Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 10. den (11.1.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

V práci vás čeká zajímavá novinka. Najděte si chvíli klidu, abyste o ní popřemýšleli a rozhodli se, zda vůbec a jak na ni budete reagovat.

Býk

Dopřejte si něco, na co vám jindy nezbývá čas. Skvěle proběhnou zejména všechna setkání se starými kamarády. Počítejte však s tím, že se protáhnou.

Blíženci

Než se rozhodnete, že něco podepíšete, vyžádejte si čas na rozmyšlenou. Kdyby vám ho druhá strana nechtěla poskytnout, od podpisu odstupte.

Rak

Kolem poledne se těšte na zajímavé novinky. Pokud je však chcete využít ke svému prospěchu, musíte reagovat daleko rychleji, než jste zvyklí.

Lev

O další přírůstku do rodiny raději neuvažujte. Když budete rozumní, sami pochopíte, že by další rozšiřování rodiny nebylo ani prozíravé, ani moudré.

Panna

Kamarádovi, který se dlouho neozývá, zavolejte jako první. Když vám pak vysvětlí, co ho k tomu vedlo, sami uznáte, že to byl opravdu vážný důvod.

Váhy

Veškeré návrhy na nákup se slevou si rozmyslete. Všechno může sice vypadat skvěle, ale nakonec se ukáže, že to zdaleka není takové, jak to vypadá.

Štír

Na změny, které v práci probíhají, reagujte neutrálně. Situace je komplikovaná a ani vy, ani nikdo jiný neví, jak to všechno dopadne a co z toho bude.

Střelec

Úvahy o tom, že byste měli začít šetřit, jsou stále intenzivnější. Neříká vám to jen partner, ale jde o rozhodnutí, k němuž jste dospěli i vy sami.

Kozoroh

Při konjunkci Slunce s Plutem se z vás stává důležitý poradce váženého člověka. Navíc zjistíte, že rady nechce zadarmo, ale že vám za ně bude platit!

Vodnář

To, co se dozvíte, byste si měli zatím nechat pro sebe. Jde o záležitost, která se sice velice slibně rozvíjí, ale jejíž vyznění není zdaleka jisté.

Ryby

Když s vámi kamarádi chtějí mluvit, opravdu vás potřebují. Klidně je pozvěte domů. U toho, co budete probírat, váš partner nesmí chybět!

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA