Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 40. týden (1.10.2018 - 7.10.2018)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Jste ve stavu, který neznáte a s nímž dosud nemáte zkušenosti. Zatímco miláček po sexu vyloženě touží, vy hledáte každou příležitost, abyste se mu mohli vyhnout. Navíc si jako zdůvodnění vymýšlíte záminky, kterým miláček věřit nedokáže, ani kdyby opravdu moc chtěl. Co kdybyste mu jednoduše řekli, že po sexu sice netoužíte, ale že to s ním nemá nic společného?

Býk

Bývalý partner, který vám začne vysvětlovat, že byste si měli alespoň občas dopřát sex, který mezi vámi přece vždycky bezchybně fungoval, potřebuje, abyste ho poslali do háje. Klidně mu řekněte, že jeho nápady se vám ani trochu nelíbí. To, že se bojíte, že by opakovaný sex mohl znamenat znovuoživení vztahu, mu raději neříkejte. Právě proto vám společnou noc přece navrhl...

Blíženci

Miláčkova představa, kdy vám začne vysvětlovat, že by se s vámi moc rád miloval v mořském přílivu, vás nejdříve zarazí a pak potěší. Naprosto překvapení pak zůstanete v momentě, kdy vám partner začne vysvětlovat, že by vám i sobě moc rád dopřál ještě jednu dovolenou, kdy byste mohli jeho sny převést do reality. Neusmívejte se, protože to myslí naprosto vážně.

Rak

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, svého miláčka nepoznáváte. Mazlit se chce snad ještě intenzivněji než v době, kdy jste spolu začínali. Nepřemýšlejte, zda je to tím, že konečně pochopil, jak moc jen dotyky potřebujete, nebo tím, že díky Luně ve svém znamení vysíláte energii, které se nedá odolat. V každém případě si tyto dva dny krásně užijete.

Lev

V pátek, kdy je Luna ve Štíru stacionární a tedy hodně silná, vám hrozí projevy zbytečné a dokonce zničující žárlivosti. Miláček navíc vaše slova nevezme jako žert, ale spolehlivě se naštve. Vy se pak budete muset omlouvat a vysvětlovat, že jste to nemysleli vážně a že vás špatně pochopil. Nebylo by lepší, kdybyste svou žárlivost ovládli a podobné situaci se nevystavili?

Panna

Tím, že se budete snažit o upoutání člověka, který o vás evidentně nemá zájem, jen zbytečně ztrácíte čas. Možná by bylo lepší, kdybyste se na něj vykašlali a přesměrovali pozornost na někoho jiného. Člověk, který se kolem vás už dlouho točí, si odměnu v podobě vaší erotické přízně zaslouží už jen za vytrvalost, se kterou vás bez ohledu na vás nezájem dobývá.

Váhy

Partner, který vám jako jeden z narozeninových dárků dá čokoládu, určenou k malování na tělo, to myslí opravdu dobře. Jde sice o dárek, který vás zaskočí, ale pak si řeknete, že byste to měli vyzkoušet. Využijte k tomu páteční večer. Luna ve Lvu aktivuje vaše i miláčkovy umělecko-erotické sklony tak, že budete oba maximálně spokojení. Bude to nezapomenutelný zážitek.

Štír

V pátek, kdy je Venuše ve vašem znamení stacionární, se můžete těšit na spoustu zajímavých erotických zážitků. O to, abyste miláčka přiměli k aktivitě, se nemusíte snažit. Miláček se začne mazlit hned ráno sám. Navíc vám řekne, že kdyby bylo na něm, nešli byste to práce a on by vás z postele celý den nepustil. Víte, že je to nadsázka, ale přesto vám tím udělá radost.

Střelec

Pozornost svého miláčka nezískáte automaticky, ale to je pro vás spíše podnět k projevům aktivity. K vašemu údivu přijde úspěch rychleji, než si dokážete představit. Chovejte se tak, jak vám velí instinkt. Partner pak nahlas řekne, že mu rozhodné gesto, s nímž jste mu z ruky vzali knížku a nechali ji pomalu spadnout na zem, přišlo jako něco neskutečně vzrušujícího a erotického.

Kozoroh

Vaše pozice manažera vlastního erotického života právě prochází zátěžovým testem. Týká se to zejména úterý a středy. Luna se nachází ve vašem partnerském sektoru a vy najednou zjišťujete, že miláčka k sexu vůbec nemusíte přemlouvat. Stačí malá zmínka o vašem plánovaném erotickém večerním programu a partner hned hoří. O víkendu, kdy bude Luna v Panně, se plamen trochu zmírní, ale i tak to bude mezi vámi vzrušující a krásné...

Vodnář

V sexu nic nového nezkoušejte. Momentálně bude lepší, když se omezíte na klasiku. Ještě lepší by však byl stav, kdy byste veškerou aktivitu nechali na miláčkovi a sami se jím nechali vést. Vyhnete se tak situaci, kdy by vám celkem bezdůvodně vytkl, že podobu vašeho erotického života určujete výhradně vy, zatímco to, co by udělalo radost jemu, nikoho nezajímá.

Ryby

V úterý a ve středu, kdy Slunce prochází vaším sektorem romantiky, se máte opravdu na co těšit. Miláček se rozhodl, že vašemu erotickému životu dá novou jiskru. Vy pak musíte zkonstatovat, že se mu to opravdu podařilo. Pro jistotu se ho však neptejte, kde k tomu vzal inspiraci. Vy byste sice svůj dotaz mohli myslet jako žert, ale on by se urazil a opravdu naštval.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA