Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 09. týden (25.2.2019 - 3.3.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Dokud byl váš miláček mladý rebel, byl docela zábavný. Nyní se z něj vyklubal na všechno naštvaný kverulant, který vám leze na nervy víc, než je zdrávo.

Býk

Je to člověk, s nímž si neporadíte. Můžete se sice na něčem domluvit a dokonce to i myslet vážně, ale on na poslední chvíli cukne a veškeré vaše dohody pošle do háje.

Blíženci

Představa, že se vám podaří před konfrontací se skutečností utéct, se ukáže jako hodně naivní. Nebylo by lepší, kdybyste se domluvili a postavili se jí čelem?

Rak

Na hovory, v nichž budete partnerovi muset vysvětlovat, proč jste se rozhodli tak, jak jste se rozhodli, nemáte ani dost času, ani dost trpělivosti.

Lev

Jde o člověka, který vám svou lásku doslova vnucuje. Je potřeba, abyste mu řekli, že u jiných mu to možná vycházelo, ale u vás s tím počítat nemůže.

Panna

Jsou věci, na kterých neušetříte. Vy to se svými životními zkušenostmi sice víte, ale Beranovi to budete muset dlouho a hodně soustředěně vysvětlovat.

Váhy

V pondělí a v úterý to ještě musíte vydržet. Ve středu se Uran dostane do Býka a napětí, které mezi vámi panuje, začne pomalu povolovat.

Štír

Ze své role posla špatných zpráv se nevykroutíte. Moc se vám do toho nechce, ale je vám jasné, že se stejně nenajde nikdo, kdo by měl odvahu a s Beranem si promluvil.

Střelec

O tom, že je Beran svůj, víte už dávno. Teď však začínáte přemýšlet, zda je potřeba, abyste se řídili každým slovem a pokynem, které vám dá.

Kozoroh

Máte problémy, s nimiž jste nepočítali. Naštěstí máte i Berana, který vám ukáže, že se dají řešit. Zkuste ho poslouchat! Jeho nápady jsou opravdu vynikající.

Vodnář

Do toho, co dělá s penězi, které mu přijdou jako nějaký přeplatek nebo bonus, mu nemluvte. Vy byste je sice použili na něco zásadně jiného, ale vás se nikdo neptá.

Ryby

S tím, že máte chuť vším praštit, se Beranovi raději nesvěřujte. Hned by se vás zeptal, zda se vaše záměry týkají i jeho, Vy byste pak nevěděli, co mu máte odpovědět.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA