Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 500 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2022 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2022 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 500 102 a linka pro horoskop na rok 2022 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 17. týden (25.4.2022 - 1.5.2022)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Zkraje týdne se věnujte tomu, co je důležité a co nepočká. Když půjde všechno dobře, budete mít ve středu hotovo a můžete pozornost upřít jeden na druhého.

Býk

Je vám líto, že už nejste tak mladí jako v době, kdy jste spolu začínali. Když vám ale Beran řekne, že to na síle jeho lásky k vám nic nemění, měli byste mu věřit. Má pravdu.

Blíženci

Pokaždé, kdy máte pocit, že jste se dostali na kraj svých sil a své trpělivosti, udělá něco, čím vám chuť do života vrátí. To, že jste v pohodě, je z valné části jeho zásluha.

Rak

Pokud jste měli pocit, že jste se v životě trochu minuli, musíte názor změnit. Vypadá to, že máte konečně šanci dohnat to, co jste v mladších letech nestihli.

Lev

Chválí vás i za to, čemu vy sami nepřikládáte celkem žádný význam. S údivem však zjišťujete, že to vidí zcela jinak a hlavně pro vás daleko příznivěji.

Panna

Jeho smysl pro humor vás opět dostane. Zejména ve čtvrtek a pátek si říkáte, že byste se na něj měli zlobit, ale místo toho se spolu s ním začnete smát.

Váhy

Když vám řekne, že pro sebe potřebuje víc času, protože má spoustu práce, neberte si to osobně. Vašemu Beranu tím jen říká, že v tomto týdnu budete sami častěji, než dosud.

Štír

Na to, abyste ho upozorňovali na možné chyby, které by mohl udělat, není vhodný čas. Vy se sice můžete snažit, ale on vás stejně poslouchat nebude. Nechejte ho jeho osudu!

Střelec

Jeho výroky se nehodláte zabývat. Váš Beran se vás sice může pokusit k nějakému stanovisku vyprovokovat, ale vy o tom vůbec neuvažujete.

Kozoroh

Do přemýšlení o tom, co máte dělat, abyste ho zbytečně nerozčilovali, se vám vůbec nechce. Místo toho přemýšlíte, zda by nebylo lepší, kdybyste si našli někoho lepšího.

Vodnář

Když vám řekne, že vás chce před něčím zachránit, měli byste zpozornět. Před jedním průšvihem vás tím zachrání, ale do několika dalších by vás tím dostal.

Ryby

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, vám dokáže vysvětlit něco, co se dosud nikomu nepodařilo. Máte štěstí na opravdu chytrého Berana.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 50 Kč/min., maximální délka hovoru 24 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA