Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Horoskop lásky - na 51. týden (17.12.2018 - 23.12.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

To, že obvykle překypujete energií, ještě neznamená, že stejně budete jednat i tentokrát. Počítejte s týdnem, kdy budete mít všeho až nad hlavu a kdy budete své síly do krajnosti vyčerpávat. Naštěstí vedle sebe máte životního druha, který chápe situaci, v jaké jste, a který vám do ničeho nemluví. Spokojí se s tím, že vás k sobě přitulí a bude vás přesvědčovat, že nakonec bude všechno dobré.

Býk

Od úterního do čtvrtečního odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, doma moc nepobudete. Musíte se účastnit všech vánočních večírků, na které dostanete pozvání. Ve vlastním zájmu byste měli požádat partnera, aby vás doprovodil. Je to úžasná prevence dalších neshod. Když bude miláček s vámi, všechno si ohlídá a hlavně pochopí, že nemá proč žárlit.

Blíženci

Do pátku, kdy je Slunce ve vašem partnerském sektoru, budete s miláčkem spolupracovat vzorně a naprosto neproblematicky. Veškerá společná aktivita vám navíc bude přinášet radost a potěšení. Když se pak Slunce přesune do Kozoroha, situace se trochu zahustí. Počítejte s daleko větším množstvím práce a daleko menším prostorem k relaxaci. Naštěstí to vezmete ne jako důvod k hádkám, ale jako další test vašich partnerských kvalit...

Rak

S hledáním cesty k srdci vašeho miláčka to raději moc nepřehánějte. Když si zachováte odstup a poskytnete mu prostor, ve kterém se o vás může ucházet, bude to daleko lepší. Stejně tak by bylo dobře, kdybyste si pro sebe o víkendu našli alespoň chvíli času, který můžete trávit spolu. Není ani nutné, abyste spolu mluvili. Bude stačit, když se budete držet za ruce.

Lev

V pondělí, kdy je Luna v Beranu, to vypadá na akci, na které nesmíte chybět. Musíte se tam však chovat rozumně. Mezi oficiálním partnerem a ctitelem musíte manévrovat tak, aby ani toho nejpodezíravějšího životního druha nenapadlo, že se něco takového přímo před jeho nosem děje. Nikdo jiný by si s tak náročným úkolem neporadil, ale vy ho zvládnete na výbornou!

Panna

Především si uvědomte, že váš partner má hranice, které ani kvůli vám překračovat nechce a nebude. Když řekne, že udělá to, co po něm chcete, ale přesto se kvůli vašim svátečním přípravám nenechá strhat, berte to vážně. Nejdříve budete vrčet, ale pak si uvědomíte, že to vlastně vůbec není špatné řešení. Konečně přestanete brát poslední dny před svátky jako maratón a začnete si je užívat.

Váhy

V pátek, kdy se ve vašem komunikačním sektoru setkává Merkur s Jupiterem, se těšte na zajímavé změny. O sobě a své další budoucnosti se od miláčka dozvíte přesně to, co chcete už dlouho slyšet. Nakonec se vám přizná, že původně chtěl všechno nechat na svátky, ale byl tak nervózní, že by delší čekání nevydržel. Můžete ho uklidnit tím, že byste to na jeho místě nevydrželi taky.

Štír

Nová seznámení, která v pondělí iniciuje textil mezi Marsem a Plutem, nepodceňujte. Pokud jste měli dosud pocit, že máte svůj život pod kontrolou a že ho zvládáte, zjistíte, že to byl dost zásadní omyl. Nový člověk, který do vašeho života při tomto sextilu vkročí, může převrátit všechno, na čem jste dosud stavěli a co jste brali za jistotu, kompletně a navždycky naruby...

Střelec

Do pátečního pozdního večera, kdy ještě Slunce prochází vaším znamením, se nezastavíte. Musíte stíhat to, co po vás chtějí v práci. Navíc je potřeba nakoupit i dárky, které jste vzdor svým předsevzetím ještě ani nezačali kupovat. Ve výsledku budete nadšení partnerem. Místo aby se o vaší mizerné přípravě na svátky jasně vyjádřil, se bude chovat velkoryse a dokonce vás za vaši aktivitu ještě i pochválí.

Kozoroh

Od úterního odpoledne do čtvrtečního podvečera, kdy Luna prochází Býkem a tím i vaším sektorem lásky a romantiky, můžete jako partneři sloužit vzorem. Z práce jdete rovnou domů a tam se bez debat a vymlouvání chopíte přesně té práce, kterou je potřeba udělat. Moc to však přehánět nesmíte! Váš miláček by záhy pochopil, že tím maskujete své hryzající svědomí a bez váhání by se vydal po stopě.

Vodnář

Úplněk, který se v sobotu odehraje ve vašem sektoru zdraví a práce, vás i partnera vystaví opravdu náročným zkouškám. Svátky jsou sice za dveřmi, ale to neznamená, že nemůžete začít kýchat a kašlat. Pokud se něco takového opravdu stane, neříkejte, že je to smůla. Zkontrolujte stav příprav a řekněte si, že to vlastně stačí. Pak sobě i partnerovi uvařte grog a začněte se vzájemně léčit.

Ryby

Trigon mezi Venuší a Neptunem, který vaše vztahy pro tento týdne charakterizuje, je velice svůdný a navíc i velice zrádný. Člověk, kterého vám pošle do cesty, bude vypadat jako ztělesnění i těch vašich neodvážnějších snů. Když k tomu navíc připočtete i vliv sobotního úplňku, který se odehrává ve vašem sektoru lásky romantiky, čekejte Vánoce, ve kterých nebudete chodit, ale budete se vznášet....

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA