Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 2. den (3.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Kontrolujte se a mírněte svou pracovní aktivitu. Když budete pracovat tak rychle, jak vás Luna ze Střelce nutí, hrozí, že uděláte zbytečné chyby.

Býk

Váš soukromý život se konečně začíná rýsovat v trochu lepším světle. Z vašeho miláčka sice anděl není, ale přesto se projevuje sympatičtěji, než dosud.

Blíženci

Rozhodnutí, s nimiž partner přijde, se vám sice nelíbí, ale nic s nimi nenaděláte. Váš miláček se rozhodl, a vám nezbude, než se s tím smířit.

Rak

Nechcete využít permanentku do posilovny, kterou vám daroval Ježíšek? Když s fyzickou aktivitou začnete dnes, je velká šance, že taky vydržíte.

Lev

Narazíte na lidi, s nimiž si nemáte co říct. To, že s nimi zvládnete bez větších problémů komunikovat, patří k výkonům, na které můžete být pyšní.

Panna

Hlavně nesmíte ztratit zdravý rozum. Jakmile vám někdo začne vnucovat svůj postoj k životu, musíte sebrat odvahu a sdělit mu, že vás ovlivňovat nebude.

Váhy

Na školení, na které jdete, dávejte bedlivý pozor. To, co slyšíte, vypadá jako ryzí teorie, ale je to jinak. Nové znalosti záhy prakticky využijte.

Štír

Máte šanci najít nové a velice zajímavé přátele. Je jen potřeba, abyste prorazili sociální bublinu a vyrazili někam, kam byste se jinak nevypravili.4.1 - PátekSextil mezi Sluncem a Neptunem funguje ve vašem případě vyloženě inspirativně. Pokud usoudíte, že potřebujete v životě něco zásadně změnit, udělejte to!

Střelec

Představa spokojeného dne vezme rychle za své. Sotva se vrátíte domů, zavolají vám z práce s nějakou neodkladnou záležitostí. Musíte se tam vrátit.

Kozoroh

Hlavně neuvažujte o zásadní změně životního stylu. Kdybyste ale přece jen šli cvičit, dávejte si pozor na bederní páteř a na to, abyste ji nepřetížili.

Vodnář

Jedovatosti, které na svou adresu uslyšíte, neberte vážně. Vzápětí přijde šance, kdy na ně můžete odpovědět tak, abyste na sebe mohli být hrdí.

Ryby

Při Luně ve Střelci se musíte pořádně hlídat. Riskovat nesmíte zejména za volantem. Může vás to sice lákat, ale vy musíte dokázat odolat.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA