Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2019 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2019 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2019 má číslo 73.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 05. týden (28.1.2019 - 3.2.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Když si přiznáte, že vám vaše milované děti občas silně lezou na nervy, bude to vyloženě osvobozující. Navíc konečně přestanete přemýšlet, zda za jejich nevychovanost může výchova nebo geny.

Býk

Není vám jasno, co po vás vlastně chce a co potřebuje, aby byl spokojený. Potíž je však zejména v tom, že to není jasno ani jemu samotnému.

Blíženci

Nic pro vás není problém. Zejména v pondělí dokážete spojenými silami zvládnout dvakrát tolik práce, než kterýkoli jiný pár.

Rak

Se svým partnerem se domluvíte na všem, co je potřeba, trochu horší to bude s jeho rodiči. Ti důvod vaší dohody nechápou a dokonce proti němu i protestují.

Lev

Když se vám svěří se svými výčitkami svědomí, opravdu to nepřehání. Je jasné, že má svědomí daleko citlivější, než jste si dosud mysleli.

Panna

Chcete, aby vás pochopil, problém je však v tom, že vy ho pochopit nechcete. Kdybyste se trochu méně zajímali o sebe a trochu více o něj, bylo by rázem všechno v pořádku.

Váhy

Pokud čekáte, až dostane rozum, bude to trvat ještě dlouho. Zatím jen přemýšlíte, zda se tak projevuje prodloužená puberta, nebo zda vám to dělá opravdu schválně.

Štír

Poznáváte jeho druhou tvář a povahové rysy, které před vámi dosud skrýval. Musíte se smířit s tím, že je daleko složitější, než jste si dosud mysleli.

Střelec

Start do týdne bude velice příjemný, hned v pondělí se pusťte do vyřizování všeho, do čeho se vám nechce. Všechno špatné budete mít za sebou a pak si už budete jen užívat.

Kozoroh

Člověk, který nad vámi ohrnuje nos, se se zlou potáže. Vy to berete s rezervou, ale Beran se doopravdy urazí a dá mu co proto.

Vodnář

Než se rozhodnete, že mu uděláte radost, přemýšlejte, zda je to opravdu k něčemu. Možná by bylo dobře, kdybyste se na toto rozhodnutí ještě jednou vyspali.

Ryby

Když vám řekne, že se nemáte do něčeho plést, nesmí vás ani napadnout, abyste ho poslechli. Když boj vzdáte vy, opustí veškerá energie i Berana.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA