Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 10. den (11.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

V práci vás čeká zajímavá novinka. Najděte si chvíli klidu, abyste o ní popřemýšleli a rozhodli se, zda vůbec a jak na ni budete reagovat.

Býk

Dopřejte si něco, na co vám jindy nezbývá čas. Skvěle proběhnou zejména všechna setkání se starými kamarády. Počítejte však s tím, že se protáhnou.

Blíženci

Než se rozhodnete, že něco podepíšete, vyžádejte si čas na rozmyšlenou. Kdyby vám ho druhá strana nechtěla poskytnout, od podpisu odstupte.

Rak

Kolem poledne se těšte na zajímavé novinky. Pokud je však chcete využít ke svému prospěchu, musíte reagovat daleko rychleji, než jste zvyklí.

Lev

O další přírůstku do rodiny raději neuvažujte. Když budete rozumní, sami pochopíte, že by další rozšiřování rodiny nebylo ani prozíravé, ani moudré.

Panna

Kamarádovi, který se dlouho neozývá, zavolejte jako první. Když vám pak vysvětlí, co ho k tomu vedlo, sami uznáte, že to byl opravdu vážný důvod.

Váhy

Veškeré návrhy na nákup se slevou si rozmyslete. Všechno může sice vypadat skvěle, ale nakonec se ukáže, že to zdaleka není takové, jak to vypadá.

Štír

Na změny, které v práci probíhají, reagujte neutrálně. Situace je komplikovaná a ani vy, ani nikdo jiný neví, jak to všechno dopadne a co z toho bude.

Střelec

Úvahy o tom, že byste měli začít šetřit, jsou stále intenzivnější. Neříká vám to jen partner, ale jde o rozhodnutí, k němuž jste dospěli i vy sami.

Kozoroh

Při konjunkci Slunce s Plutem se z vás stává důležitý poradce váženého člověka. Navíc zjistíte, že rady nechce zadarmo, ale že vám za ně bude platit!

Vodnář

To, co se dozvíte, byste si měli zatím nechat pro sebe. Jde o záležitost, která se sice velice slibně rozvíjí, ale jejíž vyznění není zdaleka jisté.

Ryby

Když s vámi kamarádi chtějí mluvit, opravdu vás potřebují. Klidně je pozvěte domů. U toho, co budete probírat, váš partner nesmí chybět!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA