Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 9. den (10.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

To, co vám řekne váš partner, vážně neberte. Když později ochladne, zjistíte, že jeho zjitřené emoce s vámi a vaším jednáním nemají nic společného.

Býk

Veškeré pracovní nabídky dobře zvažte. Ta, která přijde, nevypadá sice na první pohled nijak exkluzivně, ale skrývají se v ní zajímavé benefity.

Blíženci

Představa, že se domluvíte se svým dosavadním protivníkem, je velice naivní. Půjde proti vám i v případě, že by na tom nejvíce prodělal on sám.

Rak

Když něco chcete, mluvte jasně a své požadavky pronášejte jednoznačně. Není to sice vaše obvyklá taktika, ale jinak dnes šance na úspěch nevznikne.

Lev

Pozvání na ples nebo na jinou společenskou akci, které dnes dostanete, do koše nepatří. Zjistěte si přesně, kdy a kde to bude, a začněte se chystat.

Panna

Snažte se svému životnímu druhovi říct alespoň něco hezkého. Bytostně potřebuje vědět, že nejste jen pracovní tým, ale že jste pořád trochu i milenci.

Váhy

Můžete si vybrat, zda svým jednáním zklamete někoho jiného nebo naštvete sami sebe. Možná by bylo nejlepší, kdybyste nakonec neudělali vůbec nic.

Štír

Za to, co dělají ostatní lidé, zodpovědní nejste. To, že se vám spousta lidí snaží namluvit, že to tak je, ještě neznamená, že jim musíte věřit.

Střelec

Všechny rodinné záležitosti se najednou řeší. Od vás se chce, abyste do ničeho nezasahovali a jen se těšili z toho, že se všechno zase dává dohromady.

Kozoroh

Když vám někdo, kdo se považuje za autoritu, začne vysvětlovat, že se chováte nerozumně, zbytečně se nerozčilujte. Spíše přemýšlejte, zda nemá pravdu.

Vodnář

Člověk, který má pocit, že vás lichotkami dostane tam, kde vás potřebuje mít, ani netuší, jak se mýlí. Jde o taktiku, která mu u vás nikdy nevyjde.

Ryby

Přiznejte si, že potřebujete spoustu lásky. Až dosud jste tvrdili, že se klidně obejdete bez partnera. Teď je vám jasné, že tím lžete jen sami sobě.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA