Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Erotický horoskop - na 42. týden (15.10.2018 - 21.10.2018)

Erotický horoskop vám může napovědět o tom druhém mnoho. Je to dobrý milenec? Jaké znamení si nejlépe v posteli rozumí? A jaký je jeho sexuální apetit? To všechno tyto horoskopy dokáží. Mohou vám dokonce i poradit, jaký styl milování má váš partner nebo partnerka nejraději. A s kým si pod peřinou budete rozumět nejvíce.

Beran

V erotické oblasti panuje pohoda a klid. Rozhodně to není důvod, abyste se hádali. Váš erotický život má sice podobu spíše přátelství, než vypjatých vášní, ale to vám ani trochu nevadí. Představa chvíle, kdy se po milování stulíte partnerovi na rameno a budete si v klidu povídat o všem, co vám uplynulý den přinesl, se vám momentálně zamlouvá podstatně víc.

Býk

Jde o týden, kdy jsou dny sice velice různorodé, ale večery jsou si až neskutečně podobné. Váš miláček se buď dívá na televizi, nebo se zabývá jinou prací, zatímco vy ho taháte do postele. Kdybyste však počkali na víkend, kdy bude Luna v Rybách, vztahy se od základu změní. Pak to bude vypadat tak, že bude k sexu přemlouvat on vás a plné ruce práce budete mít vy.

Blíženci

Když partner přijde s tím, že byste si měli v klidu zkouknout pár filmů pro dospělé, klidně s tím souhlaste. Konkurence se bát nemusíte. Všechno berete jako pohádku, kterou si jako dospělí můžete dopřát místo večerníčku. Některé zajímavé nápady můžete dokonce i vyzkoušet naživo. Bude to velice krásná, zajímavá a navíc i neobyčejně účinná relaxace.

Rak

Než boj o srdce svého miláčka a o místo v jeho posteli vzdáte, přemýšlejte, zda to není předčasné. To, co mezi vámi je, je přece až příliš vzácné, než abyste to odpískali při prvním náznaku krize. Zkuste využít víkendu, kdy je Luna v romantických Rybách. Co kdybyste si dopřáli neděli, kterou začnete snídaní do postele a kdy budete ve stejném duchu pokračovat až do večera?

Lev

Vy sice máte pocit, že je mezi vámi sexu až příliš, ale váš miláček tento názor nesdílí. Neustále vás přesvědčuje k novým a novým erotickým experimentům. Vy si sice děláte legraci, že kdyby bylo na něm, z postele nevylezete, ale projevy jeho zájmu vám dělají moc dobře. Váš erotický život funguje na výbornou a na ničem jiném vám vlastně ani nezáleží.

Panna

Před svým miláčkem si dělejte legraci ze všeho, co vám jen přijde na mysl, ale jeho milostného umění se nedotýkejte. Nedopadlo by to dobře. Nahlas by sice nic neřekl, ale v hloubi duše by se skutečně urazil. Důsledkem by byla vám vnucená sexuální abstinence. Partner by se milovat nechtěl a vám by trvalo hodně dlouho, než byste ho přesvědčili, že jste to tak nemysleli.

Váhy

V pondělí a v úterý, kdy jste pod vlivem Luny z Kozoroha, musíte odlišit to, co jen chcete, od toho, co je opravdu potřeba. S partnerem se domluvte na večerním programu. Oba si sice uvědomujete, že to nebude moc romantické, ale to vám vůbec nevadí. Máte zkušenosti a víte, že předem domluvený sex je pořád ještě lepší, než chvíle, kdy vedle sebe ležíte a čekáte, kdy ten druhý začne.

Štír

Kamaráda, který si s vámi přijde povídat o tom, co mu v sexu chybí, vám bude líto - ale jen do určité doby. Když zjistíte, že tiše doufá, že s vámi své erotické nedostatky dohoní a zjistí, v čem je chyba, dost se naštvete. Jasně mu vysvětlíte, že mu opravdu nehodláte sloužit jako sexuální instruktor. V praxi to sice může znamenat konec vašeho kamarádství, ale vy jste tak naštvaní, že vám to vůbec nevadí.

Střelec

Opravdu není důvod, abyste i nadále setrvávali ve vztahu, který vám nic nedává a nic nepřináší. Až dosud jste se konejšili tím, že si vyhovujete alespoň v sexu, ale ani tam to už není ideální. Měli byste však popřemýšlet, zda by to, co mezi vámi tak dlouho skvěle fungovalo, nestojí za záchranu. Kdybyste přepojili na něžnější modus a trochu se partnerovi věnovali, mohlo by se všechno vrátit do starých a velice příjemných kolejí.

Kozoroh

Zejména v pondělí se přesvědčíte, že vaše erotická realita je celkem neproblematická. Když se srovnáte s kamarády, zjistíte, že vlastně patříte k velice šťastným lidem. Dokonce se dočkáte i erotické zprávičky, kterou vám miláček pošle, a v níž vám velice plasticky popíše, co se vámi hodlá večer dělat. Vyvolá tím na vaší tváři široký úsměv, který vám bez problémů vydrží až do večera.

Vodnář

Od středečního dopoledne se až do pátečního večera točí celý váš život kolem sexu a kolem toho, co si v tomto směru dokážete vzájemně s miláčkem nabídnout. Jsou to neskutečně zajímavé dny. Dosud jste o lidech, kteří jsou na sexu závislí jako jiní třeba na alkoholu, jen četli. Teď se do nich dokážete vcítit a chápete, že hlavně není o co stát.

Ryby

O víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, kromě jiného zjistíte, že vás miláček vnímá jako svůj erotický idol. Nepřemýšlejte, čím jste si to zasloužili, a buďte rádi, že to mezi vámi pořád ještě jiskří. Noci však budou probíhat jinak, než jste předpokládali. Po erotice můžete sice toužit, ale moc si jí neužijete. Děti vede šestý smysl, který je vžene mezi vás do ložnice a který vám v dalším sbližování zabrání.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA