Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 67. den (9.3.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Nejdříve povinnosti, potom zábava. Když se tak budete chovat, budete mít celý den dobrou náladu. Navíc budete skvělým příkladem vlastním dětem.

Býk

Nikomu nedovolte, aby zpochybnil vaši autoritu. Zvláště váš miláček musí pochopit, že každé vaše slovo je zákonem, jímž se rodina musí řídit.

Blíženci

Co kdybyste vyrazili na výlet na kolech? Bude to zajímavý zážitek. Navíc zjistíte, že se zima na vašem fyzickém stavu nijak negativně nepodepsala.

Rak

Jsou věci, ke kterým partnera nepřemluvíte. Pokud si chcete vyjet do exotické destinace, přestaňte ho přemlouvat. Místo toho se domluvte s kamarády.

Lev

Jsou věci, ve kterých byste partnerovi ustupovat neměli. Když to uděláte, stanete se terčem žertů, jimiž by vaše hrdost velice negativně utrpěla.

Panna

Ráno vyrazte na farmářský trh nebo na jinou podobnou akci. Nakoupíte tam spoustu dobrého jídla. Navíc potkáte kamarády, které jste dlouho neviděli.

Váhy

Všechno, co uděláte, působí jako stabilizátor vašeho vztahu. Váš partner konečně pochopí, že by bez vás nedokázal žít. Dokonce to řekne i nahlas!

Štír

Dejte dětem jistotu a pevné mantinely! Nebude se jim to sice ani trochu líbit, ale dost rychle pochopí, že je to přesně to, co jim velice prospívá.

Střelec

Na kosmetiku, parfémy a jiné podobné zbytečnosti nelitujte peněz. Jsou to sice zdánlivé maličkosti, ale vašemu životu dodají daleko vyšší kvalitu.

Kozoroh

Setkání s člověkem, který vás na první pohled zaujme, se ukáže jako riskantní. Víte, že byste se měli rozloučit a jít domů, ale vůbec se vám nechce.

Vodnář

Na to, že byste se pořádně vyspali, zapomeňte. Den bude plný podnětů, na které musíte reagovat. Večer se pak sejdete s kamarády a všechno proberete.

Ryby

Je potřeba, abyste jednali o penězích. Když pro někoho ve svém volném čase pracujete, mělo by být jasné, kolik za svou práci nakonec dostanete.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA