Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 32. den (2.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Při kvadratuře mezi Marsem a Plutem zbytečně neriskujte. Hlavně na horách se zbytečně nepředvádějte. Odnesla by to kolena a moc by to bolelo.

Býk

Se sportem to nepřehánějte. Počítejte s tím, že se odpoledne dozvíte o nějaké akci, na kterou budete večer sami chtít vyrazit. Nezničte se příliš!

Blíženci

Veškeré problémy, které máte, se řeší rychle a snadno. Díky tomu si po dlouhé době užijete odpoledne a večer, kdy můžete dělat jenom to, co chcete.

Rak

Kvadratura mezi Marsem a Plutem varuje. To, že jste se až dosud pyšnili titulem krále černých sjezdovek, ještě neznamená, že jím musíte být i dnes.

Lev

Potíže mohou být s rodiči. Když usoudí, že byste ji měli umýt okna nebo udělat něco podobně zbytečného, nedokážete jim to žádnými argumenty vymluvit.

Panna

I když je volno, pracujete jako o život. Když vám děti řeknou, že to, co chcete, by mohlo klidně počkat, mají pravdu. Užívejte si zaslouženého klidu!

Váhy

Kvadratura mezi Marsem a Plutem vás nutí k opatrnosti. Pozor si dávejte zejména na kolena. Kdybyste si natáhli vazy, bylo by to opravdu nepříjemné.

Štír

Nedovolte, aby vás rodina využívala jako bezplatný zdroj půjček. Pokusy sice zaregistrujete, ale měli byste je dokázat dost důrazně odmítnout.

Střelec

To, že ráno něco rozbijete, je sice nemilé, ale není to fatální. Nenechte si touto malou nehodou zkazit náladu na celý zbytek jinak hezkého dne.

Kozoroh

Celé dopoledne trávíte v poklusu. Když se nakonec dostanete domů, budete tak unavení, že po jiné aktivitě ani nevzdechnete a raději si půjdete lehnout.

Vodnář

Když je partner naštvaný, na nic se ho nevyptávejte. Pokud má důvod jeho rozladění něco společného s vámi, můžete si být jistí, že vám to sám řekne.

Ryby

Moc dobře vám udělá dlouhá odpolední procházka. Vychutnáte si den, v němž je světlo o hodinu déle, a užijete si pohádkové krásy zimní přírody.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA