Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 34. den (4.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Lidé, kteří mají na všechno svůj názor a vás neposlouchají, váš většinou dost rozčilují. Dnes jste k nim však tak vstřícní, že se tomu sami divíte.

Býk

Jsou lidé, kteří na vaše rozumné argumenty reagovat nebudou. Nerozčilujte se. Svým emočním výbuchem byste nadělali více škody, než užitku.

Blíženci

Pro svého partnera jste velice důležití. Sám, dobrovolně a nahlas přiznává, že si vůbec nedovede představit, jak by bez vás mohl existovat.

Rak

Je potřeba, abyste v rodině fungovali jako vedoucí síla, která musí všechno odsouhlasit. Když se své role vzdáte, dostane se rodina do zmatků a chaosu.

Lev

Člověka, který má pocit, že může fungovat místo váš a že má právo za vás i mluvit, musíte zarazit. Když mu to dnes dovolíte, už se ho nezbavíte.

Panna

Když usoudíte, že komunikace vyžaduje, abyste přitvrdili, klidně to udělejte. Odradíte tím lidi, kteří mají pocit, že mohou beztrestně provokovat.

Váhy

Novoluní ve vašem sektoru lásky a dětí vám slibuje spoustu nového. Je možné, že se rozhodnete, že je vás málo, a objednáte si malou Váhu nebo Štíra.

Štír

Dejte si pozor na lidi, kteří vám budou s upřímným úsměvem říkat to, co si myslí, že chcete slyšet. Vy však potřebujete takové, kteří mluví pravdu.

Střelec

Využijte své opravdu nabroušené vyřídilky a zařizujte všechno, co jenom půjde. S výsledkem se doma pochlubte a hlavně se nechte pořádně chválit.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že uskutečníte něco, co se pohybuje na samé hranici zákona, uvažujte, zda na to vůbec máte nervy. Pokud usoudíte, že ne, vycouvejte.

Vodnář

Novoluní ve vašem znamení vám otevírá spoustu nových možností. Nebojte se ani toho, s čím dosud nemáte žádné zkušenosti. Dopadne to naprosto skvěle.

Ryby

Najednou vám to v hlavě sepne a vy pochopíte souvislosti, které vám dosud unikaly. To, na co jste přišli, si však alespoň prozatím nechte pro sebe.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA