Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 44. týden (29.10.2018 - 4.11.2018)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Všechny své erotické zkušenosti, které jste nasbírali a které jste sami na vlastní kůži zkusili, můžete předat s úspěchem dál. S údivem zjistíte, že se pro své kamarády stáváte něčím jako erotickým guru. Když si v této oblasti neví s něčím rady, jste první, za kým se vypraví. Patrně ví, se že v sexu vyznáte a přitom umíte být v pravou chvíli mlčenlivější, než příslovečný hrob.

Býk

Představa miláčka, který bude bez debat a diskusí plnit každé vaše erotické přání, se patrně nesplní. Váš životní druh má v tomto směru poměrně jasné a vycizelované požadavky. Když vás s nimi seznámí, budete muset zkonstatovat, že s jeho submitivitou počítat nemůžete. V praxi to naopak bude vypadat tak, že on bude vydávat rozkazy a pokyny, které vy budete plnit.

Blíženci

S erotikou hospodařte jako se vzácným kořením. V pátek a v sobotu se do ničeho nenuťte. Luna je v Panně a miláček by vám leda tak vytknul, že na nic jiného než na radovánky nemyslíte. Když ale své erotické projevy odložíte na neděli, bude to něco naprosto jiného. Luna se dostává do Vah a vytváří situace, kdy zjistíte, že miláček na vaše objetí vyloženě čeká a náležitě si ho vychutnává.

Rak

Hrou na kočku a myš zbytečně ztrácíte čas a energii. Když o někoho máte erotický zájem, vylezte ze své ulity a dejte mu své city a emoce jasně najevo. Pokud to neuděláte, riskujete stav, kdy vám krásně rozpracovaného miláčka někdo ukořistí rovnou před nosem. A když se ho pak zeptáte, proč se nechal, dozvíte se, že neměl trpělivost, aby dál čekal, jak se rozhodnete...

Lev

Se vším, co je pro vás důležité, počkejte do středy. Pro erotiku to platí dvojnásob! Zatímco na začátku týdne byste museli svého miláčka ke každému projevu něžnosti vyloženě přemlouvat, ve středu se situace zásadně zlomí. Partner pochopí, že si při své pasivitě moc neužije a do náruče vám skočí sám. Navíc využije Merkura ze Střelce a jasně vám řekne, co od vás při sexu chce!

Panna

Prožili jste sex, kdy jste si jen užívali a díky tomu mohli zapomenout na všechno, co se kolem vás děje? Pokud ne, máte vynikající šanci! Využijte i tomu pondělní konjunkci mezi Merkurem a Jupiterem. Vzhledem k silně obsazenému znamení Štíra se bez problémů dostanete do stavu, kdy pro vás erotika bude tím nejdůležitějším. O nic dalšího se starat nemusíte. Stačí, když to řeknete svému miláčkovi. Ten zbytek rád a s chutí zajistí sám.

Váhy

Přes týden sice v celibátu nežijete, ale je vám jasné, že to pořád není ono. Nepropadejte však zbytečné panice! Počkejte si na neděli, kdy vám Luna ve vašem znamení veškeré strádání vynahradí. Navíc se s partnerem nemusíte na ničem domlouvat. Je mu naprosto jasné, co po něm chcete. O tom, že vám to poskytne rád a s chutí, nepochybujte. Ví, že se mu to bude líbit taky.

Štír

V pondělí a v úterý, kdy je Venuše ještě ve vašem znamení, si sex náležitě užijete. V dalších dnech je však doporučeníhodná opatrnost. Počítejte s nabídkou na erotický románek. Vy ji však nemůžete přijmout. Když se do něj pustíte, počítejte s tím, že se o tom bude mluvit podstatně víc, než je zdrávo. To, že polovina řečí nemá se realitou nic společného, nikoho zajímat nebude.

Střelec

Nezdá se vám, že v poslední době berete sex a partnerskou erotiku až příliš vážně? Možná by bylo lepší, kdybyste se alespoň občas vrátili k tomu, co jste spolu s takovou chutí provozovali na začátku vašeho vztahu. Zkuste si třeba do postele vzít misku s ledovými kostkami a jemně se jimi navzájem masírovat. Sami se budete divit, jak je to vzrušující a jak se vám to bude líbit.

Kozoroh

Především si uvědomte, že zlomyslné poznámky do erotického života nepatří. Když začnete jedovatě hodnotit to, co pro vás a s vámi partner v posteli dělá, partnerskou harmonii to nikterak neposílí. Místo toho se můžete dočkat momentu, kdy se partner zvedne, nahlas prohlásí, že to s vámi nemá cenu a vyrazí někam, kam se vám ho přes veškerou snahu následovat nepodaří.

Vodnář

I když váš miláček dává přednost vzrušujícímu sexu v místech, kde vás někdo může přistihnout, vy byste se tím souhlasit neměli. Jste sice životní kaskadér, ale taky umíte správně odhadnout míru rizika. Dojde vám, že sex ve výtahu, ve zkušební kabince nebo někde ve skladu, by byl sice vzrušující, ale trapas, který by následoval, kdyby na vás někdo přišel, by byl k nevydýchání.

Ryby

To, že vás bude v pondělí a v úterý lákat jakýkoliv sex ve vodě, je vzhledem k Luně v Raku vysoce pravděpodobné. Přesto si dávejte pozor. Možná by bylo lepší, kdybyste se ve sprše nebo ve vaně jen mazlili a na milování se přesunuli do postele. Vyhnete se tak možnému uklouznutí. To by s sebou v lepším případě přineslo natažené vazy v koleně a v horším třeba i poškození kloubů jako takových...

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA