Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 36. den (6.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když máte o někoho strach, klidně mu to řekněte. Bude vám sice vysvětlovat, že přeháníte, ale vaše starost o to, jak mu je, ho přesto potěší.

Býk

Konjunkce Slunce s Merkurem se dá zvládnout. Je jen potřeba, abyste šéfovi dokázali vysvětlit, že jste sice dobří, ale dvě hlavy přesto nemáte.

Blíženci

Prohlédněte si diář a zkontrolujte schůzky, které máte na dnešek v plánu. S údivem zjistíte, že jste na tu nejdůležitější málem zapomněli.

Rak

O svých dlouhodobějších plánech zatím nahlas nemluvte. Obvykle sice pověrčiví nebýváte, ale tentokrát byste je mohli opravdu nenávratně zakřiknout.

Lev

Nepodceňujte lidi, kteří se snaží za každou cenu prosadit. Když se rozhodnou, že vás dostanou na svou stranu, použijí k tomu všechny prostředky.

Panna

V práci se na poslední chvíli zruší nějaká dlouho naplánovaná akce. Když si uvědomíte, kolik práce vám to dalo, budete plným právem naštvaní.

Váhy

Při Luně v Rybách počítejte s větším množstvím práce, než jste zvyklí. Naštěstí vám půjde od ruky tak, abyste mohli být s výsledkem naprosto spokojení.

Štír

Představy, které měli partnerovi rodiče o jeho budoucím životním druhovi, v žádném případě nenaplníte. Vy jste totiž po všech stránkách lepší!

Střelec

Než něco uděláte z lásky, dobře si to rozmyslete. Jakmile ukážete, že to dovedete, budete to muset dělat pořád, bez ohledu na to, že se vám to nelíbí.

Kozoroh

Uvažujte, zda byste se neměli vrátit ke svému starému koníčku. Seznámili byste se se spoustou zajímavých lidí a našli novou náplň pro svůj volný čas.

Vodnář

Při Luně v Rybách máte sklon utrácet. Nebezpečí je v tom, že utratíte za něco, co za sebou potáhne řetěz dalších téměř nekonečných finančních výdajů.

Ryby

Při Luně ve svém znamení máte sklon k nevyváženým reakcím. Než někoho obviníte, přemýšlejte, zda je to, co mu vyčítáte, jeho skutečná vína.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA