Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 65. den (7.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Je opravdu zbytečné, abyste se snažili najít společnou řeč s lidmi, s nimiž v podstatě nemáte nic společného. Bude z toho pouze ztráta času.

Býk

Když máte pocit, že vás okolí dostatečně neposlouchá, klidně zvyšte hlas. Bude to zásadní překvapení. Jde o vystoupení, které posílí vaši autoritu.

Blíženci

S partnerem to nebude snadné. Když si něco usmyslí, budete mu marně vysvětlovat, že se v základních předpokladech zmýlil a proto by měl změnit názor.

Rak

Při konjunkci Slunce s Neptunem si dávejte pozor na to, co vám kdo říká. Lidí, kteří mají pocit, že vám mohou lhát a vy jim naletíte, je docela dost.

Lev

Váš smysl pro humor moc nezabírá. Člověk, z kterého si dobromyslně utahujete, to bude brát bezmála jako urážku na cti. Zkuste se trochu mírnit!

Panna

Kdyby se vám podařilo odtrhnout od minulosti, bylo by to skvělé. Tím, že budete neustále přemítat o starých křivdách, svůj život k lepšímu nezměníte.

Váhy

Reklamy vážně neberte. Než se rozhodnete, že nutně potřebujete to, co vám nabízejí, měli byste si to nejdříve důkladně rozmyslet a pořádně vyzkoušet.

Štír

Pomluvám, které ohledně vás kolují, se můžete leda tak smát. Naštěstí máte dost rozumu, takže je nikomu nevysvětlujete a ani nerozmlouváte.

Střelec

Je potřeba, abyste se dokázali orientovat v tom, co se kolem vás děje. Nespokojte se s názorem, který vám někdo předloží. Udělejte si svůj vlastní!

Kozoroh

Partner vám toho sice řekne spoustu, ale vy byste to neměli brát vážně. Za to, co vám odpoledne řekne, se vám večer zaručeně a ještě i rád omluví.

Vodnář

Úvahy o tom, že byste měli dávat peníze na charitu, jsou stále důraznější. Je vám jasné, že musíte pomáhat, a taky víte, že to za vás nikdo neudělá.

Ryby

Pokud to jde, raději nikomu nelžete. Při dnešní konjunkci Slunce s Neptunem hrozí, že se každá lež obrátí proti vám spíše dříve, než později.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA