebo dokonce urážku. V takové chvíli couvněte a hned se mu začněte omlouvat. Mohli byste mu sice vysvětlovat, že jste to tak zle nemysleli, ale to by situaci místo vylepšení ještě zhoršilo.

Štír

Informace, které dostanete ohledně svého miláčka a jeho údajně bohatého erotického života, musíte především důkladně profiltrovat. Když vám je podává člověk, o kterém je známo, že po něm toužil a utrpěl zklamání, sami zvažte, do jaké míry to může být věrohodné. Kdybyste se dokázali usmát a říct, že jde o něco, o čem už dávno víte a co pro vás není nic nového, bylo by to nejlepší.

Střelec

Pozitivněji než hovory o lásce a o tom, jak si život bez toho druhého nedokážete představit, působí společná práce. Už tím, že se do ní pustíte, dáváte najevo, že toho druhého nepodrazíte ani na něm nenecháte to, do čeho se vám samotným nechce. Výsledkem bude hotová práce a krásný romantický večer, během něhož i na ujišťování o lásce a vzájemné oddanosti dojde.

Kozoroh

To, že si s rodiči a příbuznými svého partnera na první pohled nesednete, nic neznamená. Rychle pochopíte, že za to může vaše vrozená ostražitost a z jejich strany taky trochu strach. Když se překonáte a začnete se usmívat, zareagují kupodivu vstřícně. To, že vás na závěr pozvou na další návštěvu, neberte jen jako zdvořilost. Opravdu vás rádi uvidí.

Vodnář

Když vás partner zklame, nezavírejte před tím oči, ale nahlas si to přiznejte. Můžete si sice vysvětlovat, že jeho jednání vyvolala akutní potřeba a nutnost, ale přesto byste ho omlouvat neměli. Kromě toho by bylo dobré, abyste pochopili, že člověk, který dokáže v jedné chvíli z praktických důvodů zklamat jednoho, to v příští chvíli bez mrknutí oka dokáže udělat i vám.

Ryby

Je potřeba, abyste využili Slunce, které se poslední týden nachází ve vašem sektoru lásky a romantiky. Chopte se šance a s partnerem si konečně promluvte o jeho i vaší představě společné partnerské budoucnosti. Naštěstí stačí, když jenom ťuknete. Partner rychle pochopí, že vám jde o jistotu a bezpečí. A když vám řekne, že vám ji rád poskytne, myslí to opravdu vážně.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA