Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 333. den (30.11.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Názory cizích lidí vám můžou být lhostejné. Tím, že se jimi budete řídit, si jedině zkomplikujete život. Řiďte se vlastními názory a vlastní hlavou!

Býk

Odložte veškeré povinnosti a věnujte se svému partnerovi. Co kdybyste mu zavolali do práce a domluvili si rande tak, jak jste si ho domlouvali dřív?

Blíženci

Potíže můžete mít s prací, kterou odevzdáváte. Je sice stejně kvalitní, jako vždycky, ale váš nadřízený má přesto pocit, že by ji měl zkritizovat.

Rak

Když partner přijde s nějakou zaručenou zprávou, snažte se ho zabrzdit. Velice rychle se ukáže, že mu někdo lhal. Teď musíte zjistit, proč to dělal.

Lev

Náladovým lidem, kteří navíc mění své názory podle toho, jak se jim to zrovna hodí, se raději vyhýbejte. Do života by vám vnesli zbytečný stres.

Panna

Dávejte si pozor, abyste si nenaplánovali víc práce, než jste schopni zvládnout. Luna ve vašem znamení vás k tomu sice nutí, ale vy podlehnout nesmíte.

Váhy

Luna v Panně vás nutí, abyste se zamysleli nad svou minulostí. S údivem zjistíte, že i to, co jste dosud považovali za prohru, vám vlastně prospělo.

Štír

Luna v Panně vám může poslat do práce kontrolory. Nic sice nenajdou, ale vy budete přesto uvažovat, kdo z vašich nepřátel může za to, že vůbec přišli.

Střelec

Luna v Panně se zachová tak trochu zlomyslně. Ke své práci, kterou máte hotovou, vám přidají to, co nestíhá kolega, který se dosud jen flákal.

Kozoroh

Člověk, který chce neustále rozebírat to, co cítíte a co si myslíte, to opravdu nedělá ze zlé vůle. Odpovídejte mu tak, abyste ho zbytečně neurazili.

Vodnář

To, že si vyrazíte koupit nějaký módní doplněk, ještě neznamená, že uspějete. V praxi to dopadne tak, že toho spoustu prohlédnete a nic si nevyberete.

Ryby

Na večerní party jděte, i když se vám nechce. Opět se prokáže, že nejlépe dopadnou společenské akce, na které se netěšíte a nejraději byste je odmítli.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA