Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 35. den (5.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Člověk, který se motá kolem vašeho partnera, vám není nebezpečný. Na něj nenaletíte. Hlídat byste si ale měli jeho kamarády. Ti nebezpeční jsou.

Býk

S tím, co jste si koupili, se partnerovi raději moc nechlubte. Nemá k tomu sice důvod, ale stejně by si neodpustil zbytečné jedovaté komentáře.

Blíženci

Když něčemu nerozumíte, klidně si to nechte vysvětlit. Bude to podstatně lehčí, než kdybyste tápali v nevědomosti a snažili se na to přijít sami.

Rak

To, že vám něco nejde tak úplně podle vašich představ, vás v žádném případě neznechutí. Pro vás to naopak funguje jako ta nejúčinnější motivace!

Lev

Chvíle, kdy je váš partner za volantem, jsou pro vás opravdu náročné. Když mu však budete radit, jak má řídit, nikdy se to pořádně nenaučí.

Panna

Jakmile partnera o něco požádáte, patrně se dozvíte, že to nejde. Vy se tím však nesmíte nechat odradit. Požadavky opakujte tak dlouho, až se podvolí.

Váhy

Rodiče vašeho partnera vás neobyčejně překvapí. Pokud se vaší rodině dojde ke sporu, bez sebemenšího váhání se energicky postaví na vaši stranu.

Štír

Při Luně ve Vodnáři pravidla buď neplatí, nebo je nikdo nebere vážně. Vy byste si to sice představovali jinak, ale stejně se musíte smířit s realitou.

Střelec

Hádky se sousedy jsou naprosto kontraproduktivní. Můžete si sice vyčíst naprosto všechno, ale k tomu, že byste svůj spor vyřešili, se ani nepřiblížíte.

Kozoroh

Všechno, co se týká peněz, je pod značným tlakem. I když opravdu nechcete, jsou věci, které zaplatit musíte. Naštěstí máte pro peníze kam sáhnout.

Vodnář

Hlavně dopoledne musíte bedlivě hlídat všechno, co se kolem vás děje. Většina z toho, co se odehrává, si vyžaduje velice rychlé reakce!

Ryby

Za to, že někoho zachráníte před opravdu velkým průšvihem, moc vděku nečekejte. Dotyčný je naštvaný, protože o něm teď víte víc, než se mu líbí.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA