Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 66. den (8.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Na rádoby vtipné poznámky svého nadřízeného raději nereagujte. Kdybyste mu řekli to, co si opravdu myslíte, za rámeček by si to rozhodně nedal.

Býk

Neustále uvažujete o tom, že byste chtěli stavět. Měli byste si však promluvit s člověkem, který podobnou akci absolvoval, a na všechno se ho vyptat.

Blíženci

Když si chcete večer někam vyrazit s kamarády, snadné to nebude. Váš partner má pocit, že by si vaši společnost zasloužil spíše on a bude naštvaný.

Rak

Úvahy o tom, jaký má vás život vlastně smysl, vás jen zdržují od důležitějších věcí. Nebylo by lepší, kdybyste se na ně vykašlali a prostě žili?

Lev

Jsou věci, které byste dál už odkládat neměli. Dosud jste se mohli vymlouvat na to, že jste zapomněli, ale už dnes příliš důvěryhodně znít nebude.

Panna

Okouzlení, které přijde, bude nečekané, ale o to intenzivnější. Pocítíte to, na co jste už dávno zapomněli a budete marně přemýšlet, co máte dělat.

Váhy

Váš partnerský vztah se najednou uvolnil. Vy přestáváte mít pocit, že na vás partner zbytečně tlačí, a on si přestal bát, že s ním budete manipulovat.

Štír

Pozor dávejte zejména při manipulaci s těžkými předměty. Zejména v práci se jakékoli fyzické práci vyhýbejte. Kromě bolestí zda by vám nic nepřinesla.

Střelec

Nadřízeného se nebojte. Když vám říká, že opravdu chce vědět, co si myslíte, můžete si být jistí, že to opravdu chce. Kromě vás mu pravdu nikdo nepoví.

Kozoroh

Při Luně v Beranu chcete mít hotové všechno rychle a bez zbytečného zdržování. Na večer si za odměnu naplánujte návštěvu kina nebo podobnou zábavu.

Vodnář

Při konjunkci Slunce s Neptunem hrozí srážka s podvodníkem. Nakonec mu sice nenaletíte, ale je vám jasné, že tentokrát to bylo opravdu o fous.

Ryby

Jsou věci, které nezvládnete, i když se budete opravdu hodně snažit. Nebylo by lepší, kdybyste si to včas přiznali a poohlédli se po účinné pomoci?

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA