Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2020 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2020 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2020 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 9. měsíc (1.9.2017 - 30.9.2017)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

Na jedné straně je vám jasné, že musíte pracovat, protože to, co máte na starosti, za vás nikdo neudělá. Na druhé straně už bytostně cítíte, že potřebujete odpočinek, na který během léta nebyl čas. Nechcete využít prodlouženého víkendu a vyrazit si někam, kde se o vás postarají? Obvykle lázeňské pobyty považujete za zbytečné vyhazování, ale tentokrát by vám opravdu prospěly.

Býk

V práci i v soukromí musíte vymýšlet řešení, která nejsou obvyklá ani prověřená, ale která jako jediná fungují. Doma si je prosadíte, ale v práci k tomu budete potřebovat trpělivost téměř nebeskou. Když vám šéf řekne, že vám tedy dává dovolení, ale že se všechno bude dít na vaši zodpovědnost, neděste se. Celá akce skončí vaším triumfem a on se k tomu, že všechno vznikalo pod jeho patronátem, ještě moc rád přihlásí.

Blíženci

Veškeré seznamování probíhá skvěle, ale vy si musíte vybírat místa, ve kterých k tomu dojde. Jakmile v práci projevíte o někoho zájem, říkáte si o problém. Stejně tak opatrní byste měli být ve chvíli, kdy zjistíte, že vás se svým nezadaným příbuzným chtějí seznámit kamarádi. Na schůzku jděte, ale nic zásadního od ní nečekejte. Kdyby to náhodou vyšlo, užijte si příjemné překvapení.

Rak

Finance, které vám zaměstnavatel dosud upíral, protože jste na ně podle jeho názoru neměli nárok, konečně dostanete. Potěší vás to tak, že z nich koupíte pozornost pro partnera. Patrně vám řekne, že zbytečně rozhazujete, ale přesto je na něm jasně vidět, že má radost. Kolegu, který vás požádá o radu, neodmítejte. Tím, že se s ním podělíte o své znalosti, můžete jenom získat.

Lev

Do toho, jak máte fungovat, se vám snaží mluvit každý - a nikoho ani nenapadne, že by vám měl poskytnout volné pole působnosti. Naštěstí máte dost energie, abyste takovému odvážlivci vysvětlili, že máte svůj život pod dostatečnou kontrolou a jeho k tomu nepotřebujete. Můžete se sice dozvědět, že opovrhujete dobrou radou, ale to vám může být jedno.

Panna

Když se děti rozhodnou, že budete mít doma nové domácí zvíře, můžete proti tomu sice protestovat, ale nic s tím nenaděláte. Pomůže jim i partner, který vám začne vysvětlovat, že se o zvíře budou starat, což v nich posílí zodpovědnost. Nakonec veškerá péče zbude jako obvykle na vás, ale to vám vadit nebude. Zvíře vám vyloženě vyhovuje a vy jste rádi, že ho máte.

Váhy

Je potřeba, abyste jednali trpělivě. Naštěstí vám to nedělá problémy. Náročný bude zejména přechod z prázdnin do nového školního roku. Děti, které dosud bez problémů vstávaly daleko dřív, než vy, začnou mít se vstáváním potíže. Další potíže budou s kroužky. Vaše zvídavé ratolesti by nejraději měly každý den tři, a nechápou, že to opravdu nejde.

Štír

Do vašich záležitostí se plete někdo, komu po nich nic není. Všichni vám říkají, že se máte tvářit, jako by se nic nedělo, ale vy to stejně nevydržíte. Dotyčného oslovíte a přímo se ho zeptáte, co tím sleduje. Odpovědět vám nedokáže, ale zato začne vyhrožovat buď policií nebo rovnou soudem. Z toho strach mít nemusíte, protože jedná jako typický pes, který štěká, ale nekouše.

Střelec

Budete utrácet, i když jste to vůbec neměli v úmyslu. Kromě toho, co k začátku podzimu neoddělitelně patří, musíte kupovat ještě počítač, mobil nebo nejlépe obojí. Nenechte se zlomit dětmi, které vám vysvětlují, že vám stačí ten nejjednodušší přístroj, protože s tím složitějším stejně nebudete umět zacházet. Vyberte si to, co vám vyhovuje, a dobré rady neposlouchejte.

Kozoroh

Do toho, jak se oblékáte, vám nemá kdo co mluvit. Je možné, že se o to pár lidí pokusí, ale ty byste měli zarazit hned, jak řeknou první slovo. Stejně důrazně musíte postupovat proti lidem, kteří vám začnou radit, jak vést domácnost, kolik a za co utrácet a jako vychovávat děti. Mohou mít sice pocit, že pro vás dělají to nejlepší, co se dá, ale ve skutečnosti vám jen zesilují stres.

Vodnář

Hlavně si vyberte, koho budete brát vážně. Lidi, kteří vám vysvětlují, že byste se neměli do něčeho pouštět, protože vám na to chybí jak znalosti, tak talent, neposlouchejte. Když se nad jejich slovy zamyslíte, pochopíte, že z vás mají strach, a bojí se, abyste je nepředběhli. Kvůli jejich stresům se v žádném případě neomezujte a bez obav vyzkoušejte své talenty.

Ryby

Spory vypuknou doma. Váš miláček má pocit, že si bez něj se životem neporadíte, a začne vám direktivně nařizovat, co máte dělat. Bude to pro vás šok, protože tak se ještě nikdy neprojevoval. Až posléze vám dojde, že za jeho jednáním jsou rady starších příbuzných. Mají pocit, že jste až moc sebevědomí, a doporučili mu, aby vás držel zkrátka. Neříkejte mu, že jste pochopili, ale dobře si to pamatujte.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA