Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 900 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 900 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 326. den (23.11.2022)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Lidi, kteří se hodlají obohatit na váš úkor, musíte včas zarazit. Jakmile jim dáte najevo, že s nimi jejich hru hrát nebudete, všechno se vyjasní.

Býk

Novoluní ve Střelci vás nutí, abyste se zamysleli sami nad sebou. Pochopíte, že před tím, co vám nejde, nesmíte uhýbat, ale musíte se s tím porvat.

Blíženci

Všechno, co dnes chcete začít, byste měli pobrat s partnerem. Když vám řekne, že se mu to nelíbí, a vysvětlí, proč, měli byste raději vycouvat.

Rak

Novoluní vás zbavuje energie. Pokud den alespoň trochu chcete a potřebujete zvládnout podle svých představ, měly byste pracovní zátěž omezit.

Lev

V práci na vás budou tvrdší, než by se vám líbilo. Přesto bude lepší, když o výpovědi uvažovat nebudete. Zjistili byste, že je to v každé práci stejné.

Panna

Sliby, které padnou, moc vážně neberte. Když sami usoudíte, že jim uvěříte až ve chvíli, kdy se začnou zcela reálně plnit, bude to pro vás lepší.

Váhy

Novoluní ve Střelci vás žene do společnosti, kde se cítíte jako Ryba ve vodě. Všem akcím, kde byste se mohli pohádat, se naopak vyhýbejte obloukem.

Štír

S rozhodnutími svých dětí nemusíte být spokojení, ale nic s nimi nenaděláte. Čím dříve si uvědomíte, že je to jejich cesta, tím to bude jednodušší.

Střelec

Novoluní ve vašem znamení je inspirativní. Rozhodnete se, že ještě jednou zkusíte něco, co jste vzdali jako nezvládnutelné. Tentokrát to dopadne jinak!

Kozoroh

Na lidi, kteří mlží v tom, co je vám naprosto jasné, jste upřímně a otevřeně naštvaní. Je vám jasné, proč to dělají, ale tolerovat je nedokážete.

Vodnář

Novoluní ve vašem sektoru přátel vám z této strany přinese spoustu nabídek. Mezi nimi bude i jedna sportovního charakteru. O té pak musíte přemýšlet.

Ryby

Novoluní ve Střelci vás nutí úvahám nad rozvojem své kariéry. Kdyby vás v tomto směru něco zajímavého napadlo, uskutečněte to co nejrychleji!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 90 Kč/min., maximální délka hovoru 13 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA