Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 5. den (6.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

To, co musíte řešit, se dá bez přehánění označit jako střet zájmů. Upřímně a ze všech sil se snažíte být objektivní, ale je vám jasné, že to nejde.

Býk

Zatmění, které probíhá v Kozorohu, je pro vás vyloženě motivační. Konečně pochopíte, co máte dělat, abyste se definitivně osvobodili od minulosti.

Blíženci

Riskantní nápady svým dětí musíte mírnit. Nesmíte však jít cestou příkazů a zákazů. Vaše ratolesti jsou po vás a na něco takového slyšet nebudou.

Rak

Zatmění ve vašem partnerském sektoru vás nutí k přemýšlení. Pokud zjistíte, že se vám něco nezdá, zamyslete se nad tím ještě hlouběji a důkladněji.

Lev

Stacionární Uran ve vašem sektoru duchovna vás nutí k meditaci. Osamělá tichá chvilka, v níž budete přemýšlet o svém životě, vám udělá velice dobře.

Panna

Zatmění, které dnes probíhá ve vašem sektoru lásek, je sice vábivé, ale taky nebezpečné. Když se dnes zamilujete, obrátíte tím svůj život naruby!

Váhy

O své životní zkušenosti se klidně podělte s mladší generací. Když se vás ptají, co byste dělali v jejich situaci vy, opravdu to chtějí vědět.

Štír

Dávejte si pozor, abyste neplatili zbytečnou pokutu. Nebezpečí hrozí při špatném parkování a v jiných naprosto nevinných a neproblematických situacích.

Střelec

To, že přispějete na tříkrálovou sbírku, berte jako povinnost. Zároveň si uvědomte, že vaše jednání je pro vaše děti příkladem správného jednání.

Kozoroh

Jsou věci, co kterých byste se plést neměli. Své rady sice dáváte s nejlepším úmyslem, ale kdyby to nedopadlo, zůstane odpovědnost za průšvih na vás.

Vodnář

Stacionární Uran ve vašem komunikačním sektoru vám slibuje pomoc i podporu. Je jen třeba, abyste se přestali držet zkrátka a začali důrazně mluvit.

Ryby

Zatmění ve vašem sektoru lásek a dětí je dost ošidné. Je docela možné, že vás okouzlí člověk, jehož byste si za jiných okolností ani nevšimli.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA