Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 45. týden (5.11.2018 - 11.11.2018)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

Jde o týden, kdy toho máte v práci až nad hlavu. Když pak přijdete domů, nebudete mít na sex ani erotiku ani pomyšlení. Miláček vám však erotické prázdniny nepopřeje. Naštěstí vás nebude ke změně názoru nějak zásadně přesvědčovat. Zvolí daleko rozumnější taktiku. Napustí vám vanu a nabídne vám, že vás namasíruje. Půjde o první krásný krok, po kterém budou logicky následovat ty další a ještě krásnější.

Býk

Kamarády, kteří se rozhodnou, že jste už moc dlouho single, nezarazíte. Pokud usoudí, že vám namluví svého bratrance nebo kolegu, nedokážete jim to rozmluvit. Pak musíte uvažovat, co dál. Opravdu se vám nechce vysvětlovat, že erotickou podvýživou netrpíte a v celibátu rozhodně nežijete. Když to řeknete, museli byste prozradit i to, kdo to je. A to by byl velký průšvih...

Blíženci

Sex si máte především užít. Můžete mít sice dojem, že byste měli partnera překvapit nějakou erotickou rafinovaností, ale to není tak úplně pravda. Jde o dovednosti, s nimiž byste měli hospodařit opravdu opatrně. Vy mu předvedete něco, co považujete za vrchol svého milostného umění. On se však nenadchne, ale hned začne nahlas přemýšlet, kde a s kým jste se to naučili.

Rak

I když máte dojem, že byste se v sexu měli projevit aktivněji, všechno má svou míru. Pozor si dávejte hlavně v případě, kdy na sobě bude váš miláček mít své nejparádnější prádlo. Kdybyste mu ho v návalu vášní natrhli nebo dokonce poničili, následovala by velice ostrá reakce. Mohly byste mu sice přesvědčivě vysvětlovat, že vás tak strhla jeho krása a jeho sexappeal, ale ani to by mu náladu nevylepšilo.

Lev

Ve vašem případě je všechno otázkou vhodného načasování. V oblasti sexu se vám bude skvěle dařit hlavně v pátek a v sobotu. Luna bude v ohnivém Střelci a vy ve stavu, kdy vás sex bude lákat tak, že si kvůli němu odřeknete i odpočinek a spánek. Nebude vám chybět. Do vašeho sektoru lásky a romantiky se ve čtvrtek totiž přesunul Jupiter, který vám chybějící energii v hojné míře dodá.

Panna

Hlavně nepřemýšlejte nad tím, co jste ve svých dosavadních vztazích dělali špatně a co byste teď měli napravit. Ve vašem případě totiž hrozí, že začnete své chyby rozebírat tak, že to bude pro partnera skutečná zkouška trpělivosti. Pak už jen stačí pár dalších poznámek, aby usoudil, že mu ani sebelepší sex nestojí za to, aby musel takové řeči poslouchat a ještě na ně odpovídat.

Váhy

Váš postoj k sexu je momentálně dost extrémní. Buď máte pocit, že ho nepotřebujete, nebo ho vyžadujete v každé denní či noční hodině. Váš partner má sice pro vaše pochybnosti a výkyvy nálad pochopení. Dokonce soudí, že je to jen malá daň za váš jinak krásný a všestranně zdařilý erotický život. Buďte rádi, že jste konečně našli člověka, který vás chápe a který vám rozumí.

Štír

Zejména na začátku týdne, kdy je Luna ve vzdušných a komunikativních Vahách, od sexu zbytečně mnoho nečekejte. Kdybyste však vydrželi do středy, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní, byli byste naprosto spokojení. S miláčkem se na své potřeby dokážete vzájemně naladit tak, abyste si opět potvrdili, že k sobě patříte, a ujistit se, že by vám sex s nikým jiným vlastně ani nechutnal.

Střelec

O víkendu si můžete vybrat, zda se budete věnovat erotice nebo jiným životním radostem. Když vás miláček v neděli pozve na svatomartinské, jděte. Budete to neobyčejně zábavné. Domů se sice vrátíte hodně pozdě, ale to na průběh dalších hodin nebude mít vliv. Zjistíte, že víno, které jste právě vypili, vám dodalo energii k milování, které bude trvat skoro až do pondělního rána.

Kozoroh

Novoluní, které se ve středu odehrává ve vašem sektoru přátel, vám do dosud uspořádaného erotického života vnese docela zmatek. Váš legální partner o vás erotický zájem ani v tom nejmenším neprojevuje, kdežto váš kamarád, kterého znáte snad ještě lépe než sebe sama, svůj zájem projevuje způsobem, který se nedá přehlédnout. Je to prostě náročné....

Vodnář

Nezdá se vám, že je zbytečné, abyste si komplikovali život? Zatím sice zvládáte balancovat mezi oficiálním partnerem a milencem, ale zároveň je vám jasné, že to dál už tak nejde a nepůjde. Kdyby vás napadlo, že budete v nastaveném životním stylu pokračovat i dál, měli byste vzít v úvahu míru rizika. Ta je v současné době k vaší nelibosti podstatně větší, než by se vám líbilo.

Ryby

Nechcete obětovat pár korun a hned v pondělí si koupit nějaké erotické hračky? Využijte posledního celého dne, kdy je Uran na dlouhou dobu v Býku a vyrazte do příslušného obchodu. Při svém štěstí narazíte buď na šťastnou hodinku nebo na akci, která vám ve slevě nabídne přesně to, po čem toužíte a co potřebujete. Výsledkem bude nezapomenutelný jak pondělní večer, tak celý zbytek týdne.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA