Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 46. týden (12.11.2018 - 18.11.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

Nezdá se vám, že v lásce zbytečně pospícháte kupředu? Snažte se krotit svou netrpělivost! Alespoň trochu tím zmírníte vliv Urana, který se vrátil do vašeho znamení, a bude se vám rázem dýchat daleko lehčeji. Váš partner by navíc neměl dojem, že ho máte jen na to, abyste měli s kým věnovat erotickým hrátkám. Vy sice víte, že je to jinak, ale nemáte mu to jak dokázat.

Býk

To, že se kolem vašeho miláčka motá jeho bývalá láska, není důvod k panice. Když vám partner říká, že ho už dávno nepřitahujte, berte jeho slova vážně. Měli byste si však dát pozor, aby vám jeho bývalé lásky nezačalo být líto. Znáte se a víte, že od soucitu je ve vašem případě jen krok k rozhodnutí, že začnete aktivně pomáhat. Nedělejte to. Litovali byste spíše dřív, než později.

Blíženci

Mars, který vstupuje ve čtvrtek těsně před půlnocí do Ryb, vám vnáší do života hodně zlomyslnou energii. Pod jeho vlivem se máte sklon zamilovat do člověka, který vás sice přitahuje, ale nic pozitivního vám do života nevnese. Bude trvat na tom, že ve vašem vztahu půjde všechno podle něj a jeho aktuálních potřeb. Vy byste mu sice vyšli vstříc, ale je vám jasné, že všeho moc škodí.

Rak

Když chcete s miláčkem něco důkladně probrat, musíte pro to vytvořit náležité podmínky. Zejména v pondělí a v úterý dopoledne, kdy se Luna pohybuje vaším partnerským sektorem, byste se měli sejít na území, které oba vnímáte jako neutrální. Je to záruka rozumné komunikace bez zbytečných emocí, a rozumné domluvy, která z toho logicky vyplyne.

Lev

Hovory o tom, že byste měli odpovídat za svého partnera, vám logicky lezou na nervy. Opravdu nevidíte důvod, proč ho v jeho věku hlídat, kontrolovat a vést. Když jeho rodiče s takovým nápadem přijdou, budete mít co dělat, abyste se ovládli. To, že je nepošlete do háje, ale zareagujete tak, aby to bylo alespoň částečně společensky přijatelné, berte jako svou velkou výhru.

Panna

Kamarády, kteří se s větší či menší dávkou upřímnosti ptají, jak můžete se svým nynějším partnerem být, pošlete bez velkých okolků do háje. Opravdu nejste na světě proto, abyste jim podávali vysvětlení. Když budou neodbytní, můžete celou situaci otočit a začít se zajímat, proč jsou se svými partnery oni. To, že rázem převedou řeč na jiné bezpečnější téma, máte jisté.

Váhy

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším sektorem lásky a romantiky, si udělejte čas na sebe i na svého partnera. Oba jste v náladě, která přeje budování vztahů a jejich posilování. Dejte si pozor, abyste ho nepřetížili svými požadavky. Nestálo by to za to. Bude podstatně lepší, když necháte svému vztahu lehkost a volnost, kterou se dosud vyznačoval a která vás na něm tak přitahovala.

Štír

Láska k vašemu partnerovi vám pomáhá zvládat i to, co byste jinak považovali za nezvládnutelné a nesplnitelné. I když obvykle o žádné uznání nestojíte, tentokrát se situace změní. Chcete, aby si partner uvědomil, co všechno pro něj z lásky děláte. Dejte si však pozor, abyste tlak, který na něj vyvíjíte, nepřehnali. Měl by pocit, že si jeho city vynucujete, což by se mu nelíbilo.

Střelec

Merkur, který se v sobotu ve vašem znamení obrací do zpětného chodu, z vás dělá zcela jiného člověka. Pod jeho vlivem budete nejdříve přemýšlet a až potom mluvit a jednat. Týká se to zejména vztahu, který máte ke svému partnerovi. Poprvé se budete zamýšlet nad dopadem, který na něj mají vaše slova, a poprvé se budete kvůli němu ve svém vyjadřování mírnit.

Kozoroh

Opravdu není důvod, abyste si odpírali malé životní radosti. Je úplně jedno, zda si koupíte květiny, voňavku nebo novou počítačovou hru. Při tom byste však neměli zapomínat ani na svého životního druha. Nějakou milou maličkost, která mu dokáže, že na něj myslíte, si zaslouží i on. Když mu ji dáte, podívá se na vás tak, že to bude průraznější, než jakýkoli promyšlený proslov.

Vodnář

Všechno, co chcete v lásce projednat, promyslet a třeba i změnit, musíte zvládnout do čtvrteční půlnoci. Když se pak Mars přesune do Ryb, situace se zkomplikuje. Místo o lásce a citech se začnete bavit o penězích a o tom, kde je vzít a kam je investovat. Naštěstí se v pátek Venuše otáčí do přímého chodu a postará se, aby se potíže, co se na vás valí, od základů zmírnily.

Ryby

V lásce dopřejte sobě i miláčkovi čas. Se vším důležitým počkejte do pátku, kdy bude Luna ve vašem znamení a kdy ve vašem znamení bude i Mars. S pomocí této planetární energie partnerovi bez problémů dokážete, že je pro vás tím nejdůležitějším člověkem na světě. Ještě víc vás překvapí on. Začne vám stejně nadšeně dokazovat, že jste pro něj moc důležití - a vy o pravdivosti jeho slov ani na vteřinu nezapochybujete.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA