Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 38. den (8.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Nápady, s nimiž přijdou kamarádi, musíte chytit v letu a okamžitě rozvinout. Přinesl vám je sextil mezi Sluncem a Jupiterem a jsou opravdu vynikající.

Býk

Zejména v práci musíte kromě svých záležitostí hlídat ještě i práci svých kolegů. Dosud vám to docela lichotilo, ale teď vám to začíná lézt na nervy.

Blíženci

Na sextilu mezi Merkurem a Marsem můžete vydělat víc, než si umíte představit. Je jen potřeba, abyste si byli jistí svou pravdou a taky ji prosazovali.

Rak

Kvůli tomu, že se na vás osobně štěstí neusmívá, se nestresujte. Vám stačí, když se bude pozitivně projevovat v životech těch, které máte rádi.

Lev

Jakmile se dozvíte, že něco nejde, je to pro vás mocná motivace. Moc rád okolnímu světu dokážete, že jiným to možná nejde, ale vás se to netýká.

Panna

Naschvály, které si děti vzájemně dělají, trpět nesmíte. Z toho, co teď vypadá jako dětská hra, se mohou rychle vyvinout spory na celý život.

Váhy

O své starosti se podělte s člověkem, který je pochopí a který navíc umí mlčet. Naštěstí se ve vašem okolí pár takových důvěryhodných lidí nachází.

Štír

V práci se do ničeho nového nevrhejte. Při Luně v Rybách bude ve všem, na čem se dnes začne pracovat, příliš mnoho emocí a příliš málo zdravého rozumu.

Střelec

Sextil mezi Sluncem a Jupiterem vám dává šance, o kterých ostatní jenom sní. Celý den musíte být soustředění a jen hlídat, aby vám žádná neutekla.

Kozoroh

V rámci péče o záda si nechte poradit opravdu dobrou rehabilitaci. Ve vašem případě nejde vůbec o to, kolik stojí, ale o to, aby byla hodně kvalitní.

Vodnář

Dopoledne se na vás široce usmívá štěstí. Neztrácejte čas úvahami o tom, čím jste si to zasloužili, ale buďte rádi, že se karta konečně obrátila.

Ryby

Počítejte s tím, že většina praktických starostí je na vás. Dosud jste to brali mlčky na vědomí, ale teď vás už pasivita vašeho partnera začíná štvát.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA