Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 4. den (5.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Spory, které probíhají v příbuzenstvu, znovu vzplanou. Mohli jste si myslet, že se už všechno vyřešilo, ale teď zjišťujete, že je svátky jen utlumily.

Býk

Merkur, který dnes vstupuje do Kozoroha, vám zásadně ovlivní život. Konečně nastane čas, kdy si autoritu nejen vybudujete, ale taky si ji udržíte.

Blíženci

O seznamování se stále novými lidmi nějak nestojíte. Obvykle máte nové kontakty rádi, ale dnes budete spokojenější doma mezi lidmi, které už znáte.

Rak

Moc dobře vám udělá aktivita, která se provozuje na čerstvém vzduchu. Co kdybyste oprášili brusle a vyzkoušeli, zda se na nich ještě umíte pohybovat?

Lev

Merkur, který se dostává do Kozoroha, od vás vyžaduje odpovědnost za každé pronesené slovo. Uvědomte si to dřív, než něco jenom tak plácnete.

Panna

S lidmi, kteří jsou neustále v pesimistické náladě, neztrácejte čas. Bude lepší, když pozornost obrátíte k těm, kteří si umí život náležitě vychutnat.

Váhy

Merkur, který vstupuje do Kozoroha, vás přinutí, abyste se znovu zamysleli nad fungováním své rodiny. Musíte se rozhodnout a něco zásadního změnit!

Štír

Merkur, který se dostává do vašeho sektoru komunikace, je vyloženě příznivý. Můžete si být jistí, že vás rodina poslouchá a vaše slova bere moc vážně.

Střelec

Po ranním vstupu Merkura do Kozoroha si musíte dávat pozor na každé své slovo. Hlídejte si hlavně sliby, které mají spojitost s penězi a s majetkem.

Kozoroh

Může se stát, že se podruhé rozhodnete vstoupit do téže řeky. Tentokrát jste však bohatší o zkušenosti, takže můžete čekat, že to dopadne dobře.

Vodnář

Vstup Merkura do Kozoroha vás nesmí zmást. Ani pod vlivem jeho energie nesmíte zapomenout, že máte myslet nejdříve na sebe a až pak na ty ostatní.

Ryby

Ráno vstanete a budete se cítit jako na jiném světě. Merkur se přesunul do Kozoroha a vy máte konečně jistotu, že vás okolí vnímá a navíc i poslouchá.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA