Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 45. týden (5.11.2018 - 11.11.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

Hádat se vlastně nechcete, a přesto se hádáte. Nesmíte si však namlouvat, že je to výhradně partnerova vina. Svůj podíl na tom máte i vy. Kdybyste svému životnímu druhovi dovolili, aby se vymluvil, a pořád jen tvrdohlavě neprosazovali své nápady, bylo by to mezi vámi daleko lepší. Konec týdne by navíc proběhl ve velice romantické a láskyplné atmosféře.

Býk

Když zjistíte, že miláčka něco bolí, nenechte si namluvit, že to nic není a že to přejde. Na nic nečekejte a žeňte ho k lékaři! Když nebude chtít jít, lapněte ho a bez milosti ho tam doprovoďte. Na řeči o tom, že ho nemáte vůbec rádi, protože milující partner by se tak nikdy nechoval, nedejte. Jsou momenty, kdy se pravá láska prosazuje právě tím, že děláte to, co partnerovi prospívá, a ne to, co se mu líbí.

Blíženci

Tím, že budete partnerovi stále jen ustupovat, si jen komplikujete život. Když vám sdělí, že se máte chovat rozumněji, měli byste okamžitě přejít do protiútoku. Klidně mu vysvětlete, že už dlouho a marně čekáte, až se začne chovat rozumně on. Vaše jednání ho vyloženě překvapí. Když budete mít štěstí, dospěje dokonce do stadia, kdy pochopí svou chybu a kdy se vám omluví.

Rak

Pokud si příbuzní vašeho partnera myslí, že vámi dokážou manipulovat tak, abyste mlčky plnili jejich přání, zjistí, že se zásadně zmýlili. Bude to pro ně dost šok. Zatím měli pocit, že žijete jen proto, abyste plnili jejich přání. Zasloužený obdiv sklidíte od svého partnera. Přizná, že jste ho svým jednáním překvapili. Zároveň dodá, že on by takovou odvahu jako vy neměl.

Lev

I když Slunce prochází Štírem, vy s láskou problémy nemáte. Pokud jste v páru, opravdu nevidíte důvod, proč si hledat nějaké dobrodružství. Navíc se vám večer z útulného domova prostě nechce. Pokud jste single, máte to poněkud těžší. Nabídky na seznámení padají každou chvíli. Každý vám však nabízí vážný vztah, a nikoho ani nenapadne, že vy byste byli daleko spokojenější s něčím ne tak závazným.

Panna

Novoluní, které se ve středu odehrává ve vašem sektoru komunikace, vám dá v lásce a citech nové šance. Konečně pochopíte, že s partnerem musíte o tom, co k němu cítíte, taky mluvit. Zpočátku to snadné nebude, ale to se poddá. Rychle pochopíte, co říkat a jak vybírat ta správná slova. Když se váš však miláček zeptá, proč jste se tak nechovali dřív, raději mlčte. Vysvětlováním byste všechno jen zkomplikovali.

Váhy

Naštve vás partnerova rodinná větev. Když se vám něco nepodaří, budou kolem toho mít spoustu podle vašeho názoru zbytečných řečí. O tom, že by za vás bojoval váš miláček, ani nesněte. Nemá na to dostatečnou odvahu. Nezbude, než abyste se k akci přiměli vy sami. Na jejich poznámky reagujte stejně. Nebudou na to připravení a po vašich prvních slovech rychle zmlknou.

Štír

Jupiter, který se ve čtvrtek přesouvá do vašeho sektoru financí, vám zároveň dopřeje nové životní zkušenosti. Zjistíte, že se o vaší přízeň někdo uchází ne proto, že byste se mu tak zásadně líbili, ale proto, že čeká, že mu s vámi bude v hmotném slova smyslu dobře. Vy byste sice jeho přání splnit mohli. Máte však rozum a víte, že vztah, založený na podobných základech, by dlouho nevydržel.

Střelec

Na to, že se vám někdo motá kolem partnera, můžete být leda tak pyšní. Dokazuje tím, že váš miláček opravdu patří k těm, co stojí za hřích. Kdybyste se však vy rozhodli pro dobrodružství za zády svého partnera, hodně přemýšlejte. Nedopadlo by to dobře. V svém milenci byste se zklamali. Toto malé a nedůležité dobrodružství by vám zkazilo náladu na hodně dlouho.

Kozoroh

Sami nevíte, zda se máte víc soustředit na lásku nebo na svůj pracovní život. Hlavně na začátku týdne by bylo lepší, kdybyste se naplno věnovali práci. Příležitosti, které v tomto směru máte, jdou jedinečné a nemusí se už nikdy vrátit. Svému miláčkovi všechno vrátíte v neděli, kdy bude Luna ve vašem znamení. Vysvětlíte mu, že jste všechno dělali jen pro něj a on to pochopí.

Vodnář

Konečně pochopíte, jak na svého miláčka musíte. Nebudete se s ním hádat, ale naopak mu budete důvody svého jednání vysvětlovat. Půjde to celkem snadno. Pomůže vám Uran, který se v úterý vrátil do vašeho komunikačního sektoru. To, co řeknete, může být sice nevyvážené a prudké, ale zase tak přesvědčivé, že se tomu nikdo neubrání - a to i kdyby opravdu chtěl.

Ryby

Se svou bývalou láskou se bavte úplně normálně. I kdyby se vám náhodou při pohledu nebo náhodném doteku chtěly zamžít oči, nesmíte dávat své emoce najevo! Musíte se chovat tak, aby dotyčný pochopil, že je vám bez něj daleko lépe, než vám bylo s ním. Není to sice tak úplně pravda, ale musíte se chovat tak, aby to vašeho bývalého partnera ani nenapadlo.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA