Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 49. týden (3.12.2018 - 9.12.2018)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

O tom, že by vás ohledně erotiky nebolela hlava, můžete leda tak snít. Pokaždé, kdy si řeknete, že už je všechno v pořádku a miláček dostal rozum, se stane něco, co vás přesvědčí, že jste se ve svém odhadu zásadně zmýlili. Miláček je ve stavu, kdy sex vyžaduje každých pět minut nebo o něj nestojí vůbec. Vy pak musíte přemýšlet, v jaké je zrovna náladě a co vlastně chce.

Býk

Pondělní, úterní a středeční večer, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, se rýsuje naprosto skvěle. S partnerem si vyjdete vstříc v míře, která vás samotné překvapuje. Ve výsledku bude pán z vašeho páru rád a dobrovolně umývat nádobí, protože chce, aby jeho dáma byla v té nejlepší náladě. A dáma dá chladit šampaňské, protože sex bez bublinek by přece nebyl ono...

Blíženci

Novoluní, které se v pátek odehrává ve vašem partnerském sektoru, vás postaví před hodně zajímavé situace. Týkají se zvláště nových erotických objevů. Člověk, kterého si na pátek a možná i na celý víkend vezmete do postele, se stane vaším osudem. Časem sice můžete pochopit, že i on má své mouchy, ale sílu vašeho vztahu a kvalitu erotické přitažlivosti to nezmění.

Rak

Když miláček přijde s tím, že byste mohli vybočit z vyjetých kolejí a místo doma trávit noc v hotelu, musíte správně zareagovat. Hlavně mu nevysvětlujte, že je to zbytečné utrácení a že to není potřeba, protože postel máte přece i doma. Berte to jako šanci pro osvěžení a vylepšení vašeho erotického života. Efekt, který přijde, vás přesvědčí, že šlo o investici, která se vám mnohokrát vrátila.

Lev

I když máte v erotice neskutečné množství nápadů, měli byste je nejdříve trochu třídit. Když jimi miláčka zasypete, nepotěšíte ho, ale spíše ho vyděsíte. Bude mít pocit, že vaše erotické potřeby převyšují možnosti, které má k jejich uspokojení. Situace není sice zdaleka tak divoká, jak mu připadá, ale to byste mu vysvětlovali jen obtížně. Navíc by vám stejně moc nevěřil.

Panna

V každém sexshopu, do kterého nahlédnete, budete vítanými zákazníky. Necháte si předvést všechny poslední novinky a vyberete si z nich ty nejlepší. Nezapomeňte se zamyslet i nad tím, co by udělalo radost vašemu partnerovi. Bude vás to sice stát minimálně dvojnásobek, ale to vám vůbec nevadí. Rozkoše, které spolu zažijete, za nějakou tu korunu opravdu stojí!

Váhy

I když máte ohledně kvality svého erotického života tu nejlepší vůli, není vám přáno. Pokaždé, kdy s miláčkem usoudíte, že konečně přišla ta pravá chvíle, se stane něco, co vám vaše záměry překazí. Koncem týdne se tak dostanete do rezignovaného stavu, kdy zapomenete na všechny rafinovanosti. Veškeré vaše touhy se zkoncentrují na deseti nikým a ničím nerušených minutách.

Štír

Od pondělního večera do čtvrtečního časného rána, kdy je Luna ve vašem znamení, budete myslet na erotiku velmi soustředěně a s velkou chutí. Navíc vyzařujete takový sexappeal, že jste s minimální námahou ve středu schopni svést i samotného Mikuláše. Kdyby vám nestačil, nevadí. Přece máte v záloze ještě i anděla a v krajním případě dokonce párek sexy čertů!

Střelec

To, co vám miláček ohledně sexu a erotiky sděluje, zní sice velice nepravděpodobně, ale je to stoprocentní pravda. Když říká, že mu erotika s nikým jiným nechutnala tak, jak mu chutná s vámi, má ve všem pravdu. Je jen potřeba, abyste si vy v tomto ohledu začali věřit víc, než jste si věřili dosud. Jen tak pochopíte, že pro něj opravdu fungujete jako skutečné ztělesnění i jeho nejodvážnějších snů.

Kozoroh

Rady, které mluví o tom, že byste měli hned po přečtení mazat veškeré zprávy a kompromitující maily, jsou sice banální, ale pořád platné. Pokud nějaké takové v mobilu máte, proberte je co nejdříve. Ve čtvrtek, kdy se Merkur obrací do přímého chodu a kdy bude váš miláček zvědavější, než je zdrávo, bude na veškerá taková protiopatření už opravdu pozdě.

Vodnář

Vy sami máte v tom, co chcete od erotického života, naprosto jasno. Teď je jen potřeba, abyste to miláčkovi vysvětlili tak, aby pochopil, že by mohl vaše představy sdílet spolu s vámi. Než ho rozpovídáte, bude to poměrně obtížné. Až později pochopíte, že je to vlastně poprvé, kdy se spolu upřímně bavíte o svých erotických prioritách a o tom, co vám po této stránce dělá dobře.

Ryby

Hovory o tom, co dělal váš miláček se svými bývalými láskami a co s nimi zažil, raději neprovokujte. Informace byste sice získali, ale zároveň byste po nich téměř jistě přišli o dobrý spánek. Bude lepší, když svou zvědavost potlačíte a na nic se ptát nebudete. Když partnerovi dovolíte, aby měl tajemství, a sami si necháte svoje, bude to pro váš vztah i duševní klid daleko lepší.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA