Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 331. den (28.11.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Když vás partner začne zahrnovat pozorností, na nic se ho nevyptávejte. Kdybyste se ho zeptali, co provedl, že se tak lísá, právem by se urazil.

Býk

Při Luně ve Lvu se s lidmi raději nehádejte. Můžete mít sice stokrát pravdu, ale když přijdou podpásové argumenty, nemáte ani tu nejmenší šanci.

Blíženci

Když se vám něco nelíbí, mluvte o tom nahlas. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se navenek tvářili spokojeně a v nitru se užírali vzteky.

Rak

Stanovte si definitivní částku, kterou si můžete dovolit utratit za Vánoce. Nezapomeňte, že svátky svět nekončí. Nechte si rezervu i na další rok!

Lev

Při Luně ve vašem znamení si nemáte na co stěžovat. Když využijete všech šancí na to, abyste se předvedli v tom nejlepším světle, budete spokojení.

Panna

Práce, již před sebou hrnete, stále přibývá. Občas přemýšlíte, že byste si měli vzít dovolenou jen proto, abyste pracovní resty zvládli a měli klid.

Váhy

Kamarádi vás opět potěší. Nedbají na to, že jste měli na večer naplánovanou nějakou úctyhodnou práci. Zastaví se pro vás a vytáhnout vás ven!

Štír

S lidmi kolem mluvte stručně a srozumitelně. Na to, abyste se zaplétali do zbytečného vysvětlování, není vhodný čas. Navíc byste tím nic nezískali.

Střelec

Člověka, který má za to, že byste jako Střelci měli být štědří a ze všech sil mu pomáhat, pošlete klidně do háje. Když bude pracovat sám, bude to lepší.

Kozoroh

Úvahami o tom, čím byste partnera mile překvapili pod stromečkem, jen ztrácíte čas. Ještě dnes vám své požadavky nejen naznačí, ale i podrobně popíše.

Vodnář

Ať miláček navrhne cokoliv, nic nenamítejte a se vším souhlaste. Kdybyste se hádali, máte to marné, protože on si dnes stejně dokáže prosadit svoje.

Ryby

Při Luně ve Lvu máte práce víc než dost. Hlavně však nikomu nevysvětlujte, že vám to v podstatě nevadí, protože vás baví a děláte ji moc rádi.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA