Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 39. den (9.2.2019)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Hlavně odpoledne se nenechte ničím a nikým ani brzdit, ani ovlivňovat. Když se ze zdvořilosti stáhnete do pozadí, budete toho záhy upřímně litovat.

Býk

Opravdu nevidíte důvod, proč usilovat o něčí přízeň. Své sympatie jste dotyčnému projevili. Teď si v klidu a pohodě počkáte na jeho reakci.

Blíženci

Pozor si dávejte na peněženku a peníze v hotovosti. Nejde o to, že by vám je někdo ukradl, ale o to, že byste je někde zapomněli a už je nenašli.

Rak

Sobotního klidu využijte k přemýšlení o větších investicích. Než se rozhodnete, že do nich půjdete, musíte si nejdříve všechno pořádně propočítat.

Lev

Nerušený spánek dopřejte sobě i zbytku rodiny. Když vstanete tak, abyste si místo snídaně dopřály rovnou brunch, bude to krásný začátek krásného dne.

Panna

Když někam vyrážíte jako celá rodina, nezapomeňte ani peněženku, ani kartu. Zároveň se přesvědčíte, že je všechno dražší, než ještě nedávno bývalo.

Váhy

Moc dobře vám udělá trocha kultury. Nechte si od dětí poradit film, který opravdu frčí, a pak na něj vyrazte. Bude to zážitek vskutku přelomový!

Štír

Všichni vybuchují, i když vlastně vůbec není proč. Zejména večer ve společnosti bude v tomto směru náročný. Vsaďte na sebeovládání nebo zůstaňte doma.

Střelec

Sextil mezi Merkurem a Uranem se vám stará o sebevědomí. Pokud si něco myslíte, říkejte to nahlas a s důrazem. Jinak vás nikdo poslouchat nebude.

Kozoroh

U rodinného stolu nepřipusťte debaty o politice. Hovor by se záhy dostal do stadia, kdy by se po sobě příbuzní vrhli a vy je pak museli trhat od sebe.

Vodnář

Na plesech a jiných společenských akcích se raději vyhýbejte alkoholu. Zejména před půlnocí hrozí, že byste pod jeho vlivem řekli víc, než je moudré.

Ryby

Pokud máte doma nebo ve své blízkosti Berana, máte se na co těšit! Chytá na první našlápnutí, zatímco vy mu vysvětlujete, že by klidem získal víc.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA