Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 05. týden (28.1.2019 - 3.2.2019)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Když si přiznáte, že vám vaše milované děti občas silně lezou na nervy, bude to vyloženě osvobozující. Navíc konečně přestanete přemýšlet, zda za jejich nevychovanost může výchova nebo geny.

Býk

Není vám jasno, co po vás vlastně chce a co potřebuje, aby byl spokojený. Potíž je však zejména v tom, že to není jasno ani jemu samotnému.

Blíženci

Nic pro vás není problém. Zejména v pondělí dokážete spojenými silami zvládnout dvakrát tolik práce, než kterýkoli jiný pár.

Rak

Se svým partnerem se domluvíte na všem, co je potřeba, trochu horší to bude s jeho rodiči. Ti důvod vaší dohody nechápou a dokonce proti němu i protestují.

Lev

Když se vám svěří se svými výčitkami svědomí, opravdu to nepřehání. Je jasné, že má svědomí daleko citlivější, než jste si dosud mysleli.

Panna

Chcete, aby vás pochopil, problém je však v tom, že vy ho pochopit nechcete. Kdybyste se trochu méně zajímali o sebe a trochu více o něj, bylo by rázem všechno v pořádku.

Váhy

Pokud čekáte, až dostane rozum, bude to trvat ještě dlouho. Zatím jen přemýšlíte, zda se tak projevuje prodloužená puberta, nebo zda vám to dělá opravdu schválně.

Štír

Poznáváte jeho druhou tvář a povahové rysy, které před vámi dosud skrýval. Musíte se smířit s tím, že je daleko složitější, než jste si dosud mysleli.

Střelec

Start do týdne bude velice příjemný, hned v pondělí se pusťte do vyřizování všeho, do čeho se vám nechce. Všechno špatné budete mít za sebou a pak si už budete jen užívat.

Kozoroh

Člověk, který nad vámi ohrnuje nos, se se zlou potáže. Vy to berete s rezervou, ale Beran se doopravdy urazí a dá mu co proto.

Vodnář

Než se rozhodnete, že mu uděláte radost, přemýšlejte, zda je to opravdu k něčemu. Možná by bylo dobře, kdybyste se na toto rozhodnutí ještě jednou vyspali.

Ryby

Když vám řekne, že se nemáte do něčeho plést, nesmí vás ani napadnout, abyste ho poslechli. Když boj vzdáte vy, opustí veškerá energie i Berana.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA