Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 9. měsíc (1.9.2018 - 30.9.2018)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

Musíte se chovat takticky! Když se v práci hned na začátku měsíce vrhnete po práci, kterou nikdo nechce dělat, posílíte tak své postavení. Navíc si to, co chcete dělat, zvolíte do jisté míry sami. Když se pak budou rozdávat úkoly těm, kteří vaši prozíravost neměli, vás si už nikdo nedovolí oslovit. Navíc vás budou dávat za vzor jako člověka, kterého není potřeba nutit do práce, protože si ji dovede najít sám.

Býk

Se soukromými partnery včetně rodičů svého životního druha vycházíte dobře a nic od nich nepotřebujete. Problémy vám dělají partneři pracovní. Mají pocit, že jim moc utíkáte. Dělají všechno pro to, aby vás zbavili sebedůvěry a chuti do života. Když vám začnou vysvětlovat, že jim vaše přehnaná ctižádost vyloženě vadí, začnete přemýšlet o změně zaměstnání.

Blíženci

Do bojů se neženete, ale taky se jim nevyhýbáte. Když pochopíte, že to bez nich nejde, bez váhání začnete na osudu i na lidech ze svého okolí vymáhat to, na co máte podle svého názoru nárok. Neskutečně vás potěší reakce vašich dětí. Nahlas vám řeknou, že vás za vaše jednání obdivují. Můžete se dokonce dozvědět, že jste se právě stali jejich životním vzorem.

Rak

Když vám někdo začne vyhrožovat soudy, můžete se leda tak zasmát. To, že se celá záležitost dostane před senát, je vaším vroucím přáním. Dobře víte, že právo je na vaší straně. Vzápětí pochopíte, že druhé straně je to jasné taky. Svými hrozbami vás chtěla jen donutit, abyste ustoupili. Když zjistí, že se jí to nepodaří, změní přístup a začne usilovat o dohodu a následný smír.

Lev

To, co jste nestihli v létě, můžete s klidným svědomím a bez zbytečného časového tlaku dohánět teď. Na dovolené si budete užívat pohody a ničím nerušeného klidu. Navíc se můžete těšit na spoustu dozrálého ovoce a vynikající zeleniny. Z takového výletu se vrátíte nejen odpočatí a v pohodě, ale i o pěkných pár kilo lehčí. Dalším bonusem bude posílená imunita.

Panna

Rozpory mezi vámi a sourozenci jsou, ale vy si s nimi musíte poradit. Nedovolte, aby vám přerostly přes hlavu. Z dosud příjemných rodinných setkání by se tak staly regulérní bitvy, v nichž by navíc nikdo nedodržoval pravidla. Trvejte na tom, že jste se sešli proto, abyste si popovídali a jeden druhého si taky užili. K dlouhodobým sporům se nevracejte. Stejně byste je nevyřešili.

Váhy

Prázdniny vám přinesly nejedno překvapení. Navíc váš přinutily, abyste se na spoustu věcí začali dívat jinak, než dosud. To, že jste si slibovali, že s vámi život nikdy nebude sdílet žádné domácí zvíře, že ukáže jako omyl, šalba a klam. Z prázdnin si dovezete chlupaté klubíčko, které se vám stane jak zdrojem pozitivních emocí, tak náročným šéfem. Nabídku, že ho můžete poslat dál, sice dostanete, ale už to nedokážete...

Štír

Možnost dlouhodobého pobytu v cizině, kde byste mohli pracovat nebo studovat, se rýsuje velice zřetelně. Je jen potřeba, abyste si zajistili veškerá povolení, která k takové akci potřebujete. Není vyloučeno, že na některý úřad budete muset vyrazit několikrát. Buďte však trpěliví. Do konce měsíce budete mít všechno pohromadě a můžete se začít těšit na nový život.

Střelec

Všechno, na co čekáte, se má tendenci zdržovat a z nejrůznějších důvodů protahovat, se taky zdrží. V takové chvíli se musíte obrnit trpělivostí a počkat, až se všechno pohne z místa. Kdyby se náhodou do poloviny měsíce nic nedělo, na příslušné místo zavolejte. Jen tak zjistíte, že je potřeba, abyste doplnili některé údaje, které jste v původních materiálech nedodali a bez kterých se věc kupředu neposune.

Kozoroh

Představa, že se vám podaří vrátit se do minulosti a plynule navázat na to, co už jednou bylo, se ukáže jako neskutečně naivní. Situace se zásadně změnila a vy se jí musíte přizpůsobit. O návrat do minulosti se sice můžete snažit, ale počítejte s tím, že to podle vašich představ nedopadne. Když se rozhodnete od minulosti odříznout a začít znovu, bude sice náročnější, ale výsledek vás pozitivně překvapí.

Vodnář

To, že se najde spousta lidí, kteří vás budou kritizovat, je naprosto normální. Nervy si kvůli tomu nedělejte. Zároveň si uvědomte, že svá rozhodnutí nemusíte nikomu zdůvodňovat. Jak doma tak v práci se musíte chovat sebevědomě a dávat najevo, že o kvalitě svých rozhodnutí nepochybujete. Jakmile vaše okolí zjistí, že o sobě nepochybujete vy, nedovolí si to ani nikdo jiný.

Ryby

Pokud jste si během dovolené slíbili, že vydržíte v nastoupeném trendu a budete se o sebe víc starat, bylo by rozumné, abyste v tom pokračovali. Hned na začátku měsíce si slibte, že minimálně dvakrát týdně půjdete cvičit a jednou týdně si půjdete zaplavat nebo do sauny. Na cvičení si pro jistotu kupte permanentku. Vaše šetrnost vám nedovolí, abyste do ní investovali a pak cvičit nechodili.

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA