Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 333. den (30.11.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Názory cizích lidí vám můžou být lhostejné. Tím, že se jimi budete řídit, si jedině zkomplikujete život. Řiďte se vlastními názory a vlastní hlavou!

Býk

Odložte veškeré povinnosti a věnujte se svému partnerovi. Co kdybyste mu zavolali do práce a domluvili si rande tak, jak jste si ho domlouvali dřív?

Blíženci

Potíže můžete mít s prací, kterou odevzdáváte. Je sice stejně kvalitní, jako vždycky, ale váš nadřízený má přesto pocit, že by ji měl zkritizovat.

Rak

Když partner přijde s nějakou zaručenou zprávou, snažte se ho zabrzdit. Velice rychle se ukáže, že mu někdo lhal. Teď musíte zjistit, proč to dělal.

Lev

Náladovým lidem, kteří navíc mění své názory podle toho, jak se jim to zrovna hodí, se raději vyhýbejte. Do života by vám vnesli zbytečný stres.

Panna

Dávejte si pozor, abyste si nenaplánovali víc práce, než jste schopni zvládnout. Luna ve vašem znamení vás k tomu sice nutí, ale vy podlehnout nesmíte.

Váhy

Luna v Panně vás nutí, abyste se zamysleli nad svou minulostí. S údivem zjistíte, že i to, co jste dosud považovali za prohru, vám vlastně prospělo.

Štír

Luna v Panně vám může poslat do práce kontrolory. Nic sice nenajdou, ale vy budete přesto uvažovat, kdo z vašich nepřátel může za to, že vůbec přišli.

Střelec

Luna v Panně se zachová tak trochu zlomyslně. Ke své práci, kterou máte hotovou, vám přidají to, co nestíhá kolega, který se dosud jen flákal.

Kozoroh

Člověk, který chce neustále rozebírat to, co cítíte a co si myslíte, to opravdu nedělá ze zlé vůle. Odpovídejte mu tak, abyste ho zbytečně neurazili.

Vodnář

To, že si vyrazíte koupit nějaký módní doplněk, ještě neznamená, že uspějete. V praxi to dopadne tak, že toho spoustu prohlédnete a nic si nevyberete.

Ryby

Na večerní party jděte, i když se vám nechce. Opět se prokáže, že nejlépe dopadnou společenské akce, na které se netěšíte a nejraději byste je odmítli.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA