Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 6. den (7.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

V práci se nic zásadního neděje, ale odpoledne vám všechno vynahradí. Těšte se na uznání a možná i novou lásku. Přijde z naprosto neočekávané strany.

Býk

Venuše, která bude nadále pozitivně ovlivňovat váš citový a erotický život, zažene veškerou nudu. Objeví se ctitel, který se hned tak odbýt nenechá!

Blíženci

Hlavně si nemyslete, že od průšvihů jsou druzí a vám se nic takového stát nemůže. To, že dnes vyjdete ze všeho beze šrámu, se dá hodnotit jako zázrak.

Rak

Počítejte s tím, že se všechno protáhne. Když se někam potřebujete dostat, vyrazte pro jistotu o půl hodiny dřív. Jde o taktiku, na které jen získáte!

Lev

V lásce jde všechno daleko rychleji, než jste čekali. Zejména odpoledne se můžete rozhodnout v této oblasti pro zásadní a hlavně nevratnou změnu.

Panna

Vstup Venuše do Střelce vám moc velkou radost neudělá. Miláček rychle zapomene na to, co jste si domluvili, a začne prosazovat nová pravidla.

Váhy

To, že se v práci dozvíte, že je nějaký úkol jednoduchý, ještě neznamená, že ho tak budete vnímat i vy. Pro vás bude jeho zvládnutí opravdu náročné.

Štír

Vstup Venuše do vašeho sektoru majetku vlastního přináší šanci na výhodné investiční nákupy. Obvykle je rádi nemáte, ale dnes byste se měli překonat.

Střelec

Venuše, která se dostává do vašeho znamení, dává vašemu citovému životu nové pozitivní impulsy. Konečně se k vám vrátila láska a s ní i štěstí!

Kozoroh

Luna se dostává do Vodnáře a vy si začínáte vychutnávat život. Kvůli zábavě dokonce přetáhnete polední přestávku, což je u vás věc naprosto nevídaná.

Vodnář

Připravte se na souboj vůlí! To, že miláček s něčím nesouhlasí, nesmí být důvod, abyste to vzdali. Musíte mu vysvětlit, že je to pro něj to nejlepší!

Ryby

Venuše ve vašem sektoru práce z vás udělá miláčka vašeho šéfa. On sice tvrdí, že vás obdivuje jen kvůli práci, ale vy si tím tak úplně jistí nejste.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA