Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 65. den (7.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Je opravdu zbytečné, abyste se snažili najít společnou řeč s lidmi, s nimiž v podstatě nemáte nic společného. Bude z toho pouze ztráta času.

Býk

Když máte pocit, že vás okolí dostatečně neposlouchá, klidně zvyšte hlas. Bude to zásadní překvapení. Jde o vystoupení, které posílí vaši autoritu.

Blíženci

S partnerem to nebude snadné. Když si něco usmyslí, budete mu marně vysvětlovat, že se v základních předpokladech zmýlil a proto by měl změnit názor.

Rak

Při konjunkci Slunce s Neptunem si dávejte pozor na to, co vám kdo říká. Lidí, kteří mají pocit, že vám mohou lhát a vy jim naletíte, je docela dost.

Lev

Váš smysl pro humor moc nezabírá. Člověk, z kterého si dobromyslně utahujete, to bude brát bezmála jako urážku na cti. Zkuste se trochu mírnit!

Panna

Kdyby se vám podařilo odtrhnout od minulosti, bylo by to skvělé. Tím, že budete neustále přemítat o starých křivdách, svůj život k lepšímu nezměníte.

Váhy

Reklamy vážně neberte. Než se rozhodnete, že nutně potřebujete to, co vám nabízejí, měli byste si to nejdříve důkladně rozmyslet a pořádně vyzkoušet.

Štír

Pomluvám, které ohledně vás kolují, se můžete leda tak smát. Naštěstí máte dost rozumu, takže je nikomu nevysvětlujete a ani nerozmlouváte.

Střelec

Je potřeba, abyste se dokázali orientovat v tom, co se kolem vás děje. Nespokojte se s názorem, který vám někdo předloží. Udělejte si svůj vlastní!

Kozoroh

Partner vám toho sice řekne spoustu, ale vy byste to neměli brát vážně. Za to, co vám odpoledne řekne, se vám večer zaručeně a ještě i rád omluví.

Vodnář

Úvahy o tom, že byste měli dávat peníze na charitu, jsou stále důraznější. Je vám jasné, že musíte pomáhat, a taky víte, že to za vás nikdo neudělá.

Ryby

Pokud to jde, raději nikomu nelžete. Při dnešní konjunkci Slunce s Neptunem hrozí, že se každá lež obrátí proti vám spíše dříve, než později.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA