Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 331. den (28.11.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když vás partner začne zahrnovat pozorností, na nic se ho nevyptávejte. Kdybyste se ho zeptali, co provedl, že se tak lísá, právem by se urazil.

Býk

Při Luně ve Lvu se s lidmi raději nehádejte. Můžete mít sice stokrát pravdu, ale když přijdou podpásové argumenty, nemáte ani tu nejmenší šanci.

Blíženci

Když se vám něco nelíbí, mluvte o tom nahlas. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se navenek tvářili spokojeně a v nitru se užírali vzteky.

Rak

Stanovte si definitivní částku, kterou si můžete dovolit utratit za Vánoce. Nezapomeňte, že svátky svět nekončí. Nechte si rezervu i na další rok!

Lev

Při Luně ve vašem znamení si nemáte na co stěžovat. Když využijete všech šancí na to, abyste se předvedli v tom nejlepším světle, budete spokojení.

Panna

Práce, již před sebou hrnete, stále přibývá. Občas přemýšlíte, že byste si měli vzít dovolenou jen proto, abyste pracovní resty zvládli a měli klid.

Váhy

Kamarádi vás opět potěší. Nedbají na to, že jste měli na večer naplánovanou nějakou úctyhodnou práci. Zastaví se pro vás a vytáhnout vás ven!

Štír

S lidmi kolem mluvte stručně a srozumitelně. Na to, abyste se zaplétali do zbytečného vysvětlování, není vhodný čas. Navíc byste tím nic nezískali.

Střelec

Člověka, který má za to, že byste jako Střelci měli být štědří a ze všech sil mu pomáhat, pošlete klidně do háje. Když bude pracovat sám, bude to lepší.

Kozoroh

Úvahami o tom, čím byste partnera mile překvapili pod stromečkem, jen ztrácíte čas. Ještě dnes vám své požadavky nejen naznačí, ale i podrobně popíše.

Vodnář

Ať miláček navrhne cokoliv, nic nenamítejte a se vším souhlaste. Kdybyste se hádali, máte to marné, protože on si dnes stejně dokáže prosadit svoje.

Ryby

Při Luně ve Lvu máte práce víc než dost. Hlavně však nikomu nevysvětlujte, že vám to v podstatě nevadí, protože vás baví a děláte ji moc rádi.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA