Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 330. den (27.11.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Nebojte se jít ani do toho, co byste jindy označili za hodně riskantní konflikt. Planety jsou na vaší straně a vy na své aktivitě můžete jen vydělat.

Býk

To, že vám někdo začne děkovat za to, co jste pro něj udělali, vás musí vyburcovat k ostražitosti. Vypadá to, že se svými požadavky ještě neskončil.

Blíženci

Pracovní nabídky, které padnou, zní opravdu skvěle. Pozor si však dávejte ne na to, co se slibuje, ale na to, co se nakonec objeví se smlouvě.

Rak

Z toho, co se v práci proslýchá, nic nebude. Raději se tím nezabývejte. Kolegům své stanovisko vysvětlete, ale počítejte s tím, že vás neposlechnou.

Lev

Nevěřte člověku, který se neustále jen chlubí vším, co dokázal. To, že vy lhát v podstatě neumíte, ještě neznamená, že to někdo druhý dělat nedokáže.

Panna

Zatímco jiní chodí na pracovní obědy, vy si dopřejete pracovní snídani. Když dopijete kávu, nemusíte nic dělat, protože máte pro dnešek hotovo.

Váhy

To, že v něčem nemáte formální vzdělání, ještě neznamená, že se k tomu nemůžete vyjadřovat. Vaše poznámky budou totiž trefné a neobyčejně chytré.

Štír

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám přidá na vytrvalosti. Pokud něco opravdu chcete, dostanete to i v případě, kdybyste kvůli tomu museli udělat nemožné.

Střelec

Rozhodování svých dospělých dětí neovlivňujte. Můžete si nechat popsat způsob, kterým ke svým názorům došli, ale konečné řešení nechejte na nich.

Kozoroh

Své názory dokážete podat tak, že o jejich správnosti přesvědčíte i lidi, kterým se dosud nelíbily. Rázem se vám bude dýchat lehčeji a příjemněji.

Vodnář

Konjunkce Slunce s Merkurem vám přinese spoustu pozvání. Vezměte si k ruce diář a domluvte si adventní posezení s jednotlivými skupinami kamarádů.

Ryby

Sextil mezi Marsem a Saturnem vám jasně napoví, co dělat, abyste nejen zvítězili, ale abyste si své vydobyté pozice i udrželi. Neváhejte a jednejte!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA