Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 3. den (4.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Trigon mezi Merkurem a Uranem vás nutí, abyste mluvili. Můžete klidně i improvizovat. Toho, co dnes řeknete, nebudete litovat ani teď, ani později.

Býk

Vypadá to, že k práci, kterou máte, přibude i nějaká nová. Líní sice nejste, ale přesto odmítnete. To, co po vás chtějí, se zvládnout prostě nedá.

Blíženci

Vezměte veškeré cukroví, které doma zbylo, a dejte ho do mrazáku. Dnes nad ním každý ohrnuje nos, ale za pár týdnu se o něj všichni poperou.

Rak

Sextil mezi Sluncem a Neptunem je ve vašem případě velice inspirativní. Konečně pochopíte, jak se dají vaše sny bez problémů změnit v realitu.

Lev

O tom, že byste nějakému průšvihu dokázali utéct, ani nepřemýšlejte. Je potřeba, abyste zjistili, odkud na vás míří a postavili se mu čelem.

Panna

Když nevíte, kolik si říct za práci, promluvte si o tom s kolegou. Získáte tak povědomí o částce, od které se můžete při vyjednávání odpíchnout.

Váhy

Bude lepší, když převezmete názory svého partnera. S těmi vašimi sice neladí, ale v praktickém životě jsou daleko použitelnější a efektivnější.

Štír

Sextil mezi Sluncem a Neptunem funguje ve vašem případě vyloženě inspirativně. Pokud usoudíte, že potřebujete v životě něco zásadně změnit, udělejte to!

Střelec

Trigon mezi Merkurem a Uranem vám dává štěstí skoro nezasloužené. Naprosto neproblematicky vám vyjde všechno, co je nepromyšlené a improvizované.

Kozoroh

Hned ráno natrénujte velice ošklivý pohled. Budete ho potřebovat k umlčení lidí, kteří se hodlají vyptávat na něco, na co se vám nechce odpovídat.

Vodnář

Do likvidace vánoční výzdoby se vám nijak nechce. Dobře víte, že to musíte udělat, ale nějak se nedokážete přinutit, abyste učinili rozhodující krok.

Ryby

Sextil mezi Sluncem a Neptunem odblokoval vaši fantazii. Kdybyste se náhodou rozhodli projevit svůj dosud skrytý umělecký talent, máte zelenou.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA