Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 64. den (6.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Vaše znamení opouští navždycky Uran. Musíte se smířit s tím, že svá rozhodnutí nemůžete už jen tak střílet od boku, ale že musíte začít přemýšlet.

Býk

Novoluní v Rybách vnímáte jako příliš vysoce pozitivní energie. Navíc se ozvou kamarádi, kteří vás mile překvapí zajímavým návrhem na společnou akci.

Blíženci

Na lidi, kteří vás ujišťují, že mají všechno pod kontrolou, moc nedejte. Bude daleko lepší, když se sami ujistíte, že je všechno opravdu v pořádku.

Rak

Vstup Urana do Býka vám do cesty postaví velice zajímavého člověka. Bude vám velice sympatický. Záhy se z něj stane vaše nejbližší a spřízněná duše.

Lev

Lidi, kteří vám neustále vysvětlují, co mají dělat, vážně neberte. Když budete pokračovat v tom, co děláte, bude to pro vás podstatně lepší.

Panna

Uran, který vstupuje do vašeho sektoru duchovna, se rychle projeví. Shodou náhod se vám dostane do ruky knížka, která vás zásadně a pozitivně ovlivní.

Váhy

Pracovní nabídky, které padnou, jsou opravdu skvělé. Je však potřeba, abyste je vyslechli s lehce povzneseným výrazem. Vaše nadšení nesmí být vidět!

Štír

Uran, který vstupuje do vašeho partnerského sektoru, vás donutí, abyste se na věci dívali jinak. Nedáte svému partnerství ještě jednu šanci?

Střelec

V citech se najednou všechno zadrhne. Partner, s nímž jste počítali na zbytek života, začne přemýšlet, zda jste pro sebe navzájem opravdu ti praví.

Kozoroh

Ve vztazích k opačnému pohlaví se nepoznáváte. Bez zábran oslovíte každého, kdo se vám líbí, a pozvete ho na rande. Dotyčný pozvání samozřejmě přijme.

Vodnář

Uran, který se přesouvá do vašeho sektoru rodiny, vám přinese nejedno překvapení. Kdyby to šlo, předstírejte, že jste něco takového už dlouho čekali!

Ryby

Novoluní ve vašem znamení vám dává šanci k zásadnímu životnímu restartu. Je jen potřeba, abyste nahlas řekli, že o něj stojíte a že ho opravdu chcete.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA