Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 10. týden (4.3.2019 - 10.3.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Ujišťování o své vzájemné lásce nepotřebujete. Zejména v pondělí budete o svých citech mluvit tak otevřeně, že tím budete vy sami velice překvapení.

Býk

Doma zařizujete všechno, co je potřeba.-naštěstí si to váš Beran uvědomuje a umí to ocenit. Vaši námahu vám to sice nenahradí, ale docela vás to potěší.

Blíženci

Buďte spokojení s tím, jaká je. Když mu začnete vysvětlovat, že by se kvůli vám měl změnit nebo vylepšit, váš vztah to v žádném případě nevylepší.

Rak

Se smyslem pro humor moc neuspějete. Ať Beranovi řeknete cokoli, bude mít pocit, že ho neberete vážně a že si z něj jen děláte legraci.

Lev

Z toho, že by vám mohl zlomit srdce, mít strach nemusíte. Je daleko pravděpodobnější, že se situace vyvine právě naopak!

Panna

Dejte najevo, že vám na něm záleží. Vy sice máte pocit, že o něčem tak samozřejmém mluvit nemusíte, ale on to na rozdíl od vás vnímá jinak.

Váhy

Intenzita jeho vášně vás překvapí. Zatím se vás osobně sice netýká, ale vám je jasné, že je jen otázkou chvíle, kdy se týkat začne.

Štír

O tom, co by měl nebo neměl dělat, s ním nemluvte. Jakmile usoudí, že se snažíte ovlivnit jeho život, bude z toho průšvih z řádu těch opravdu velkých...

Střelec

Lidí, kterým, musíte stále dokola něco vysvětlovat, je podstatně víc, než je zdrávo. Docela závidíte Beranovi, který je pošle na patřičná místa a zbytečně se s nimi nepáře.

Kozoroh

Jde o týden, kdy žijete v souladu a v naprosté pohodě. Shodnete se dokonce i v názoru na výchovu dětí, což se dá hodnotit skoro jako zázrak.

Vodnář

Opravdu není důvod, proč byste mu měli ustupovat. Pokud má Beran pocit, že stačí, aby zařval, a vy zmlknete, musí zjistit, že se zásadně zmýlil.

Ryby

Veškerá korespondence se státními úřady mu udělá radost. Konečně se dočká rozhodnutí, které definitivně vyřeší nepříjemnou záležitost, která se dlouho táhla.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA