Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 37. den (7.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Dávejte si pozor na pusu. Při Luně v Rybách reagují na každý váš vtípek přecitlivěle i lidé, kteří jinak váš trochu cynický smysl pro humor sdílí.

Býk

Jisté záležitosti vám přerůstají přes hlavu. Přiznejte si, že na ně nestačíte. Čím dřív seženete někoho, kdo vám je pomůže vyřešit, tím to bude lepší.

Blíženci

Zejména večer se držte zpátky. Při Luně v Rybách hrozí, že si svými nepromyšlenými výroky naděláte nepřátele tam, kde potřebujete spolehlivé spojence.

Rak

O láskách svého bývalého partnera nepřemýšlejte. Je vám sice jasné, že si nevybral zrovna nejlépe, ale vy nejste od toho, abyste mu to sdělovali.

Lev

Všechno, pro co se ohledně financí rozhodnete, dopadne dobře. Opět se ukáže, že si majetek dovedete nejen získat, ale taky si ho dokážete udržet.

Panna

S údivem zjistíte, že si váš pracovní počítač dělá to, co sám chce. Sami se do nápravy nepouštějte. Zavolejte správce sítě, a nechte ho, ať se stará.

Váhy

To, že jste z práce unavení, ještě neznamená, že si své frustrace musíte vylévat doma. Kdybyste místo toho vyrazili na procházku, bude to lepší.

Štír

To, že se vám někdo líbí, ještě neznamená, že byste spolu dokázali žít. Jako sen je dokonalý, ale život s ním by vám přinesl víc starostí, než radostí.

Střelec

Než večer naletíte na nějakou výhodnou internetovou nabídku, přemýšlejte a počítejte. Pravděpodobně zjistíte, že na ní nic extra výhodného není.

Kozoroh

Jsou věci, které byste měli řešit spíše s kamarády, než s partnerem. Kamarádi mají odstup, zatímco partnera byste svými zprávami jen zbytečně děsili.

Vodnář

O nové pracovní nabídce uvažujte nejdříve sami. Na to, abyste její plusy a mínusy probrali s partnerem, přijde čas až začátkem příštího týdne.

Ryby

Komplexy mít opravdu nemusíte! Když se porovnáte s lidmi ze svého okolí, zjistíte, že jste ve spoustě ukazatelů podstatně lepší, než většina z nich.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA