Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 37. den (7.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Dávejte si pozor na pusu. Při Luně v Rybách reagují na každý váš vtípek přecitlivěle i lidé, kteří jinak váš trochu cynický smysl pro humor sdílí.

Býk

Jisté záležitosti vám přerůstají přes hlavu. Přiznejte si, že na ně nestačíte. Čím dřív seženete někoho, kdo vám je pomůže vyřešit, tím to bude lepší.

Blíženci

Zejména večer se držte zpátky. Při Luně v Rybách hrozí, že si svými nepromyšlenými výroky naděláte nepřátele tam, kde potřebujete spolehlivé spojence.

Rak

O láskách svého bývalého partnera nepřemýšlejte. Je vám sice jasné, že si nevybral zrovna nejlépe, ale vy nejste od toho, abyste mu to sdělovali.

Lev

Všechno, pro co se ohledně financí rozhodnete, dopadne dobře. Opět se ukáže, že si majetek dovedete nejen získat, ale taky si ho dokážete udržet.

Panna

S údivem zjistíte, že si váš pracovní počítač dělá to, co sám chce. Sami se do nápravy nepouštějte. Zavolejte správce sítě, a nechte ho, ať se stará.

Váhy

To, že jste z práce unavení, ještě neznamená, že si své frustrace musíte vylévat doma. Kdybyste místo toho vyrazili na procházku, bude to lepší.

Štír

To, že se vám někdo líbí, ještě neznamená, že byste spolu dokázali žít. Jako sen je dokonalý, ale život s ním by vám přinesl víc starostí, než radostí.

Střelec

Než večer naletíte na nějakou výhodnou internetovou nabídku, přemýšlejte a počítejte. Pravděpodobně zjistíte, že na ní nic extra výhodného není.

Kozoroh

Jsou věci, které byste měli řešit spíše s kamarády, než s partnerem. Kamarádi mají odstup, zatímco partnera byste svými zprávami jen zbytečně děsili.

Vodnář

O nové pracovní nabídce uvažujte nejdříve sami. Na to, abyste její plusy a mínusy probrali s partnerem, přijde čas až začátkem příštího týdne.

Ryby

Komplexy mít opravdu nemusíte! Když se porovnáte s lidmi ze svého okolí, zjistíte, že jste ve spoustě ukazatelů podstatně lepší, než většina z nich.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA