Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 5. den (6.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

To, co musíte řešit, se dá bez přehánění označit jako střet zájmů. Upřímně a ze všech sil se snažíte být objektivní, ale je vám jasné, že to nejde.

Býk

Zatmění, které probíhá v Kozorohu, je pro vás vyloženě motivační. Konečně pochopíte, co máte dělat, abyste se definitivně osvobodili od minulosti.

Blíženci

Riskantní nápady svým dětí musíte mírnit. Nesmíte však jít cestou příkazů a zákazů. Vaše ratolesti jsou po vás a na něco takového slyšet nebudou.

Rak

Zatmění ve vašem partnerském sektoru vás nutí k přemýšlení. Pokud zjistíte, že se vám něco nezdá, zamyslete se nad tím ještě hlouběji a důkladněji.

Lev

Stacionární Uran ve vašem sektoru duchovna vás nutí k meditaci. Osamělá tichá chvilka, v níž budete přemýšlet o svém životě, vám udělá velice dobře.

Panna

Zatmění, které dnes probíhá ve vašem sektoru lásek, je sice vábivé, ale taky nebezpečné. Když se dnes zamilujete, obrátíte tím svůj život naruby!

Váhy

O své životní zkušenosti se klidně podělte s mladší generací. Když se vás ptají, co byste dělali v jejich situaci vy, opravdu to chtějí vědět.

Štír

Dávejte si pozor, abyste neplatili zbytečnou pokutu. Nebezpečí hrozí při špatném parkování a v jiných naprosto nevinných a neproblematických situacích.

Střelec

To, že přispějete na tříkrálovou sbírku, berte jako povinnost. Zároveň si uvědomte, že vaše jednání je pro vaše děti příkladem správného jednání.

Kozoroh

Jsou věci, co kterých byste se plést neměli. Své rady sice dáváte s nejlepším úmyslem, ale kdyby to nedopadlo, zůstane odpovědnost za průšvih na vás.

Vodnář

Stacionární Uran ve vašem komunikačním sektoru vám slibuje pomoc i podporu. Je jen třeba, abyste se přestali držet zkrátka a začali důrazně mluvit.

Ryby

Zatmění ve vašem sektoru lásek a dětí je dost ošidné. Je docela možné, že vás okouzlí člověk, jehož byste si za jiných okolností ani nevšimli.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA