Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 48. týden (26.11.2018 - 2.12.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

O žádné hádky sice nestojíte a ani je neprovokujete, ale to ještě neznamená, že se nad vámi a partnerem rozklene duha míru. Vaši i jeho náladu totiž ovlivňuje všeobecně napjatá atmosféra, která kolem panuje. Kdybyste se však dokázali domluvit a slíbili si, že si nebudete z práce tahat domů potíže, spory a vůbec negativní náladu, bylo by mezi vámi rázem daleko lépe.

Býk

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v Panně a tedy ve vašem sektoru lásky a romantiky, si dejte pozor na to, co svému partnerovi řeknete. Hlídat byste si měli i způsob, kterým to uděláte. To, co vy berete jako motivační hovor, který by měl vašeho miláčka inspirovat k vyšším výkonům a kvalitnější práci, může on vnímat jako nevychovanost, která dokazuje, že ho rádi nemáte a nikdy jste neměli.

Blíženci

Než začnete o sobě a svém kamarádovi žertovat, dobře si to rozmyslete. Když firemní drbně řeknete, že kvůli němu právě opouštíte svého partnera, můžete to myslet jako vtip. Klepna to ale pochopí naprosto jinak. O tom, že se novinky chytí a bleskovou rychlostí ji roznese mezi vaše kamarády, nepochybujte. Vy pak budete mít plné ruce práce s vysvětlováním. Nechcete si to raději rozmyslet?

Rak

V pondělí, kdy Luna prochází vaším znamením, konečně prožijete to, co se označuje jako štěstí v lásce. S partnerem nemáte chuť ani mluvit. Je vám jasné, že slova by váš harmonický vztah jen narušovala. Spokojíte se s tím, že si budete vyměňovat úsměvy a pohlazení. Pro vás je takový způsob komunikace naprosto přirozený. Váš miláček se ho bude moc rád učit.

Lev

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy si užíváte pozitivního vlivu krásně ozářeného Jupitera, se vám v lásce daří jedna radost. Dejte si však pozor, abyste na partnera nebyli příliš nároční. Pokud to s požadavky, které na něj máte, přeženete, bude to v lepším případě důvod k hádkám a v horším k přerušení veškeré komunikace. Byl by to první krok ke krizi.

Panna

Hrozí, že se naštvete na člověka, který vám vlastně nic zlého neudělal. Dal vám jenom najevo, že je citově vázaný jinde a že tento vztah ukončit nehodlá. Vám to sice nijak zásadně nevadí, ale přesto vás jeho slova rozčilí. Velice těžko se smiřujete s tím, že jste narazili na někoho, kdo sice ví, že ho chcete, ale o to, co mu nabízíte, v žádném případě nestojí a ani stát nebude.

Váhy

Chcete s partnerem něco zásadního řešit? Pokud ano, vsaďte na trpělivost. Optimální termín přijde až v sobotu a v neděli. Luna se dostane do vašeho znamení a vy se dokážete na svého miláčka celkem bez problémů naladit. Dejte si však pozor, aby se řeč nesvezla na peníze a na to, jak je kdo utrácí. Ve chvíli, kdy by vám partner začal vyčítat rozhazovačnost, byste to nevydýchali.

Štír

Jakmile se kamarád rozhodne, že vás seznámí se svým kolegou nebo příbuzným, který shání partnerský vztah, měli byste zpozornět. Vypadá to, že si s ním budete muset upřímně promluvit. Vysvětlete mu, že si sice vážíte jeho starosti o svůj osud, ale ve shánění partnera pomáhat nepotřebujete. To, že se s nikým neukazujete na veřejnosti, ještě neznamená, že jste sami...

Střelec

Než se rozhodnete, že se pro svého partnera zvelebíte tak, aby byl pohledem na vás nadšený a jeho city znovu vzplály, dobře si to rozmyslete. Navíc je potřeba, abyste předem nenápadně zjistili, co se mu opravdu líbí. Je to trochu ošidné. Na vašich kamarádech můžete sice něco obdivovat a mluvit o tom obdivně. To však ještě neznamená, že byste si to měli pořídit právě vy.

Kozoroh

V pondělí, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, to opravdu nemáte jednoduché. Nevíte, zda prosazovat to, co považujete za rozumné vy, nebo to, co po vás vyžaduje partner. Kompromis se vám bude hledat těžko. Dokonce tak těžko, že se nakonec sami rozhodnete, že se svými požadavky ustoupíte do pozadí a dáte přednost tomu, co udělá radost partnerovi.

Vodnář

Kromě aktivity, které máte v nejrůznějších podobách až nad hlavu, potřebujete klid a pohodu. Miláčkovi vysvětlete, že by vám udělalo moc dobře, kdybyste po návratu z práce měli pár minut, které byste mohli věnovat sami sobě. Nejdříve to chápat nebude, ale když mu vysvětlíte, že jde o pár chvil, které potřebujete na zklidnění a pomalé převedení na domácí režim, bude souhlasit.

Ryby

Vlastně vám není moc jasné, co byste si měli přát a na čem byste měli ve svém vztahu trvat. Když se však nad tím zamyslíte, pochopíte, že bude lepší, když nebudete dělat nic. Nechte všemu volný průběh. Nesnažte se partnera přesvědčovat, že jste pro něj tím nejlepším životním protějškem. Dejte mu dostatek prostoru a času, v němž by na to přišel sám.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA