Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 36. den (6.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když máte o někoho strach, klidně mu to řekněte. Bude vám sice vysvětlovat, že přeháníte, ale vaše starost o to, jak mu je, ho přesto potěší.

Býk

Konjunkce Slunce s Merkurem se dá zvládnout. Je jen potřeba, abyste šéfovi dokázali vysvětlit, že jste sice dobří, ale dvě hlavy přesto nemáte.

Blíženci

Prohlédněte si diář a zkontrolujte schůzky, které máte na dnešek v plánu. S údivem zjistíte, že jste na tu nejdůležitější málem zapomněli.

Rak

O svých dlouhodobějších plánech zatím nahlas nemluvte. Obvykle sice pověrčiví nebýváte, ale tentokrát byste je mohli opravdu nenávratně zakřiknout.

Lev

Nepodceňujte lidi, kteří se snaží za každou cenu prosadit. Když se rozhodnou, že vás dostanou na svou stranu, použijí k tomu všechny prostředky.

Panna

V práci se na poslední chvíli zruší nějaká dlouho naplánovaná akce. Když si uvědomíte, kolik práce vám to dalo, budete plným právem naštvaní.

Váhy

Při Luně v Rybách počítejte s větším množstvím práce, než jste zvyklí. Naštěstí vám půjde od ruky tak, abyste mohli být s výsledkem naprosto spokojení.

Štír

Představy, které měli partnerovi rodiče o jeho budoucím životním druhovi, v žádném případě nenaplníte. Vy jste totiž po všech stránkách lepší!

Střelec

Než něco uděláte z lásky, dobře si to rozmyslete. Jakmile ukážete, že to dovedete, budete to muset dělat pořád, bez ohledu na to, že se vám to nelíbí.

Kozoroh

Uvažujte, zda byste se neměli vrátit ke svému starému koníčku. Seznámili byste se se spoustou zajímavých lidí a našli novou náplň pro svůj volný čas.

Vodnář

Při Luně v Rybách máte sklon utrácet. Nebezpečí je v tom, že utratíte za něco, co za sebou potáhne řetěz dalších téměř nekonečných finančních výdajů.

Ryby

Při Luně ve svém znamení máte sklon k nevyváženým reakcím. Než někoho obviníte, přemýšlejte, zda je to, co mu vyčítáte, jeho skutečná vína.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA