Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 330. den (27.11.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Nebojte se jít ani do toho, co byste jindy označili za hodně riskantní konflikt. Planety jsou na vaší straně a vy na své aktivitě můžete jen vydělat.

Býk

To, že vám někdo začne děkovat za to, co jste pro něj udělali, vás musí vyburcovat k ostražitosti. Vypadá to, že se svými požadavky ještě neskončil.

Blíženci

Pracovní nabídky, které padnou, zní opravdu skvěle. Pozor si však dávejte ne na to, co se slibuje, ale na to, co se nakonec objeví se smlouvě.

Rak

Z toho, co se v práci proslýchá, nic nebude. Raději se tím nezabývejte. Kolegům své stanovisko vysvětlete, ale počítejte s tím, že vás neposlechnou.

Lev

Nevěřte člověku, který se neustále jen chlubí vším, co dokázal. To, že vy lhát v podstatě neumíte, ještě neznamená, že to někdo druhý dělat nedokáže.

Panna

Zatímco jiní chodí na pracovní obědy, vy si dopřejete pracovní snídani. Když dopijete kávu, nemusíte nic dělat, protože máte pro dnešek hotovo.

Váhy

To, že v něčem nemáte formální vzdělání, ještě neznamená, že se k tomu nemůžete vyjadřovat. Vaše poznámky budou totiž trefné a neobyčejně chytré.

Štír

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám přidá na vytrvalosti. Pokud něco opravdu chcete, dostanete to i v případě, kdybyste kvůli tomu museli udělat nemožné.

Střelec

Rozhodování svých dospělých dětí neovlivňujte. Můžete si nechat popsat způsob, kterým ke svým názorům došli, ale konečné řešení nechejte na nich.

Kozoroh

Své názory dokážete podat tak, že o jejich správnosti přesvědčíte i lidi, kterým se dosud nelíbily. Rázem se vám bude dýchat lehčeji a příjemněji.

Vodnář

Konjunkce Slunce s Merkurem vám přinese spoustu pozvání. Vezměte si k ruce diář a domluvte si adventní posezení s jednotlivými skupinami kamarádů.

Ryby

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám jasně napoví, co dělat, abyste nejen zvítězili, ale abyste si své vydobyté pozice i udrželi. Neváhejte a jednejte!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA