Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2018 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2018 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2018 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 16. týden (16.4.2018 - 22.4.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

Ze svého miláčka dostanete i to, o čem dosud mlčel a o čem nerad přemýšlel i on sám. Jakmile zjistíte, že jste se dostali až příliš hluboko, nic neříkejte, ale přesto raději vycouvejte. Člověk, který zjistí, že mu vidíte až příliš hluboce do srdce i mysli, se vás sice může bát, může vám mít v úctě, ale jenom málokdo se rozhodne, že bude takového člověka milovat.

Býk

O tom, že váš vztah připomíná ze všeho nejvíce blázinec, žertujete rádi a s chutí. Váš miláček však takové vtípky rád nemá. Zejména v pondělí, kdy ve vašem sektoru tajemství nastává novoluní, vám může podobné výroky osladit způsobem, který se vám nebude ani trochu zamlouvat. Nebylo by lepší, kdybyste se místo smyslu pro humor starali spíše o spokojenost svého miláčka?

Blíženci

Máte pocit, že partner ve vztahu prosazuje za každou cenu pohodu, stabilitu a klid, zatímco vy byste dali přednost vzrušení a troše nějakého dobrodružství. Počkejte si do středečního večera, kdy se Luna dostane do vašeho znamení, a pak se pokuste situaci trochu změnit. Miláčkovi vysvětlete, že jemu i vám udělá dobře víkend, kdy nebudete přemýšlet o práci, ale o zábavě.

Rak

Počítejte s tím, že se dostanete do situace, se kterou nemáte zkušenosti a v níž se nevyznáte. Na to, že se do vás zamiluje tvor opačného pohlaví, jste si už zvykli a větší problémy s tím nemáte. Teď se však do vás viditelně zamiloval někdo, kdo je pohlaví stejného, a vy nevíte, co dělat. Na jedné straně je vám ho upřímně líto, ale na druhou si uvědomíte, že nějaký vztah v úvahu nepřipadá.

Lev

Ze svého nového partnera cítíte radost ze života, touhu po dobrodružství a vůbec smysl pro všechny krásy světa. Potíž je však s Venuší, která je v první polovině týdne v opozici s Jupiterem. Vy máte strach, aby s vámi váš nový objev nebyl jen kvůli penězům, on má zase obavy, že ho můžete kdykoliv vyměnit za nový model. Domluvíte se a přesvědčíte se, že jsou vaše obavy liché a hlavně zbytečné?

Panna

Přiznejte si, že ve vztahu toužíte ze všeho nejvíce po stabilitě, harmonii a všestranné pohodě. Dostanete ji v dávkách, které vás zcela uspokojí. Potíž je jen v tom, že vy chcete váš vztah posunout ještě o kus dál. Když spolu začínáte, chcete společné bydlení, později svatbu, děti nebo dům. Je to nejen pochopitelné, ale i splnitelné. Miláček pochopí a vyjde vám velkoryse vstříc.

Váhy

Když přijde řeč na předchozí vztahy, prozraďte základní kostru, ale nepouštějte se do zbytečných podrobností. Nejsou potřeba. Zároveň odmítněte hru na pravdu a podobné pokusy o získání nepodstatných podrobností. To, co bylo do doby, než jste se potkali, není podstatné. Minulost patřila těm předešlým, ale přítomnost a budoucnost je jenom vaše.

Štír

Opravdu chcete zachraňovat vztah, v němž vás to už opravdu upřímně nebaví, a v němž kromě nudy nic pozitivního necítíte? Využijte Venuše ve svém partnerském sektoru a domluvte se, že si navzájem dáte svobodu. Nebude to sice tak úplně lehké, ale kdybyste spolu zůstali ještě dál, bylo by to pro vás oba ještě daleko těžší. Seberte odvahu a jděte od toho!

Střelec

Jde o týden, kdy je kolem vás klid a kdy se život jak partnerský, tak pracovní vyvíjí předvídatelně a navíc i velice mile. Když vás miláček vyzve k víkendovému výletu, nebude to nic náročného. Uvidíte spoustu zajímavých věcí, proberete témata, na která se v běžném životě nedostane, a navíc vytvoříte skvělou fotodokumentaci, kterou se pochlubíte na sociálních sítích.

Kozoroh

Ve vztahu můžete dohnat spoustu toho, na co jste zatím neměli náladu, ani čas. Zároveň je však potřeba, abyste přemýšleli o jeho dalším vývoji. Rozhodování je opravdu těžké, ale vy se do něj vlastně ani nemusíte pouštět. Když vyčkáte do neděle, kdy se ve vašem znamení obrací do zpětného chodu Pluto, rozhodnete se sami. Uděláte první krok a bude vám jasné, že další cesta zpět už není.

Vodnář

Dva vztahy, které jste paralelně rozjeli, jsou náročné nejen po tělesné, ale hlavně i po duševní stránce. Dobře víte, že byste se měli rozhodnout a jednoho z nich si vybrat. Potíž je však v tom, že jste v obou spokojení. Když budete upřímní, přiznáte, že by vám nejvíce vyhovovalo, kdybyste spolu mohli zůstat všichni tři - ale to bohužel nejde a nepůjde.

Ryby

Potíže budou s partnerem a s vaší rodinnou větví. Připravte se na to, že si nesednou. V takovém případě však nesmíte uvažovat, co udělal špatně váš miláček. Musíte naopak dumat, proč tak negativně zareagovali vaši blízcí. Až pak pochopíte, že jim vadí zejména to, že jste do něj zamilovaní. Uvědomují si, že na ně budete mít méně času i méně peněz a proto kolem sebe kopou...

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA