Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 43. týden (22.10.2018 - 28.10.2018)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Jsou věci, kterým se vyhýbat nemůžete. Když má miláček pocit, že věnujete erotice pozornost, kterou byste měli věnovat jiným aspektům vašeho partnerského života, měli byste se ho zeptat, jak si to konkrétně představuje. To, co se dozvíte, pro vás bude dost šok. Váš partner usoudí, že by bylo nejlepší, kdybyste sex naprosto zrušili a omezili se jen na něžnosti.

Býk

Úplněk, který ve vašem znamení probíhá ve středu, má na vaše soužití vyloženě magický vliv. Kdyby to jen trochu šlo, pokuste se ho využít k milování. Sex ve světle měsíce bude probíhat krásně a navíc přesně tak, jak si představujete. Miláček tím bude sice zprvu trochu překvapený, ale pak usoudí, že byste si podobné zážitky mohli zopakovat každý měsíc.

Blíženci

Můžete mít pocit, že se s partnerem v erotické oblasti tak trochu míjíte. Zatímco vy byste chtěli, aby sex probíhal spontánně a ve chvíli, kdy na něj máte chuť, dává váš protějšek přednost plánování. Během pracovní části týdne, kdy máte oba povinností až nad hlavu, jeho přístup chápete a tolerujete, ale o víkendu byste rádi dali přednost uvolněnějšímu přístupu.

Rak

Pokud si někdo myslí, že vás do postele naláká na cituplné historky a hovory o tom, jak je nešťastný a jak ho nikdo nechápe, musí zjistit, že to je omyl. To, že jste na takové řeči už párkrát naletěli a pak toho trpce litovali, mu však vysvětlovat nemusíte. Opravdu není důvod, aby právě tento člověk věděl o vašem dosavadním erotickém životě víc, než je bezpodmínečně nutné.

Lev

Člověk, kterého jste dosud zdálky obdivovali, se vám energicky vžene do života. Pro vás to bude znamenat sice spoustu nových zážitků, ale zároveň zásadní erotické zklamání. Velice rychle pochopíte, že jde o člověka, s nímž si po erotické stránce nemáte co říct. Pak budete přemýšlet, zda s ním z praktických důvodů zůstat, nebo zda se máte na všechno vykašlat a začít jinde a jinak.

Panna

Hlavně byste si měli uvědomit, že se vaše erotické problémy samy od sebe nevyřeší. Jakmile zkonstatujete, že jsou, měli byste je začít likvidovat dřív, než vám přerostou přes hlavu. Využijte k tomu pondělí, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Plutem. S jeho pomocí rozpovídáte i svého miláčka. Konečně pochopí, že si jen nevymýšlíte, ale že problém, který mezi vámi je, je naprosto reálný a hodný pozornosti.

Váhy

Než partnerovi začnete vysvětlovat, že u vás v posteli panuje neskutečná nuda, se kterou musíte hned něco udělat, zabrzděte. Především se zamyslete nad tím, proč si něco takového vůbec myslíte. Hlavně si nenechte namluvit, že u kamarádů a kamarádek je to lepší. To, co vám o svém skvělém erotickém životě povídají, nemá s pravdou a s realitou vůbec nic společného.

Štír

Na krásný sex se můžete těšit zejména ve středu. Pozitivně vás ovlivňuje sextil mezi Venuší a Saturnem. Erotická vynalézavost pod jeho vlivem sice trochu utrpí, ale zato vy i miláček prokážete neskutečnou výdrž a vynikající nasazení. Pokud jste už dlouho nezažili noc, kdy se milujete od večera skoro až do bílého rána, máte v tomto ohledu nenahraditelnou šanci!

Střelec

Silná vůle bude vaší doménou! Když se rozhodnete, že svého miláčka nejen získáte, ale i přemluvíte k navázání erotického kontaktu, taky se vám to podaří. Musíte s ním ale jednat jemně a trpělivě. Dosud máte zkušenosti s lidmi, kteří reagovali spíše na akci a tvrdé požadavky, ale tentokrát by tato taktika zklamala. Váš miláček je jemná povaha, která vyžaduje jemné jednání...

Kozoroh

Jaké si to uděláte, takové to budete mít. Pokud dáte přednost týdnu, kdy si s miláčkem budete užívat a jeden druhému budete číst přání z očí, užijete si krásnou lásku. Kdybyste však chtěli váš vztah trochu opepřit, musíte si dávat pozor. S kořením se vám může lehce utrhnout ruka. Pak by vás čekal týden, kdy byste si pořád jen něco vysvětlovali. K sexu by nedošlo, protože byste se v noci hádali.

Vodnář

O žádné partnerské změně neuvažujete. Občas si sice řeknete, že by to chtělo trochu svěžejší erotický život, ale včas se zarazíte. Stačí, abyste si uvědomili, co by to pro vás v reálu znamenalo. Po domácím klidu by byla rázem veta. Zpestření erotického života by sice přišlo, ale za vášnivé noci byste platili dny, kdy byste měli k pláči blíž, než by se vám líbilo.

Ryby

Všechno, do čeho se s miláčkem pustíte, dopadne buď dobře nebo ještě lépe. Dařit se vám bude jak v lásce, tak v tom, čemu se říká praktický život. Občas mu sice budete muset vysvětlit, že si vás nemusí pořád hlídat, protože žádné odstředivé tendence nemáte, ale i to zvládnete. O víkendu využijte šance na krásnou a hlavně o hodinu delší noc, kdy se můžete věnovat jeden druhému...

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA