Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 04. týden (21.1.2019 - 27.1.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Předsevzetí, která máte, stejně nedodržíte. Jindy by vám to pokazilo náladu, ale teď jste se stavu, kdy to berete spíše jako důvod ke vzájemnému vtipkování.

Býk

Utrácejte jen za to, co za to opravdu stojí, pozor si dávejte zejména na nákupy, které se tváří jako výhodné. Ve skutečnosti na nich jen proděláte.

Blíženci

Netrapte se něčím, co se stejně nedá změnit. To, že jste se s jeho rodiči dokázali domluvit, berte jako maximum, které jste získali-o něco dalšího pro jistotu neusilujte.

Rak

Když se vám na jeho jednání něco nelíbí, klidně mu to řekněte. Bude překvapený, protože ho ani nenapadlo, že by na vás jeho jednání mohlo takový dopad mít.

Lev

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat pro zdraví. Klidně se ho zeptejte, proč se tím, co je podle jeho názoru tak skvělé a zdravé, taky sám neřídí.

Panna

K tomu, co jste si kdysi slibovali, se raději nevracejte. Museli byste přiznat, že to nakonec dopadlo zcela jinak, než jste čekali a byli byste zbytečně naštvaní.

Váhy

Ohledně toho, jak se k vám chová, si zbytečně nevymýšlejte. Když se rozhodnete, že mu jeho jedovatosti oplatíte stejně, srovná to atmosféru a vrátí vám to dobrou náladu.

Štír

Když to, co mezi vámi probíhá, označíte jako krizi, bude to krize. Kdybyste to ale označili jako zbytečnou neshodu, bude to označení daleko přesnější.

Střelec

Opravdu se nemusíte hnát mezi lidi, kteří si se vším dokážou poradit sami. Když požádáte Berana o spoluúčast, zvládnete všechno daleko rychleji a navíc to bude i legrace.

Kozoroh

Když vám říká, že byste se měli chovat odvážněji, přemýšlejte, zda náhodou nemá pravdu. Na sebevědomém a sebejistém jednání můžete jenom získat.

Vodnář

Oba vymyslíte něco, co vám značně ulehčí práci, kterou dělat musíte, ale do níž se vám nechce. Poklepte si na ramena a za svůj nápad se pochvalte.

Ryby

Začíná se dostávat do role člověka, který vám má právo ve všem radit. Bude s tím trochu problém, protože jeho rady stojí venkoncem za houby.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA