Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 8. měsíc (1.8.2017 - 31.8.2017)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

Život vás konfrontuje s vašimi sny a představami - a vy zjišťujete, že vlastně můžete být docela spokojení, protože se vám jich plní opravdu hodně. Přesto by bylo dobré, kdybyste alespoň část tohoto měsíce využili k uvažování o tom, kam další část svého života nasměrovat. Předejdete tak nudě, která vás nutí, abyste zbytečně riskovali, a zároveň si do svého života nevnesete zbytečné problémy.

Býk

Ať se děje cokoliv, je potřeba, abyste přesně a do posledního detailu dodržovali veškeré pokyny a nařízení. To, že jste na dovolené, v tomto směru žádnou výjimku neznamená. Když přijde váš životní druh nebo spolucestující s tím, že se vyhnete placení mýta nebo něčeho podobného, nesmíte za žádných okolností souhlasit. Pokuta, kterou byste dostali, by vám nadlouho znepříjemnila život.

Blíženci

Když se doma začnete hádat o peníze, chovejte se s noblesou. V upřímné chvíli pak můžete přemýšlet, zda váš životní druh nemá náhodou tak trochu pravdu. Pokud usoudíte, že ano, neomlouvejte se moc okázale, protože by to vypadalo nevěrohodně. Bude lepší, když nenápadně přehodíte výhybku a začnete se chovat tak, aby váš miláček byl spokojenější, než dosud.

Rak

O zážitky, které jste prožili kdysi dávno, se podělte s dětmi, které jsou teď zhruba ve stejném věku. Bude to překvapení, protože zareagují přesně tak, jak jste v jejich letech reagovali vy. Když se pak na zpáteční cestě zastavíte za prarodiči a všechno jim popíšete, pocítíte, že generační propojení není jen pustým pojmem, ale zcela skutečnou a hmatatelnou realitou.

Lev

Dejte si pozor, aby vás vaše velkorysost nepřipravila o něco, na co máte nezpochybnitelný návrh! Netvařte se, že jde o něco, co vás vůbec nezajímá, ale jasně řekněte, že se o to ošidit nenecháte. Překvapení to bude zejména pro vaše odpůrce. Ti čekali, že se vzdáte bez boje, a teď uvažují, zda vás mají pokusit vyšachovat, nebo zda ze svých nároků prozíravě ustoupí.

Panna

Pokud končíte nějakou životní etapu, měli byste svým blízkým alespoň v nejhrubších obrysech vysvětlit, proč to děláte a co si od toho slibujete. Nadšení sice ani nadále nebudou, ale alespoň pochopí, že vy máte své důvody, které musí brát vážně. Hovor příjemný nebude, ale alespoň budete mít jistotu, že kolem vašeho rozhodnutí nevzniknou zbytečné fámy a dezinformace.

Váhy

Jde o období, kdy si musíte vybrat, zda si budete užívat, nebo zda začnete o svém životě přemýšlet z dlouhodobější perspektivy. Když usoudíte, že nastal čas, kdy byste měli spoustu věcí přehodnotit, neváhejte a seznamte s tím svého partnera. S údivem zjistíte, že bude nadšený, protože na podobný posun už dlouho čekal a teď se mu jeho sen konečně začíná plnit.

Štír

Za to, že jsou věci, kterým nerozumíte, se nestyďte. Může vás uklidnit, že vy se chováte naprosto normálně! Pozor si dávejte zejména na lidi, které znáte jako mluvky, co slibují, ale nic z toho, co slíbili, nehodlají splnit. Pokud si všimnete, že hrozí, že jim naletí někdo, s kým máte dobrý vztah, nenápadně ho na to upozorněte. To, zda vás vezme vážně, je už jenom jeho věc.

Střelec

Pokud někdo řeší své životní problémy tím, že od vás odejde, v žádném případě ho nezdržujte. Seberte veškerou svou hrdost a tvařte se, jako by se nic nestalo. O tom, jaké byly skutečné důvody jeho rozhodnutí, se dozvíte až v polovině měsíce. Velice vás to překvapí, ale nakonec budete rádi, že situaci vyřešil sám, a že vás do toho žádným způsobem nezatahoval.

Kozoroh

I když jsou dovolené a všichni si užívají, je potřeba, abyste si dali pozor na váhu. Nejrůznější dobrůtky, jimiž vás kamarádi zejména při grilování cpou, sice chutnají skvěle, ale na váze se podepisují velice nepříznivě. Zkuste na každou grilovačku přinést velkou mísu zeleninového salátu, kterým ošidíte žaludek, do něhož se pak tolik vábné krkovičky nevleze.

Vodnář

Potíže mohou být s partnerem a s vaším majetkem. Pokud nechcete mít doma zbytečné stresy, měli byste se domluvit a určit si přesné rozdělení majetku. Kamarády, kteří budou říkat, že jste právě udělali první krok k rozchodu, neposlouchejte. Tím, že do tak citlivé záležitosti vnesete pořádek, uděláte pro stabilitu svého vztahu víc, než si dokážete představit.

Ryby

Moc dobře vám udělá trochu intenzivnější péče o zdraví. Když vám lékař navrhne lázně, nevysvětlujte mu, že na podobné extravagance nemáte čas, ale zeptejte se, kam a kdy byste měli vyrazit. Pokud to finance uvolní, vezměte s sebou partnera, který si takovouto péči taky zaslouží. Do vašeho vztahu tím navíc vnesete čerstvý vítr. Udělá vám oběma moc dobře.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA