Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2018 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2018 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2018 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 03. týden (22.1.2018 - 28.1.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

Situace se konečně láme ve váš prospěch. Miláček, který vás v poslední době jen motivoval a vysvětloval vám, co všechno byste na sobě měli změnit, je v nezvykle dobrém rozmaru. Usoudí, že žádné změny vlastně nejsou potřeba. To, že je s vámi spokojený a že by vás za nic na světě nevyměnil, pak navíc říká nejen vám, ale nahlas to řekne i v širokém kruhu rodiny a přátel.

Býk

Pozitivní je středeční novoluní v Kozorohu. Najednou je vám jasné, že toho s miláčkem máte společného daleko víc, než jste si dosud mysleli. Nedůležité věci důkladně proberete. O těch důležitých se bavit nemusíte, protože ty jste už mnohokrát prodebatovali a v názoru jste se shodli. Potíže však mohou být s bývalými láskami. Vaše nynější spokojenost se jim vůbec nelíbí. Počítejte s tím, že se ji ze všech sil snaží nalomit.

Blíženci

Venuše se ve čtvrtek časně ráno dostává do Vodnáře a vy se máte na co těšit. Pokud jste dosud neuvažovali o tom, že byste se zamilovali do ciziny, teď nad tím přemýšlet prostě musíte. Člověk, který vám nabízí vztah, patří k těm, co mají boty z toulavého telete. Vy si musíte vybrat, zda se mu přizpůsobíte, nebo zda dovolíte, aby největší láska vašeho života zmizela v nenávratu.

Rak

Se vším, co je pro vás a pro vaši duši důležité, čekejte na konec týdne, kdy bude Luna v Rybách. Díky její energii se dokážete vyhnout opravdu velkému trapasu. Nedojde totiž ke stavu, kdy byste si stěžovali na nedostatek lásky, a člověka, který je do vás opravdu zamilovaný, byste vůbec nezaregistrovali. Dívejte se kolem sebe a uvědomte si, že opravdu nemáte na co stěžovat.

Lev

Nic nedělejte, do ničeho nezasahujte, nic se nesnažte ovlivnit. Ve vašem případě opravdu platí, že kdo si počká, ten se dočká. Vaše čekání je navíc velice krátké. Trvá jen do čtvrtka, kdy se situace zlomí. Venuše se dostane do vašeho partnerského sektoru a vy se můžete těšit na partnera, který se konečně přestal ostýchat a který o své lásce k vám začne mluvit nahlas.

Panna

Občas přemýšlíte, na co vás miláček vlastně má. Momentálně se s vámi baví jen o svých finančních a jiných starostech a vyžaduje rady. Vy mu je sice bez řečí poskytujete, ale zároveň máte pocit, že mu nejde ani tak o lásku, jako o vaše znalosti. Když začnete uvažovat, zda vás nemá jen proto, aby ušetřil za finančního poradce, je k úvahám o rozchodu už jenom krůček.

Váhy

Všechno krásné s důležité se stane o víkendu. Slunce i Venuše budou ve vašem sektoru romantiky a vy si budete jejich vliv jaksepatří vychutnávat. Jako zadaní byste to však s uplatňováním kouzla své osobnosti přehánět neměli. Život máte už tak dost složitý! Další ctitelé by do něj vnesli zbytečné zmatky, na jejichž základě by ve vašem miláčkovi vzklíčila zbytečná podezření.

Štír

Obecně se má sice za to, že by se pravda měla říkat za všech okolností, ale ve vašem případě to funguje jinak. Týká se to hlavně pátku a soboty, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Neptunem. Když se svému miláčkovi svěříte s tím, že se vám někdo líbí daleko víc, než on, a vy nevíte, co s tím dělat, je to pravda. Jejím sdělením ale nikomu a ničemu neprospějete.

Střelec

To, že nějaký vztah končí nebo už skončil, berte spíše jako výhru než jako podraz osudu. Když si počkáte do víkendu, s údivem zjistíte, že se vám vaše nově získaná svoboda vlastně velice zamlouvá. Můžete se seznamovat s novými lidmi. Nemusíte mít strach ze žárlivých scén, v jejichž provozování byl váš bývalý miláček mistr. Navíc se můžete těšit na to, co vám přinese budoucnost, a co bude rozhodně lepší než to, co bylo.

Kozoroh

Novoluní, které ve středu probíhá ve vašem znamení, můžete podle vlastního výběru využít buď k dokonalým závěrům nebo k novým začátkům. Když máte partnera, kterého milujete, můžete mu v tomto dni navrhnout společný život. Pokud žijete jako single, můžete se porozhlédnout kolem a vytipovat si někoho, kdo by vám pomohl vaši samotu rozehnat.

Vodnář

Občas vám může připadat, že pro vás vaši blízcí nedělají zdaleka tolik, co by měli a mohli. Jde však o typické zdání, které klame. Nebude na škodu, když se podíváte na to, jak to chodí v rodinách a ve vztazích vašich kamarádů. Pak pochopíte, že vaši blízcí a hlavně váš miláček o lásce sice nahlas a hlavně zbytečně nemluví, ale že láska přesto řídí každý jejich krok.

Ryby

I když máte pocit, že byste měli do svého vztahu vnést čerstvý vítr, raději to nedělejte. Týká se to zejména začátku týdne. Pod vlivem sextilu mezi Jupiterem a Plutem máte pocit, že je vám všechno jasné a že do srdce svého miláčka vidíte jako do sklenice vody. Na to, že to byl omyl, a na to, že jste udělali to nejhorší, co se udělat dalo, byste přišli až ve chvíli, kdy by bylo na všechno pozdě.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA