Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 67. den (9.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Nejdříve povinnosti, potom zábava. Když se tak budete chovat, budete mít celý den dobrou náladu. Navíc budete skvělým příkladem vlastním dětem.

Býk

Nikomu nedovolte, aby zpochybnil vaši autoritu. Zvláště váš miláček musí pochopit, že každé vaše slovo je zákonem, jímž se rodina musí řídit.

Blíženci

Co kdybyste vyrazili na výlet na kolech? Bude to zajímavý zážitek. Navíc zjistíte, že se zima na vašem fyzickém stavu nijak negativně nepodepsala.

Rak

Jsou věci, ke kterým partnera nepřemluvíte. Pokud si chcete vyjet do exotické destinace, přestaňte ho přemlouvat. Místo toho se domluvte s kamarády.

Lev

Jsou věci, ve kterých byste partnerovi ustupovat neměli. Když to uděláte, stanete se terčem žertů, jimiž by vaše hrdost velice negativně utrpěla.

Panna

Ráno vyrazte na farmářský trh nebo na jinou podobnou akci. Nakoupíte tam spoustu dobrého jídla. Navíc potkáte kamarády, které jste dlouho neviděli.

Váhy

Všechno, co uděláte, působí jako stabilizátor vašeho vztahu. Váš partner konečně pochopí, že by bez vás nedokázal žít. Dokonce to řekne i nahlas!

Štír

Dejte dětem jistotu a pevné mantinely! Nebude se jim to sice ani trochu líbit, ale dost rychle pochopí, že je to přesně to, co jim velice prospívá.

Střelec

Na kosmetiku, parfémy a jiné podobné zbytečnosti nelitujte peněz. Jsou to sice zdánlivé maličkosti, ale vašemu životu dodají daleko vyšší kvalitu.

Kozoroh

Setkání s člověkem, který vás na první pohled zaujme, se ukáže jako riskantní. Víte, že byste se měli rozloučit a jít domů, ale vůbec se vám nechce.

Vodnář

Na to, že byste se pořádně vyspali, zapomeňte. Den bude plný podnětů, na které musíte reagovat. Večer se pak sejdete s kamarády a všechno proberete.

Ryby

Je potřeba, abyste jednali o penězích. Když pro někoho ve svém volném čase pracujete, mělo by být jasné, kolik za svou práci nakonec dostanete.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA