Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Čínský horoskop - na 1. měsíc (1.1.2018 - 31.1.2018)

Chcete vědět, co o vás říká čínský kalendář? Prohlédněte si náš měsíční čínský horoskop, jenž odhalí vaše přednosti, ale i slabiny. Podívejte se, na to, co vám čínská astrologie doporučuje. Víte, s kým si tento měsíc budete rozumět a komu se naopak vyhnout? Jací jste podle čínské astrologie? Znáte své znamení? Horoskopy podle znamení vám to napoví...

Beran

V práci to konečně vypadá na spokojenost. Dalo by se však hodně diskutovat o tom, zda je spokojený partner. Zatímco vy vnímáte navrhované služební cesty jako něco, co vám pomůže v profesním růstu a co domů taky přinese nějaké peníze, miláček má pocit, že na ně vyrážíte jen proto, abyste mu za zády páchali nejrůznější nepřístojnosti. Pokuste se mu vysvětlit, že se plete!

Býk

Je potřeba, abyste se naučili komunikovat s lidmi, s nimiž jste se zatím míjeli. Musíte s nimi vytvořit fungující tým, který svou výkonností překoná všechny ostatní. Dávejte si však pozor na nejrůznější personalisty, kteří kolem vašich podřízených krouží. Velice dobře ví, že jsou vynikající. Proto se je snaží přetáhnout do své firmy, což vaše dosud skvělé výsledky silně ohrožuje.

Blíženci

Potíže budou při nákupech nemovitostí nebo jiných investicích. Hlavně si nenechte namluvit, že se musíte rozhodovat rychle a bez rozmýšlení, protože za vámi už stojí řada těch, kteří mají zájem taky. Využijte veškeré své přirozené autority a prodávajícímu vysvětlete, že ve vašem životě jde o velkou investici, takže se do spěchu vehnat nenecháte. Budete se divit, ale rychle to pochopí.

Rak

Nápady, s nimiž přijde šéf, jsou pro vás neobyčejně užitečné. Je jenom potřeba, abyste je nejen využili, ale zároveň se domluvili, co pro vás bude jejich přijetí zanechat. Náročný kurs, po jehož úspěšném absolvování byste zůstali na svém nynějším místě, by vám nebyl k ničemu. Naštěstí máte chápavého nadřízeného, který je ochoten vaše argumenty nejen akceptovat, ale taky se podle nich zařídit.

Lev

Na to, abyste ve svém životě provedli něco, co se dá bez přehánění označit jako revoluce, opravdu není vhodný čas. Bude lepší, když věci necháte volně plynout a místo přímého zasahování budete jejich průběh jen nenápadně ovlivňovat. Dá vám to podstatně méně práce, než aktivnější přístup. Efekt bude k vašemu překvapení srovnatelný s tím, který byste získali původním a tedy náročnějším způsobem.

Panna

Obvykle na sebe velké peníze neutrácíte, ale tentokrát byste měli pouvažovat, zda byste neměli v tomto směru učinit výjimku. Když uvidíte nějaký šperk, který vás na první pohled vezme na srdce, nebo umělecký předmět, který vás vyloženě osloví, neváhejte a hned si ho kupte. Jde o investici, která sice převyšuje vaše obvyklé výdajové hranice, ale kterou si opravdu zasloužíte.

Váhy

Levou zadní řešíte všechno včetně hodně zamotaných úředních záležitostí. Navíc se konečně dočkáte vstřícného postoje svého dosavadního protivníka. Když pochopí, že se soudu nebojíte a že k němu v případě potřeby klidně půjdete, začne se konečně snažit, aby se celá věc zbytečně netáhla. O tom, že jeho snaha přinese své plody a že se nakonec domluvíte, ani v nejmenším nepochybujte.

Štír

Rozpory mezi vaším soukromým životem a požadavky, které na vás má zaměstnavatel, nabývají na ostrosti. Nezbude, než abyste svolali rodinnou radu a rozhodli se, jak si nově rozdělíte domácí povinnosti tak, abyste jich vy měli alespoň trochu méně. Když celou záležitost nastavíte jako věc, o které se nebude diskutovat, ale která se musí vyřešit, dopadne to lépe, než si vůbec umíte představit.

Střelec

Úvahy nad založením vlastní firmy nabývají na obrátkách. Zatímco ostatní veškerá byrokracie spíše otravuje a od podobného záměru by je odradila, vy berete boj s úředníky jako skvělý test svého důvtipu. To, na co narazíte, vyřešíte tak dokonale, že pak v tomto ohledu začnete radit i ostatním. Nerýsuje se vám tato poradenská služba jako další možná pracovní perspektiva?

Kozoroh

To, že vám na něco chybí peníze, ještě neznamená, že byste se svých plánů měli vzdát. Předem je však potřeba, abyste se na svůj budoucí život podívali objektivně. O tom, co zamýšlíte, byste se měli v první řadě poradit s partnerem. Pokud uzná, že jste to vymysleli dobře, můžete akci směle rozjet. Kdyby však vyjádřil nějaké pochybnosti, měli byste jít co nejrychleji od toho.

Vodnář

Pozor si dávejte na lidi, kteří slynou z nevymáchané pusy. Problém však není naprosto v tom, že si z vás občas dělají legraci. Potíž nastane ve chvíli, kdy vám něco slíbí, vy se na to spolehnete, a pak vám na poslední chvíli sdělí, že je všechno jinak a že závazky vůči vám splnit nemůžou. Pokud chcete podobnému nepříjemnému scénáři předejít, musíte se spolehnout na vlastní síly a cizí pomocí pro jistotu nepočítat.

Ryby

I když jste povaha přátelská a se všemi se snažíte vycházet co nejlépe, je potřeba, abyste svůj přístup co nejrychleji a důrazně změnili. V práci se nenechte chlácholit tím, že vás šéf na poradách chválí a všem vysvětluje, jak by byl bez vás nemožný a nešťastný. Nenechte se jeho řečmi opít a přímo se ho zeptejte, jak se vaše nasazení projeví na výplatě. Bude překvapený, ale nakonec vám opravdu přidá...

Předchozí měsíce


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA